• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Czy typ E to nie jest przypadkiem typ D + 50%?

Tak to jest 50% trudniejsza przygoda, problem w tym, że ostatnim razem jak były piernikowe artefakty, to na becie też był typ E tak jak teraz, a na serwerach live dali lżejszą wersję. Ewidentnie chcą utrudnić przygody bractw jednocześnie dając coraz słabsze nagrody.

Na becie została w aktualizacji 1.99 rozwinięta opcja przenoszenia miast na mapie świata. Poza usuwaniem miast graczy którzy zdecydowali się usunąć konto w grze, algorytm może teraz tymczasowo wyrzucić nieaktywne miasta, aby uwolnić miejsca dla aktywnych graczy.

Czas jaki jest na to potrzebny zależy od progresu nieaktywnego gracza:
- nieaktywne miasta z rozdziału 1 zwolnią miejsce dla aktywnych graczy w ciągu kilku dni
- miasta z wyższych rozdziałów zwolnią miejsce w czasie dochodzącym do ponad miesiąca.

Stan nieaktywnego miasta (budynki, towary, pomoc sąsiedzka, bractwo) są zachowywane przez minimum 30 dni, po powrocie do gry takiemu graczowi jest przyznawana nowa lokalizacja na mapie świata. Jeśli wróci a jego stare miejsce na mapie świata będzie nikomu nie przydzielone, to zajmie je ponownie. Jeśli w tym czasie ktoś aktywny zajmie jego miejsca, gra przydzieli mu inną lokację, najlepszą do powrotu.

We wszystkich sytuacjach system będzie starać się umieścić gracza jak najbliżej centrum mapy, biorąc pod uwagę jakie mają bonusy do produkcji towarów.

Mam nadzieję, że to będzie działać, gdyż od kwietnia 2018 grając aktywnie jestem wywalony na same peryferia mapy, z lewej strony mam same puste prowincje i algorytm nie przeniósł mnie ani razu w aktywniejsze obszary mimo zaznaczenia opcji przenosin, a mniej aktywnych graczy przenosiło.
 

DeletedUser2004

Guest
Wygrałem w Akademii 150 szt. waluty wydarzenia.Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest i gdzie to wygrane "coś" znależć?
 

DeletedUser2262

Guest
Wygrałem w Akademii 150 szt. waluty wydarzenia.Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest i gdzie to wygrane "coś" znależć?
@R Y C E K - waluta wydarzenia jest składowym elementem (jak sama nazwa mówi "wydarzeń, a w tym przypadku) eventów, którą się wymienia w "uproszczeniu" na nagrody.
Walutę wydarzenia możesz znaleźć u siebie na mapie miasta oraz w trakcie wykonywania zadań eventowych (+ możliwość wylosowania właśnie w Mistycznym Obiekcie Akademii Magii)

Wygrane przez Ciebie 150 szt waluty wydarzenia - jest błędem (pozostałością po zakończonym evencie) i nie masz możliwości obecnie tego znaleźć nigdzie u siebie na koncie ani wykorzystać w żaden inny sposób, w związku z tym powinieneś zgłosić tę sprawę do supportu i z pewnością temat zostanie rozwiązany.
 

Nusion

Kapłan
Na becie w ustawieniach gry mamy teraz 3 zakładki. W ostatniej na samym dole doszła nowa opcja, po której zaznaczeniu mamy w warsztatach na stałe aktywną możliwość ustawiania produkcji we wszystkich warsztatach.
Dodatkowo gdy włączymy produkcję w jednym warsztacie używając klawiatury, również zostanie ustawiona produkcja we wszystkich warsztatach :)

1582805940868.png
 

DeletedUser174

Guest
Super... W sam raz na nadchodzące przygody. Bezwartościowy bubel.

A pw na apce leżą i kwicza... Ciekawe ile jeszcze będziemy musieli czekać.. No chyba że o prostu za cicho czekamy?

@jarq jak temat wygląda? Możesz coś się dowiedzieć?
 

Koval92

Kapłan
Wiecie jaki efekt karmienia dali feniksowi nowemu?
punkty PW za ukończony zwiad, 14 PW na 10 poziomie... Efekt trwa 24h
produkcje to małe ilości (ok. 2400) kamienia księżycowego, platyny i kauczuku oraz 2 PW co 48h...


