• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

BlossomValvi

Łucznik
Już jest opcja chowania budynków na live :)
Fajnie, ale …. nie mogli dodać tej opcji od razu w menu budowy budynków? A tak to budujesz gdzieś i dopiero wtedy można przesunąć komfortowo o ta kratkę


czy wiadomo cos na temat syrenek - a konkretnie rozszerzen do nich. Bo o ile mozna spotkac wciaz dodatki do czerwonego kurczaka w am, do stonhenga to do Syrenek jeszcze nie widzialem. Sa beda? nie beda?. Pytam bo wiele osob nie uzbieralo kompletu, ba niektorzy sa w polowie, i jakas dogrywka na ta budowle by sie przydala
Nie chce Cię martwić ale od tej iglicy rozszerzenia do syrenek właśnie się skończyły … a były przez ostatnie 6 tygodni. Na pocieszenie dodam ze przynajmniej u mnie były bardzo rzadkie (2-3 sztuki przy robieniu 3 poziomów)
Stonehenge w AM to nowość bo jak do tej pory były tylko arty do zwierzaków czy będą dalej to pewnie samo iG tego nie wie ;)
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
wiem ze w iglicy nie ma syrenek, ale liczylem ze moze pojawia sie w AM (tak jak ma to caly czas miejsce z kurczakiem i stonhengem) ale widac syrenki sa zbyt dobre/za slabe aby je wrzucac do am, lepiej dac badziewna zapchaj dziure stonehenga
 

Poziomek

Rycerz
Kwestia na jakim lvlu sobie to postawisz, na moim jest to totalnie zbedne. a na twoim bo ja wiem czy to robi efekt wow.Ja wole budynki ktore daja surowiec w czystej postaci i duzo go daja co 24 h .(bo ten surowiec sobie moge ot chocby uzyc w iglicy czy turnieju)
a odnosnie stonehenga - rozbijmy go na czynniki pierwsze.
-produkcja 48h
Ziarna - majac np jesienne stawy lotosy, zaawansowanego kupca te kilka tysiecy wiecej ziarenek nie wiele znaczy.
Pw - jesli jestes nazwijmy to pol wieloryb to te to te powiedzmy 16 pw w ciagu tygodnia przy turnieju z ktorego wyciagasz grube setki znaczy az tyle?
Mana - labirynt ciemnej materi, chatki many i zapewne cos o czym nie wiem nie czytalem tez daje- takze tez szalu nie robi
Młotki pol wieloryb grajacy od lat w iglicy musi miec w magazynie zapas doladowan mlotkow wypchany pod sufit, mysle ze nawet korzystajac duzo z koszar, terenow, obozu nie przejesz tego. No ale co kto lubi to stawia. Na moim zakresie naprawde baaardzo rzadko spotykam sie z postawiona budowla
 

Koval92

Kapłan
@Seviper @Charlene

Ma wpisane 4 produkcje.
- młotki
- ciężkie jednostki z obozu najemników (Valorów)
- żywy towar drugiego poziomu (obsydian/atrament/aksamit) ten do którego gracz ma bonus z reliktów
- ziarna

Ten budynek ma produkcję "switchable" czyli tą, że będzie można zmieniać, ciężko mi powiedzieć którą produkcję na którą.
Wiadomo ilości tego są jeszcze dopracowywane bo ten event ruszy pod koniec lipca więc mogą się różne rzeczy zmienić.
 

Charlene

Szef kuchni
@Poziomek no tu się muszę z Tobą nie zgodzić ;)

View attachment 4115
Budynek 16 kratek dający 5780 pop,11730 kultury + co 48h:
-122k młotków
-60k many
-5,2k ziarenek
-4PW
Ciężko chyba zaliczyć do "badziewnej zapchaj dziury" ;)
Tajny tylko ze Stone jest ten problem, że staje się dobry w zaawansowanych rozdziałach i nie jestem przekonana czy warty jest tylu renowacji, żeby go pchać od wróżek aż do elevenarów :/ biorąc pod uwagę, że mogą się pojawić lepsze budynki przez ten czas gry.
 

Tajniakos

Paladyn
Tajny tylko ze Stone jest ten problem, że staje się dobry w zaawansowanych rozdziałach i nie jestem przekonana czy warty jest tylu renowacji, żeby go pchać od wróżek aż do elevenarów :/ biorąc pod uwagę, że mogą się pojawić lepsze budynki przez ten czas gry.
Oczywiście, że mogą pojawić lepsze, ale czy się pojawią? Ja osobiście ciągnę stonehenge renowacjami od czasu ich zdobycia i uważam je za jeden z lepszych budynków ewolucyjnych i jeżeli ktoś pisze, że to zapchaj dziura to niech napisze, że dla niego i z jakiego powodu bo te ogólniki mogą innych wprowadzić w błąd :)

