• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co to może być? [Nowa rasa - SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser37

Guest
Cześć :)

Zapewne jest to związane z nowa rasa która niedługo zawita do gry.

Może Orkowie?
 

DeletedUser580

Guest
Te 'gremlinki' mają siatki na motyle.
Hm. Wróżki wygoniły Krasnale, to teraz za karę zostaną złapane w siatki i zjedzone? ;) Mhm... ;)
 

DeletedUser

Guest
Przyjrzyjcie się dokładniej nie tylko stricte samemu budynkowi, ale i jego otoczeniu. Czy ja tam aby nie widzę Orka po prawej stronie jadącego na czymś w rodzaju pancernika? ;) Jeśli dodać uszy długie u tych co na budynku, to mogą być zbliżone do goblinów, choć akurat te wyglądają zbyt miło jak na gobliny. I stanowczo są za grube :D
 

DeletedUser79

Guest
Niewykluczone, że smerfy zostały przegonione przez gobliny czy inne orki :cool:
 

DeletedUser621

Guest
To nowa budowla cudu. Na rysunku są chochliki które robią wywar z tych dużych grzybków halucynogenków. Wywar jest podawany w koszarach rekrutom i dodaje im odwagi a dzięki temu są szybciej gotowi do walki. Z prawej strony widać smoka treningowego w kasku i jak rekrut się go nie wystraszy i natrzaska mu po pysku to może iść w bój. Tak, to jest cud przyspieszający szkolenie jednostek w koszarach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
te 3 grzyby podobne do ... (kobieta juz sie mordki smieja) i gwiazdki do okola , normalnie wiagra :)

jakisc czar pewnie nowy dodadza :p
 

Deleted User - 172852

Guest
Hmmm... Ten facet jadący na smoczku podejrzanie przypomina mi "Jeźdźców smoków", więc może jednak Wikingowie do nas zawitają :) Z drugiej jednak strony, patrząc na rozmiar grzybków, byłaby to rasa skarłowaciała albo mieszkająca w świecie gigantycznej flory :) Pomysł mi się podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Dużo dużych kości już na etapie budowy budynku, a więc może to być ktoś dość wojowniczo nastawiony, a przynajmniej o myśliwskich zapędach. Jako że są to kości, drewno, kamienie i symbole raczej proste na tkaninach, podejrzewam że jest to rasa dość prymitywna, skupiona bardziej na efektywności i sile niż elegancji i szykowności. Nadal obstaję przy Orkach :)
 

DeletedUser580

Guest
Razem z tą nową rasą powinny być ulepszenia dla manufaktur eliksiru, klejnotów, pyłu... Czy tylko mnie nie pasuje prostacka, agresywna rasa do takich ą ę towarów? ;)
Orkowie nie pasują... ;)
 

DeletedUser79

Guest
Pierwszy obrazek do drugiego w ogóle nie pasuje moim zdaniem - w pierwszym gigantyczne grzyby, na drugim kości, coś tu nie halo.
 

DeletedUser878

Guest
Po tym portalu stwierdzam, że ten zielon ludek przy nim co trzyma, to gnom. Coś mi się tak wydaje!
 

DeletedUser727

Guest
Te 'gremlinki' mają siatki na motyle.
Hm. Wróżki wygoniły Krasnale, to teraz za karę zostaną złapane w siatki i zjedzone? ;) Mhm... ;)
Super pomysł. Na pewno to jest nowa rasa... Jeden gościu siedzi na jakimś czymś popieram orki :)
 

Deleted User - 34008

Guest
przecież to jest goblin
images
xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry