• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co daje Latarnia Dobrego Sąsiedztwa?

Suvetar

Wędrowiec
Chodzi mi konkretnie o trzecią właściwość: "Czarujący Podarunek Bonus". Zgodnie z opisem, jaki się wyświetla w Latarni: "Gdy posiadasz Czarujący Podarunek, pomoc sąsiedzka na twoich budynkach kultury zwiększa również produkcję surowców". Co to są te surowce? Jeśli dobrze pamiętam początki gry, kiedyś to była oficjalna nazwa młotków. I w których budynkach zwiększa - wszystkich w mieście produkujących "surowce", czy tylko w tych połapkowanych?

Generalnie szukam sposobów na zwiększenie ilości many. Jestem w przedostatnim rozdziale, dotąd miałam tylko Opactwo i wystarczało. Teraz robi się problem. Latarnia mi się przewinęła, bo przed zmianami dawała manę (choć zgodnie z opisem w Wiki, tylko gdy budynek dający manę był połapkowany). A że kultura też ucierpiała... :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Smocze opactwo daje nadal po zmianach mane za użycie zaklęć (czarowanie manu , warsztatów i budynków kulturowych na pewno)
W 21 rozdziale tej many szło wyjątkowo dużo (skończyłem już 21 rozdział)

Co do podstawowego pytania , to nie wiem
 

Suvetar

Wędrowiec
Smocze opactwo daje nadal po zmianach mane za użycie zaklęć (czarowanie manu , warsztatów i budynków kulturowych na pewno)
W 21 rozdziale tej many szło wyjątkowo dużo (skończyłem już 21 rozdział)
No daje, ale dużo mniej. I wygląda na to, że rozbudowa kilku kolejnych budynków wymiecie mi zaklęcia. A to dopiero XX rozdział :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Dlatego właśnie jestem przeciwny zmianom w kosztach budowy i rozbudowy cudów - ja tego cuda rozwinąłem jeszcze przed zmianami , bo teraz wątpię , czy dałbym radę
Namieszali w tej grze tą jedną aktualizacją bardziej niż przez całe 9 lat istnienia gry na żywych serwerach
 
Do góry