Kwestia na jakim lvlu sobie to postawisz, na moim jest to totalnie zbedne. a na twoim bo ja wiem czy to robi efekt wow.Ja wole budynki ktore daja surowiec w czystej postaci i duzo go daja co 24 h .(bo ten surowiec sobie moge ot chocby uzyc w iglicy czy turnieju)
a odnosnie stonehenga - rozbijmy go na czynniki pierwsze.
-produkcja 48h
Ziarna - majac np jesienne stawy lotosy, zaawansowanego kupca te kilka tysiecy wiecej ziarenek nie wiele znaczy.
Pw - jesli jestes nazwijmy to pol wieloryb to te to te powiedzmy 16 pw w ciagu tygodnia przy turnieju z ktorego wyciagasz grube setki znaczy az tyle?
Mana - labirynt ciemnej materi, chatki many i zapewne cos o czym nie wiem nie czytalem tez daje- takze tez szalu nie robi
Młotki pol wieloryb grajacy od lat w iglicy musi miec w magazynie zapas doladowan mlotkow wypchany pod sufit, mysle ze nawet korzystajac duzo z koszar, terenow, obozu nie przejesz tego. No ale co kto lubi to stawia. Na moim zakresie naprawde baaardzo rzadko spotykam sie z postawiona budowla
Moim zdaniem troszkę to co piszesz jest krótko wzroczne bo patrząc długofalowo roczny zbiór z tych 16 kratek wygląda tak:
-122k młotków x182=22204 MK
-60k many x182= 10920MK
-5,2k ziarenek x182= 946,4K
-4PW x182= 728
Pokaż mi jeden budynek z tymi towarami dający większe ilości z 16 kratek. Ja gdybym mógł z chęcią dostawił bym drugi taki i to bez chwili wahania.
 

astoN-

Rozbójnik
dla aktywnego gracza jest kompletnie bezuzyteczny, jak wszystkie ewolucyjne od ponad roku, czym sa te mlotki czy mana? mlotkow robie 7m na 3h przy zaledwie 4 warsztatach, many moge sobie naklepac setki milionow kiedy bede chcial, ziaren na 2 doby zbieram ponad 400k i nigdy mi ich nie brakowalo, a pw mam na pasku juz ponad 20k, od 3 ras nie postawilem zadnego cudu i predzej jakis usune niz postawie, bo daja sam syf podobnie jak te ewolucyjne, nie wiem kto w ostatniej rasie przelicza jeszcze takie bonusy na kratke....
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
dla aktywnego gracza jest kompletnie bezuzyteczny,
Aktywny gracz to w tej grze pojęcie względne jak wiesz ;)
nie wiem kto w ostatniej rasie przelicza jeszcze takie bonusy na kratke....
Z pewnością nie jednego takiego gracza byś znalazł. Są tu też gracze, którzy nie mają zdecydowanej większości cudów podniesionych na poziom 30+ I chyba wiesz o czym teraz piszę ;)
 
Ostatnia edycja:

Wewe1

Zwiadowca
Mogliby by dać zaległe artefakty,bo pewnie niektórym brakują, mogłyby być opcjonalne nagrody,do wyboru albo to co jest albo artefakt co komu pasuje,choć pewnie z punktu widzenia firmy lepiej jak gracze będą kupować za diamenty brakującą walutę w eventach niż liczyć na artefakty w PB.
 

Charlene

Szef kuchni
Mogliby by dać zaległe artefakty,bo pewnie niektórym brakują, mogłyby być opcjonalne nagrody,do wyboru albo to co jest albo artefakt co komu pasuje,choć pewnie z punktu widzenia firmy lepiej jak gracze będą kupować za diamenty brakującą walutę w eventach niż liczyć na artefakty w PB.
Zaległe artefakty nie są dobrym pomysłem- znowu Ci co mają stare budynki będą narzekać, że nic z nimi nie zrobią, więc lepiej, że dali budynki.
 

Wewe1

Zwiadowca
Chodziło mi o artefakty do Samotni tego ostatniego budynku ewolucyjnego,stare artefakty mamy w Iglicy.
 

BlossomValvi

Łucznik
Na becie w przygodach:

1 mapa
- 15 AW
- Obwoźna Biblioteka
- 10 x 10min
2 mapa
- 2 x 20 AW
- Chatka Many
- 15 x 30min
3 mapa
- Diabelski Młyn
- Kurhan Menhiroka
- 25 x 45min

View attachment 4133

Staty budynku:
Dziekuje, nagrody bardzo przyzwoite
- chatek nie było od dwóch lat wiec to gratka dla graczy
- kurhan łezka w oku to moj pierwszy ewent który zrobiłem do końca i dał niezłego kopa z popka nadal jak na budynek 4x4 przyzwoity
Fajny oddech od artow :)

a mapa ta co zwykle?
 
Status
Zamknięty.
Do góry