• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

KatieKate

Zwiadowca
Skoro znika bonus produkcji portalowej a za niego wchodzi statystyka dobrobytu, to co z kwitnącą gildią kupiecką i jej bonusem produkcji portalowej? Oby podmienili na bonus do dobrobytu...
Dokładnie, mam nadzieję, że dobrze to rozegrają, bo robienie 5 ostatnich poziomów Gildii polegało przede wszystkim na zwiększeniu produkcji portalowej.
 

Koval92

Kapłan
Dokładnie, mam nadzieję, że dobrze to rozegrają, bo robienie 5 ostatnich poziomów Gildii polegało przede wszystkim na zwiększeniu produkcji portalowej.
W sumie to zorientowałem się, że tak naprawdę to "bonus portalu" można równie dobrze nazwać "bonus produkcji towarów rasy gościnnej" i będzie działać tak samo, zwiększać o określoną wartość powyżej 100% czyli tego co jest bazowe. Ale nie wiem co wykombinują z tym. Gracze też się zastanawiają, czy Valloryjska Wieża i jej bonus unurytu ze zbiorów podatków będą teraz do kitu. Już niejako zapowiedzieli, że efekt może zostać zmieniony.
 

Deleted User - 198835

Guest
W gildii kupieckiej profit jest jasno określony jako "Produkcja Portalowa" i zwiększa tą produkcję , więc w tej kwestii strachy są na wyrost a co do valloryjskiej wieży pieczęci , to osobiście mam nadzieję , że dodatek do produkcji monet w rezydencjach i magicznych rezydencjach będzie podwójny , albo na zasadzie produkcji ziaren i unurytu u kupca (ale co do tego dodatku w rezydencjach/maicznych rezydencjach , to kluczowym sformułowaniem u mnie jest "mam nadzieję")
 

Nusion

Kapłan
Tinlug, The Star Serpent, budynek ewolucyjny z przyszłego eventu :)
HLUhoSR.png
 

Ovocko

Rycerz
Czyli rezydencje rosną o 1 kratkę, warsztaty, ratusz i zbrojownie bez zmian, koszry o 3 kratki, tereny i obóz o 2 kratki. Nie jest tak źle
 

Nusion

Kapłan
Wygląda na to, że w XXI rozdziale trzeba będzie powystawiać rezydki i warsztaty, żeby zyskać Dobrobyt (prosperity), który jest potrzebny do postawienia i rozbudowy budynków rasowych. Dodatkowo rezydki dają Prace Społeczne potrzebne do rozbudowy rasy, do produkcji i w badaniach.
Ogólnie masowo na początku schodzą mi młotki i złoto, za to zwykłe, żywe i wzniosłe w badaniach w ogóle nie są potrzebne, chyba że coś przeoczyłam. Natomiast żywe i wzniosłe są potrzebne do produkcji rasowych.

Portalówki dają tylko jeden surowiec, Prey, resztę trzeba wyprodukować

1689863832739.png
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Ten Prosperity to to samo co Prestiż w Amunach. Podoba mi się układ badań, ponieważ można najpierw skupić się na portalu i budynkach rasowych a resztę zostawić na później. Faktycznie trzeba będzie wystawić rezydki, jeśli ktoś chce szybko przejść rasę, bo trzeba będzie sporo tego bileciku do produkcji, który dają rezydki. Obstawiam, że po 4-6 budynków z każdego workshopu to będzie minimum socjalne. Czekam aż architect będzie miał pełne informacje odnośnie całej osady, bo pewnie jak zwykle będzie opcja posiadania np. 4 budynków na wysokim poziomie, jeśli prosperity na to pozwoli, albo więcej na mniejszym. Mana w tych badaniach 26500k plus 3600k w badaniach antycznych cudów. Widać, że ta rasa pochłonie mnóstwo monet i młotków. Produkcja rasowa bardzo prosta, byleby mieć bileciki z rezydek i wzniosłe. Antyczne cuda w ogóle mnie nie interesują- Waloryjska szkoła mi nie potrzebna, bo niczego nie robię w Kociołku a Sklep to odpowiednik Piramidy, ale dla wzniosłych i też nie posiadam.

EDIT: widziałam, że zadania wymagają po 9 workshopów każdego rodzaju :p oczywiście na 4 lvl. Poza tym jest wymagane 10 rezydek i 10 warsztatów na 47 lvl- lepiej mieć, bo za to zadanie można zgarnąć 100 diaxów.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Wygląda na to, że w XXI rozdziale trzeba będzie powystawiać rezydki i warsztaty, żeby zyskać Dobrobyt (prosperity), który jest potrzebny do postawienia i rozbudowy budynków rasowych.

Od pewnego czasu i tak opłaca się je wystawić, przynajmniej tym, którzy korzystają z wysokiego bonusa kultury (i mają gildię). W momencie gdy premią kultury zaczęły być bonusowane również i cuda, opłacalne okazało się postawienie nawet czegoś takiego jak wykopaliska.

W sumie rozdział zgrywa się z ostatnimi trendami :cool:
 

KatieKate

Zwiadowca
Ten Prosperity to to samo co Prestiż w Amunach. Podoba mi się układ badań, ponieważ można najpierw skupić się na portalu i budynkach rasowych a resztę zostawić na później. Faktycznie trzeba będzie wystawić rezydki, jeśli ktoś chce szybko przejść rasę, bo trzeba będzie sporo tego bileciku do produkcji, który dają rezydki. Obstawiam, że po 4-6 budynków z każdego workshopu to będzie minimum socjalne. Czekam aż architect będzie miał pełne informacje odnośnie całej osady, bo pewnie jak zwykle będzie opcja posiadania np. 4 budynków na wysokim poziomie, jeśli prosperity na to pozwoli, albo więcej na mniejszym. Mana w tych badaniach 26500k plus 3600k w badaniach antycznych cudów. Widać, że ta rasa pochłonie mnóstwo monet i młotków. Produkcja rasowa bardzo prosta, byleby mieć bileciki z rezydek i wzniosłe. Antyczne cuda w ogóle mnie nie interesują- Waloryjska szkoła mi nie potrzebna, bo niczego nie robię w Kociołku a Sklep to odpowiednik Piramidy, ale dla wzniosłych i też nie posiadam.

EDIT: widziałam, że zadania wymagają po 9 workshopów każdego rodzaju :p oczywiście na 4 lvl. Poza tym jest wymagane 10 rezydek i 10 warsztatów na 47 lvl- lepiej mieć, bo za to zadanie można zgarnąć 100 diaxów.
Dzięki za informację. Chyba na nowo wybuduję Wieże Dobrobytu, skoro dużo młotków będzie potrzebne.
//
A mógłby ktoś sprawdzić, czy w drzewku badań można ominąć badania Antycznych Cudów z XX rozdziału?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry