• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

chyba złe określanie poziomu w evencie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2223
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2223

Guest
Witam
Jeżeli w złym miejscu (proszę o przeniesie do właściwego) lub nie jest to błąd to przepraszam.

Mianowicie chodzi o to że obecny event poziom niektórych zadań jak i jakość nagród określa względem poziomu rozwoju badań. Prawda?
Skoro tak to ja zaczynałem w 3 dziale teraz od jakiegoś czasu jest już w 4-tym. I tu zaczynają się schody.
1.
Mianowicie nadal np. ilości do zdobycia surowców ma z poziomu 3
2.
Budynki jaki mam są z poziomu 3
3.
Podobno dopiero otwarcie zakładki inwentarz ustawia bonusy zdobytego budynku. Ja skoro zbliżałem się do końca 3 to nie zaglądałem tam do dziś. A skoro jestem już od chyba 3 dni w 4 to wszystkie budynki tam powinny być na 4 poziomie a są na 3.
Dziękuję za wyjaśnienia lub naprawienie

Ps
wcześniej miałem zdobyty jeden budynek i jako że nie miałem na niego miejsca to też czekał na 4 ere i go nigdzie nie ma. czy jest ograniczony czas na postawienie zdobytych budynków?


Pozdrawiam
 

DeletedUser629

Guest
Hej .. już był taki post o nagrodach z eventu ....
jeżeli wylosujesz budynek- nagrodę w evencie w epoce III ... to nie ważne czy ją postawisz czy trzymasz w schowku ... w dalszym ciągu będzie miała poziom epoki III ... nawet jak ją dopiero postawisz w epoce IV ...
Nie ma ograniczonego czasu na postawienie budynków ... przynajmniej Ja nic o tym nie wiem ... więc napisz do suportu bo to błąd gry :)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Nie wiem, co znaczy "od jakiegoś czasu", ale zmiana epoki przy budynkach eventowych liczy się dopiero od ukończenia pierwszego badania w danej epoce, tj. zwiadu. Dopiero po zrobieniu tego badania zmienią się wartości budynków, ale - jak napisała agafi - tylko tych, które możesz wylosować (dzienne) lub jeszcze nie odebrałeś (główne - tutaj nie mam 100% pewności, czy dopiero kliknięcie "odbierz" ustawia wartości czy nie).
 

DeletedUser1496

Guest
Z głównymi nagrodami możesz poczekać z odbiorem, ja tak już robiłam, liczy się moment "wpadnięcia" nagrody do worka.
I jak @Lisha napisała wyżej, nowy rozdział liczy się dopiero po zrobieniu zwiadu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry