• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Obawiam się, że 5% po każdej walce xD Zawsze coś, też nie może być przesadzone bo te instanty wskrzeszające wojsko nie miały by racji bytu.
Bardziej mnie martwi, że nie przybywa alternatywnych źródeł karmy, a przybywa budynków, które jej używają.
 
Ostatnia edycja:
coś dla mnie bo prowadzę walki jak ruski generał i 5% z 2-3 mln robi roznice
Dobre :)
Jakby to dawało 20% to bym się skusiła na mocne powielenie, ale jakby to było 5% to szkoda diaxów :/
@Charlene, 5% to naprawde wcale nie tak malo. Moim zdaniem te 5% jest akurat. Pomysl o tym w ten sposob - efekt bedzie mniej wiecej ekwiwalentem podniesienia kilku cudow wojskowych o kilka poziomow. Nie chcialabys moc rozbudowac swoje cuda militarne o kilka poziomow i to bez zwiekszenia kosztow w turnieju/Iglicy ?

Wracajac do tematu, mam jedna refleksje. Krotki czas dzialania niestety silnie preferuje graczy z cooldown=0. Obawiam sie, ze dla mlodszych graczy bez Zakrzywienia na wysokim poziomie, biezace koszty uzywania tego budynku beda zbyt wysokie, bo przed kazda runda turnieju trzeba by zuzyc jedna karme.
 

Charlene

Szef kuchni
Dobre :)

@Charlene, 5% to naprawde wcale nie tak malo. Moim zdaniem te 5% jest akurat. Pomysl o tym w ten sposob - efekt bedzie mniej wiecej ekwiwalentem podniesienia kilku cudow wojskowych o kilka poziomow. Nie chcialabys moc rozbudowac swoje cuda militarne o kilka poziomow i to bez zwiekszenia kosztow w turnieju/Iglicy ?

Wracajac do tematu, mam jedna refleksje. Krotki czas dzialania niestety silnie preferuje graczy z cooldown=0. Obawiam sie, ze dla mlodszych graczy bez Zakrzywienia na wysokim poziomie, biezace koszty uzywania tego budynku beda zbyt wysokie, bo przed kazda runda turnieju trzeba by zuzyc jedna karme.
Nie, ponieważ mnie za specjalnie nie dotykają koszty związane z cudakami. Za to marząc, że nowy sępowron miałby 15-20% tego efektu, czyli dla mnie oznacza to 60- 80% z powielenia, to robi mi to gigantyczną różnicę w turniejach- ogromna oszczędność czasówek. Uważam, że skoro ten efekt jest dość krótki, to powinien mieć porządny % a nie marne 5%, ponieważ jego użycie wynikałoby z zapasu karmy.
 

Ovocko

Rycerz
Obawiam się, że 5% po każdej walce xD Zawsze coś, też nie może być przesadzone bo te instanty wskrzeszające wojsko nie miały by racji bytu.

Jeśli te 5% dotyczyłoby każdej straty (wszystkie oddziały we wszystkich walkach rozegranych w ciągu trwania efektu), to jest to budynek znacznie lepszy od instantów, które działają tylko na jeden oddział (nawet nie walkę). Przynajmniej jeśli mówimy o turnieju, bo w iglicy to już nie musi być aż tak oczywiste.

No i o ile jesteś w stanie zmieścić się z walkami w czasie efektu, przy 3,5h to znaczy że musisz mieć zakrzywienie oraz polarnego, inaczej musisz karmić ptaka przed każdą rundą.
 

Serengeti

Szef kuchni
I znowu z 3 piętra iglicy na ostatniej brance zabrali bosowi łyk klarowności :(
Ale za to dali 2000 fragmentów co za zamiana no super :):):)

To zaczyna wyglądać na jakiś wzorzec, że po każdej sensowniejszej aktualizacji zabierają łyk klarowności ;)
Że niby taki bug i potem poprawiają, a dla graczy tydzień w plecy i może kupią zmianę receptur za diamenty... :p
[teorie spiskowe MODE OFF]
 

xEasyRiderx

Rycerz
To zaczyna wyglądać na jakiś wzorzec, że po każdej sensowniejszej aktualizacji zabierają łyk klarowności ;)
Że niby taki bug i potem poprawiają, a dla graczy tydzień w plecy i może kupią zmianę receptur za diamenty... :p
[teorie spiskowe MODE OFF
Tutaj możesz mieć rację choć to nadal teoria spiskową ponieważ nie sądzę żeby to robili umyślnie i z premedytacją :)
 

Nusion

Kapłan
W Przygodach Bractw za miejsce w rankingu oprócz standardowych nagród będzie można teraz zdobyć Punkty Doświadczenia (do perków)

Miejsce - PD
1 - 250K
2 - 240K
3 - 225K
4-7 - 210K
8-10 - 185K
11-20 - 160K
21-30 - 135K
31-40 - 110K
41-50 - 85K
51-100 - 60K

Za pozostałe miejsca nie ma PD
 

Wewe1

Zwiadowca
Łyk klarownosci wycofują z Iglicy na czas eventów,przynajmniej mi się tak wydaje jeśli wrócą po evencie do iglicy to racja jest po mojej stronie.
 

Nusion

Kapłan
Mam niefajną wiadomość z bety :(
Do tej pory w Przygodach wystarczyło wrzucić coś na pierwszej mapie i dostawało się nagrody z pozostałych, nawet, jak nic się tam nie wrzuciło. Wystarczyło poczekać na wszystkich na pierwszej mapie i potem już nie trzeba było sprawdzać i czekać na spóźnialskich.
Właśnie przetestowałam to na becie i niestety już nie działa. Teraz trzeba coś dołożyć na każdej mapie, żeby dostać z niej nagrody :(
 

marcinekk24

Zwiadowca
Mam niefajną wiadomość z bety :(
Do tej pory w Przygodach wystarczyło wrzucić coś na pierwszej mapie i dostawało się nagrody z pozostałych, nawet, jak nic się tam nie wrzuciło. Wystarczyło poczekać na wszystkich na pierwszej mapie i potem już nie trzeba było sprawdzać i czekać na spóźnialskich.
Właśnie przetestowałam to na becie i niestety już nie działa. Teraz trzeba coś dołożyć na każdej mapie, żeby dostać z niej nagrody :(

Ale zawsze tak było, że trzeba było na każdej mapie coś dołożyć, by dostać nagrodę z danej mapy. Było tak od początku PB przecież. No i bardzo dobrze, że powrócił ten zwyczaj.
 

Nusion

Kapłan
Ale zawsze tak było, że trzeba było na każdej mapie coś dołożyć, by dostać nagrodę z danej mapy. Było tak od początku PB przecież. No i bardzo dobrze, że powrócił ten zwyczaj.
Nie, nie było tak, wystarczyło dać na pierwszej mapie i nagrody za pozostałe dwie też wpadały. Stosowaliśmy to w moich bractwach od niepamiętnych czasów i zawsze działało. Myślę, że po prostu o tym nie wiedziałeś.

I nie wiem, dla kogo to ma być dobre. W bractwach, które walczyły o miejsce w rankingu i tak wszyscy musieli brać udział. Natomiast bractwa, które tylko chciały zgarnąć nagrody z map, nikomu tym nie szkodziły...
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Łyk klarownosci wycofują z Iglicy na czas eventów,przynajmniej mi się tak wydaje jeśli wrócą po evencie do iglicy to racja jest po mojej stronie.
@Wewe1 na S2 zrobiłem iglicę przed aktualizacją i łyk klarowności wylosowałem. Natomiast na S3 łyk klarowności znikł ze skrzynki wraz z aktualizacją i tutaj bym bardziej się skłaniał do teorii z błędem, który de facto już u nas był. Myślę, że nie ma to związku z eventem i @jarq rozwieje nasze wątpliwości :)
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
@Wewe1 na S2 zrobiłem iglicę przed aktualizacją i łyk klarowności wylosowałem. Natomiast na S3 łyk klarowności znikł ze skrzynki wraz z aktualizacją i tutaj bym bardziej się skłaniał do teorii z błędem, który de facto już u nas był. Myślę, że nie ma to związku z eventem i @jarq rozwieje nasze wątpliwości :)
Przy zmianie Artefaktów na nowe tak się czasem dzieje. Jest to analogiczne do momentu, gdzie nagle pojawiły się elementy Biblioteki mimo, że nie powinny. Moja teoria jest taka, że Twórcy mają taki stary system bazowy z Bibliotek i tylko ręcznie podmieniano Artefakty, w miejsca jej elementów na 6 tygodni i czasem ktoś zapomniał, że już czas minął i wrócił ten stary bazowy system z Biblioteką na tydzień. Teraz myślę, że jest już system bazowy z Artkami (to ogarnięto) ale teraz bywa, że ucieka ten Łyk klarowności jako, że to najświeższy element.
 

Koval92

Kapłan
Pewnie jest tak jak mówi Charlene, mają jako "podstawę" iglicy tą starą bez łyku klarowności i zapominają ręcznie podmieniać i artefakt i łyk klarowności. Jakby wpisali go do tej podstawy jako niezmienny element to by nie mieli takiej sytuacji. Chyba, że on ma czasem być a czasem nie, no ale tego nam nie wytłumaczyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry