• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Ovocko

Rycerz
Ten 3x4 fajny, co do drugiego mam wątpliwości i oby się zmienił efekt

Może lepiej niech się nie zmienia. Unuryt obecnie można zdobyć jedynie w kupcu i to na zasadzie albo-albo z ziarnami. A jeśli będzie go więcej potrzeba w kolejnych rozdziałach, to potrzebne będą dodatkowe źródła przychodu.
A obstawiam, że tak będzie, nie zdziwię się np. jeśli manufaktury ascended będą wymagały unurytu do produkcji
 

Tajniakos

Paladyn
Dlatego zapytałam, bo oficjalnie można mieć tylko 1 budynek a kolega nie napisał nic więcej, tylko pokazał zdjęcie receptury.
Z tego co widzę to @visit0r ma 3 pełne komplety biblioteki w swoim mieście i podejrzewam, że być może pokazana przez niego oferta może być z innego konta albo z tego samego na innym świecie gdzie bibliotek nie ma ;) Chyba, że się mylę :) @visit0r jak to wyszło? Sam jestem ciekaw dlaczego taka oferta Tobie wyskoczyła :)
 

alienator

Wędrowiec
PB w czwartek
//
nie wiem co takiego wspaniałego w tych bibliotekach wolę arkę

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
arka daje właśnie katalizatory
Daje, ale to cudak, więc potrzeba mnóstwa czasu, punktów i surowców, żeby ją rozbudować. Jest dostępna tylko dla graczy, który zrobili Kupców a Biblioteka jest dla wszystkich. Trzeba też najpierw zużyć katalizatory, żeby wytworzyć mistyczny obiekt i wcale to nie wychodzi na +, bo Arka na max poziomie daje tylko 14 katalizatorów. Każdy ma wybór, byleby z korzyścią dla miasta :)
 

alienator

Wędrowiec
daje 14 pytanie jak często ja mam 10 co najmniej 2 razy w tygodniu na upartego zrobić by można nawet 4x tylko wtedy katalizatory robi się dla katalizatorów
 

Charlene

Szef kuchni
daje 14 pytanie jak często ja mam 10 co najmniej 2 razy w tygodniu na upartego zrobić by można nawet 4x tylko wtedy katalizatory robi się dla katalizatorów
To i tak postawienie np. 8 Bibliotek wypada lepiej, bo w ciągu tygodnia wychodzi 56 katalizatorów plus korzyści o których wspomniałam wcześniej, dlatego większość graczy nie jest zadowolona z tego pomysłu limitu na ten zestaw.
 

Koval92

Kapłan
1615302403314.png
Ładny baner ma rozdział 18.

a ile miejsca zajmuje 8 bibliotek z przyległościami???

U mnie 16x11, żeby wszystko było podłączone i bez dziur.

Tylko też ja mam nie wszystko podniesione do 17 rozdziału (niektóre małe elementy z 16)
W tym momencie z tego zbieram codziennie 108k zwojów prawie 10k kauczuku prawie 6k bizmutu, ponad 30k many i te katalizatory.
 

Charlene

Szef kuchni
a ile miejsca zajmuje 8 bibliotek z przyległościami???
U mnie 8 bibliotek + 2 bramy z 20 roślinami zajmuje 10 ekspansji, z tego wychodzi 8 katalizatorów, 60k many lub 45k many i 4 500 ziaren, może też wyjść 27 720 many oraz 10k kauczuku, 11700 kamienia księżycowego, wszystko zależy od rozdziału, kultura w Unurach- 107 200 a w moim obecnym rozdziale 28 800
EDIT: 10 nie zajmuje, ale nie chce mi się liczyć po kratkach
 

alienator

Wędrowiec
a cudak zajmuje 4x5 czyli 20 pól
manę robię czym innym bardziej wydajnym, a ziaren chyba ja już zrobić nie mogę bo w podglądzie kauczukowca takiej opcji nie mam
problem jest z tym unurytem:mad:
 

Koval92

Kapłan
Przenieście dyskusje do tematu o iglicy bo robicie znowu spam o zestawie bibliotek i katalizatorach a tu są spoilery.

Nowe towary z 18 rozdziału to "Primordial Minerals", "Ignited Ingots" i "Scholarly Sprouts" .
W tłumaczeniu z googla: "pierwotne minerały", "rozpalone sztabki" i "uczone kiełki".
Powodzenia dla tłumacza. xD
 

alienator

Wędrowiec
xEasyRiderx masz rację za bardzo patrzę na siebie większość ma jeszcze sporo do arki zwłaszcza na poziomie jaki ja mam
//
a z czym się je je?:)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry