• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

KatieKate

Zwiadowca
A dlaczego miałoby nie być możliwe wybudowanie feniksa?
Mnie się może to nie udać. Po ostatnich zmianach w rozbudowie AC, mam dylemat - czy nowy Feniks, czy wymiana artefaktów na Fragmenty.
A biorąc pod uwagę fakt, że produkcja Zielonego Feniksa ma być przełączalna, to wszystko, co można z niego dostać, jest też dostępne dzięki Cudom.
Mana z Ambasady, unuryt z Wieży Pieczęci, zwiadowcy z Drzewa Oświecenia i poniekąd z Akademii Latającej. Tylko PW zostają, ale nawet na badania można je zdobyć z reklam, gdy ma się czas.
Tak piszę o tej przełączalnej produkcji z pamięci, mam nadzieję, że nic nie pomieszałam ;)
W każdym razie, zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy pojawi się możliwość tworzenia Fragmentów w AM. Jak często będzie to możliwe.
Na razie się zastanawiam, Feniks czy Fragmenty. :)
 

Kurczaczek

Wędrowiec
A ja chciałbym zauważyć, że Królewskie Nagrody podrożały :mad:

Teraz będą kosztować 2000 :diamond:
Inflacja czy co?

gp01.png


I dodali w Królewskich Nagrodach :diamond: +100, +150, +250

gp02.png
gp03.png
gp05.png


Czyli po zsumowaniu koszt Królewskich Nagród będzie dalej wynosił 1500 :diamond: tylko "zabrali" nam 3 nagrody, a w to miejsce wstawili :diamond: (Oczywiście 1500 zakładając, że zdobędziemy 280 piór) :confused:


 

Ovocko

Rycerz
Jak dodali, to efektywny koszt będzie taki sam POD WARUNKIEM, że dobijesz do określonego poziomu.
Już pisałem przy okazji zmian w cudach, chodzi o zwiększenie ilości klikaniny.

Zniknęła natomiast dodatkowa waluta z królewskich nagród.
 

Klops

Rozbójnik
Mnie się może to nie udać. Po ostatnich zmianach w rozbudowie AC, mam dylemat - czy nowy Feniks, czy wymiana artefaktów na Fragmenty.
A biorąc pod uwagę fakt, że produkcja Zielonego Feniksa ma być przełączalna, to wszystko, co można z niego dostać, jest też dostępne dzięki Cudom.
Mana z Ambasady, unuryt z Wieży Pieczęci, zwiadowcy z Drzewa Oświecenia i poniekąd z Akademii Latającej. Tylko PW zostają, ale nawet na badania można je zdobyć z reklam, gdy ma się czas.
Tak piszę o tej przełączalnej produkcji z pamięci, mam nadzieję, że nic nie pomieszałam ;)
W każdym razie, zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy pojawi się możliwość tworzenia Fragmentów w AM. Jak często będzie to możliwe.
Na razie się zastanawiam, Feniks czy Fragmenty. :)
Czyli to kwestia opłacalności i użyteczności, a nie tego, czy się da, czy nie da go wybudować... Jeśli chodzi o mnie to produkcja strzelających lub unurytu, naprawdę interesująca. efekt karmienia już mniej; sezon dla mnie to sprawa kosmetyczna, może jakby nagrody główne i z końcowych skrzyń były warte zachodu były bardziej użyteczne.. a tak to chyba szkoda karmy. Do ptasiej kolekcji jak najbardziej - wizualnie jak bażant :D
 

Ovocko

Rycerz
Papuga...

Aż sprawdziłem tę produkcję strzelających. 29500 jednostek na dobę w moim rozdziale to prawie 2h produkcji obozu (z simią).
Jak na budynek ewolucyjny to nieźle, ale nadal nie jestem pewien czy jest sens tracić na to 16 kratek + droga.
Co do unurytu, to nie wiem czy nie lepszy jest boblin, zwłaszcza że na boblina da się rzucić czar podarunku (a wtedy dostaje bonus produkcji z latarni sąsiedztwa), a na zielonego nie. Co prawda nawet z czarem boblin daje mniej, ale za to daje premię kultury z czaru.
 

Aras Dynas

Wędrowiec
A ja chciałbym zauważyć, że Królewskie Nagrody podrożały :mad:

Teraz będą kosztować 2000 :diamond:
Inflacja czy co?

gp01.png


I dodali w Królewskich Nagrodach :diamond: +100, +150, +250

gp02.png
gp03.png
gp05.png


Czyli po zsumowaniu koszt Królewskich Nagród będzie dalej wynosił 1500 :diamond: tylko "zabrali" nam 3 nagrody, a w to miejsce wstawili :diamond: (Oczywiście 1500 zakładając, że zdobędziemy 280 piór) :confused:



już w obecnym evencie wartość nagród jest mniejsza niż w poprzednich za taką samą cenę, np. były do wyciągnięcia 2 schematy teraz jest 1.
Teraz mamy kolejną zmianę w stronę dawania mniej za więcej :)
Dalej będzie na plus (tyle że mocno symbolicznie i teraz pod warunkiem osiągnięcia pewnego pułapu) ale tym samym będzie to pewnie kolejna rzecz której nie kupię :)

Trochę szkoda ;-)
 

Nusion

Kapłan
Ja myślę, że to było celowe, że nie dali nic od razu jak weszły zmiany, ale teraz w eventach będą coś wrzucać na fragmenty po troszku. Tu zestaw, tam ewolucyjny albo coś w dziennych żeby był ruch w eventach :) Się okaże
 

Ovocko

Rycerz
Będzie obniżka kosztów rozbudowy cudów, dotycząca fragmentów.
Nie wiem czy się cieszyć (że poszli po rozum do głowy) czy wkurzać (że zajęło im to dwa miesiące a fragmenty które poszły w tym czasie zostały przeznaczone na rozbudowy w pewnym sensie "poszły w komin")
 
Do góry