• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chwasty

Co sądzisz o wprowadzonej zmianie

  • Wspaniały pomysł. Brawa i oklaski uznania pomyslodawcy

    Głosy: 3 6,8%
  • Nietrafiony pomysł. Poprzednia wersja była zdecydowanie lepsza

    Głosy: 26 59,1%
  • Pomysł kierunek, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia - niezbędna jest korekta grafiki

    Głosy: 5 11,4%
  • Chwasty wyglądają okropnie, ale mi nie przeszkadzaja

    Głosy: 6 13,6%
  • Nie mam zdania / nie obchodzi mnie to

    Głosy: 4 9,1%

  • W sumie głosujących
    44

BlossomValvi

Łucznik
Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo ;) ze o kasę

Sprawa prosta ekspansje karczują te chwasty, co dobrze widzę po moim mieście gdzie już niewiele wolnego miejsca zostało. Może to taki ruch w stronę graczy co ograniczają ich liczbe by obniżyć koszta turniejowe? To by mnie nie zdziwiło bo iG uwielbia walczyć z chochołami które samo tworzy :)
 

kikimora

Rozbójnik
Do naszego bractwa ktoś dzisiaj zapukał. Po wejściu do miasta ukazał się moim oczom taki widok:

1627554697017.png
W tym mieście to tylko te chwasty widzę. Czy chciałabym kogoś przyjąć do bractwa z takim syfem w mieście? Jakoś tak niezbyt mi się to miasto podoba i najgorsze jest to, że to nie jest wina gracza tylko ig. ktoś w firmie ten "projekt" musiał klepnąć. Nie wiem co autor miał na mysli i jakie "piękno" w tym pobojowisku zobaczył, ale chyba zacznę zazdrościć... towaru...

abstarachując, to czy ktoś naprawdę by chciał zostać na takiej wiosce? mnie ten obraz by bardzo zniechęcił do pozostania na grze.
 

Magyrna

Zwiadowca
Ja tylko pragnę nadmienić ze o ile od południa te chwasty jakoś tam próbują się łączyć z lasem to od północy jest wyraźna granica - równiutka kreska za którą chwasty nagle przestają rosnąć, a lasu nie ma bo jest goły klif. Moje (i chyba żadne) iglicówki nie wyglądają zbyt pięknie dzięki temu...
 

Tajniakos

Paladyn
Celowo pomijam w ankiecie opcje, że Ig ma na czym pracować, żeby ich takimi duperelami absorbować, żeby nikogo zbytnio ta opcja nie kusiła :p
Wybacz Kiki, ale ja się do zacytowanego fragmentu odniosę :)
Wystarczy przejrzeć wątki w zgłaszanych pomysłach.
Niestety mam wrażenie, że projektanci mają w głębokim poważaniu zgłaszane przez nas pomysły,nad którymi w NASZEJ ocenie powinni się pochylić. Jak widać na załączonym obrazku serwuje nam się takie "kwiatki", że gdybym używał aplikacji to z pewnością nie ukrywał bym szczęścia w tym poście.
Nie raz i nie dwa pytaliśmy się @jarq jak wygląda realizacja naszych pomysłów a oto i odpowiedzi.
Generalnie dowiedziałem się że pomysł jest dobry nie mówią nie, ale nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie wprowadzony.
Niestety na dzień dzisiejszy nie uzyskał akceptacji.
Jakim cudem w takim razie coś takiego, taką akceptację otrzymało? Ani to przydatne... i do tego niechlujnie wykonane.
 
Ostatnia edycja:

kikimora

Rozbójnik
@jarq co w tym temacie?

albo z drugiej strony może trzeba ugryźć temat: storo te srajki są takie fajowe to czemu ich nie ma w komputerowej wersji. Jak nie moga zniknac z aplikacji to i przeglądarkowych graczy należałoby nimi uszczęśliwić... ciekawe jaki wtedy byłby odzew na taki "genialny projekt"
 

kikimora

Rozbójnik
No co ja mogę, zgłaszam wasze opinie i tyle.
Chopie! nic do Ciebie nie mam, a że masz wredną robotę to akurat nie jest moja wina... Ty zgłaszasz opinie, a nasze zadanie to te opinie Ci dać. Każde z nas robi "swoją robotę"

Sory, ale te chwaściory są po prostu nie do zaakceptowania. I chociaż temat jest już nudny jak flaki z olejem to niestety wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, ze bez drążenia tematu nic się na pewno nie zmieni. Jak tam na górze będą mieli wreszcie dość Twojego jęczenia w raporcidłach o chwastach to może to wreszcie łaskawie zmienią jak będą mieć dobry humor i przez przypadek im się zachce.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Po zmianie grafiki na jesienną, chwasty tylko bardziej walą po oczach, bo ich jesień nie dotknęła, najwyraźniej to rośliny zimozielone. Warto by to uporządkować. Strasznie męczy patrzenie na ten bałagan jaki tworzą wokół miasta.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Rany boskie! chora jestem i już myślałam że ponowny widok chwastów wokół miasta to jakieś zwidy spowodowane gorączką. Najwyraźniej chwasty w grze tak jak w realu mają tendencje do odrastania :(
Jak już były usunięte to po choinkę je dodawać? Chyba że obecna aktualka to tylko łatki na gotowym podkładzie i nikt nie sprawdził której wersji " podstawy" użyli
W każdym bądź razie wygląda to okrutnie :(
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Rany boskie! chora jestem i już myślałam że ponowny widok chwastów wokół miasta to jakieś zwidy spowodowane gorączką. Najwyraźniej chwasty w grze tak jak w realu mają tendencje do odrastania :(
Jak już były usunięte to po choinkę je dodawać? Chyba że obecna aktualka to tylko łatki na gotowym podkładzie i nikt nie sprawdził której wersji " podstawy" użyli
W każdym bądź razie wygląda to okrutnie :(
Niestety wlasnie chwasty maja to do siebie jak je wyrwiesz po pewnym czasie odrastaja;)
 

Magyrna

Zwiadowca
Czyli nie miałam złudzeń że przez chwilę ich nie było? Wróciły - a zauważyłam bo mi się apka znowu zaczęła przycinać na głównym mieście. Niby nic, taki chwast, a psuje przyjemność z płynnej gry.
 
Do góry