• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
@jarq to kiedy tego ogłoszenia wypatrywać?Dziś czy po weekendzie?:)Urąb choć rąbka tajemnicy ;)
przecież gdyby to zrobił to by wyleciał z roboty... a ponieważ skończonym idiotą nie jest (chociaż ig czasami jest innego zdania dając zadania Cm-om) to wiadomym jest, że nie powie nic konkretnego
 

Sorcha

Rycerz
Pewnie minutę po wycofaniu recept się zaczną
Recepty są dostępne do 24.04 do godziny 1:59 w nocy, czy minutę później o 2 w nocy miałoby się zacząć Przygody :confused:? Nie sądzę, ponieważ kiedyś mówili nam, że przygody / ewenty się zaczynają w trakcie dnia na wypadek jakby coś poszło nie tak. Dlatego, żeby można było zareagować od razu, no ale @Koval92 może masz rację?
 

miriella

Zwiadowca
proszę o pomoc : którego feniksa postawić złotego czy burzy ? mam 6 extra artefaktów , feniksa ognistego oczywiście mam / wiem pisaliście gdzieś tutaj ale no nie moge teraz znależć tych wypowiedzi . Mam skończonych Elvenarów , walczę w turniejach i w iglicy / nie dla rankingów / :)))
 

Koval92

Kapłan
proszę o pomoc : którego feniksa postawić złotego czy burzy ? mam 6 extra artefaktów , feniksa ognistego oczywiście mam / wiem pisaliście gdzieś tutaj ale no nie moge teraz znależć tych wypowiedzi . Mam skończonych Elvenarów , walczę w turniejach i w iglicy / nie dla rankingów / :)))

Burzy. On wzmacnia zaklęcia magicznej produkcji bardzo mocno. Jak będziesz miała problem z towarami, to rzucasz zaklęcia na manufaktury ze skończonymi produkcjami, karmisz feniksa, zbierasz produkcje i po 3h znowu zbierasz. One mają oba bardzo krótkie efekty karmienia, ale przez te 3.5h można bardzo dużo zebrać z zaczarowanych manufaktur.

Do tego inwestujesz w centrum handlowe elvenar (cud z niziołków) i twoje zaklęcia produkcji przez te 3 godziny działania feniksa mają niesamowity dopał.
Można dojść nawet do +150% produkcji w sumie (+100% z cudu, +50% z feniksa). W przyszłości odblokują poziomy cudów 31-35 więc będzie jeszcze więcej.

Złotego stawiaj wyłącznie, jeżeli Ci się podoba a dwa poprzednie masz już na maksimum.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nie można. Maks to 150%, 50% podstawki, 50% centrum na 30 poziomie i 50% nakarmiony Feniks burzy na 10.

Właśnie sprawdziłem. Rzeczywiście tak jest. Czyli wprowadzają opisem w błąd.
Jak się najedzie na te +100% to dopiero wyświetla. Dzięki za info. Ciągle bym myślał, że to +100%.
Edytowałem tamten post.
 
Ja rowniez celowo usunalem Platforme z inwentarza w 2 miastach i rowniez jeszcze ani razu nie widzialem odpowiedniej receptury w Akademii. A juz troche czasu minelo. Moze to po prostu przypadek, ale jesli w ciagu nastepnych kilku tygodni ten budynek nie pojawi sie u ani jednej znanej mi osoby, czekajacej na Platforme, to powoli zaczne wierzyc, ze cos tu jest nie tak i ze byc moze to blad. Tym bardziej, ze podobna akcja z dwoma Feniksami (wyrzucenie ich z inwentarza) pozwolila je wytworzyc na nowo w ciagu tygodnia i to w obu miastach.
 

DeletedUser854

Guest
Czy jest szansa, ze pojawi sie w akademii feniks, ktory jest juz wybudowany na 10? Chce drugi taki sam :culture:
 
Status
Zamknięty.
Do góry