Cóż... xD
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Na becie w ustawieniach gry mamy teraz 3 zakładki. W ostatniej na samym dole doszła nowa opcja, po której zaznaczeniu mamy w warsztatach na stałe aktywną możliwość ustawiania produkcji we wszystkich warsztatach.
Dodatkowo gdy włączymy produkcję w jednym warsztacie używając klawiatury, również zostanie ustawiona produkcja we wszystkich warsztatach :)

View attachment 1468
No popatrz, czytają w moich myślach czy jak ;)? Dziś ja się zastanawiam i myślę, że może tak opcja by się przydała, a tu proszę taka niespodzianka :)!
 

mayder

Tancerz ostrzy
Wiecie jaki efekt karmienia dali feniksowi nowemu?
punkty PW za ukończony zwiad, 14 PW na 10 poziomie... Efekt trwa 24h
produkcje to małe ilości (ok. 2400) kamienia księżycowego, platyny i kauczuku oraz 2 PW co 48h...


Cóż... xD

Aż słów brakuje żeby to skomentować xD. Rozumiem że jak ktoś jeszcze nie dotarł do żywych towarów to bażant produkuje T1?


@Nusion
Próbuje zrozumieć ich tok myślenia przy tej zmianie u hurtownika ale dochodzę do ściany. Według IG, zmienili to bo było za dużo klikania (xD), ale robiąc to nie pomyśleli o zadaniach eventowych na handel z hurtownikiem. Na forum bety już ktoś to zauważył i IG w swojej nieskończonej mądrości obniżyło koszt w zadaniach o 50% co i tak jest dużą ilością (czterokrotnie więcej niż poprzednio) a do tego dochodzi fakt że z każdym zakupem koszt następnego zwiększa się o 50% i takie zadanie Handluj z hurtownikiem 12 razy robi się baaaardzo nieciekawe. Geniusze xD
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Aż słów brakuje żeby to skomentować xD. Rozumiem że jak ktoś jeszcze nie dotarł do żywych towarów to bażant produkuje T1?

Poniżej rozdziałów z maną produkuje złoto, młotki, towar zwykły 3 sortu i 2 pw
od rozdziałów z maną produkuje złoto, młotki, manę i 2 pw
od niziołków produkuje złoto, młotki, ziarna i 2 pw
od żywiołaków produkuje kamień księżycowy, kauczuk, platynę (ilość każdego 1500 x 1.6 na 10 poziomie w 15 rozdziale) i 2 pw.
Czas produkcji 48h
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Poniżej rozdziałów z maną produkuje złoto, młotki, towar zwykły 3 sortu i 2 pw
od rozdziałów z maną produkuje złoto, młotki, manę i 2 pw
od niziołków produkuje złoto, młotki, ziarna i 2 pw
od żywiołaków produkuje kamień księżycowy, kauczuk, platynę (ilość każdego 1500 x 1.6 na 10 poziomie) i 2 pw.
Czas produkcji 48h

No ileż można :confused:
 

Nusion

Kapłan
Według IG, zmienili to bo było za dużo klikania (xD)
Ta, jasne, można się było na śmierć zaklikać... ;)

Zmieniły się nie tylko ilości, ale i przelicznik
U nas ceny za złoto/młotki/surkę są 1:400, 1:40, 1:5
A na becie po zmianie 1:500, 1:50, 1:5
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
A bażant tak dobrze się zapowiadał :):):)

Miśki 3x zmieniali więc jest nadzieja że pójdą po rozum do głowy, ale od tamtego czasu nie zmienili żadnego budynku więc wiadomo jak to jest z nadzieją.
Jeszcze produkcje by uszły jakby to było co 24h i z innym efektem ale PW za zwiad? Co oni drugą księgę tajemnic chcą zrobić z budynku jedzącego karmę?
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Ta, jasne, można się było na śmierć zaklikać... ;)

Zmieniły się nie tylko ilości, ale i przelicznik
U nas ceny za złoto/młotki/surkę są 1:400, 1:40, 1:5
A na becie po zmianie 1:500, 1:50, 1:5


No tak, a wytłumaczyli że dużo klikania jest jeśli używa się go często, a dwa punkty niżej napisał Marindor że hurtownik jest używany jako ostateczność. Zdecydować się nie mogą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry