• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Kurczaczek

Wędrowiec
Nowy sezon - Sezon Tajemnic startuje w czwartek 26 października 2023 i potrwa do 9 stycznia 2024.

october-xxiii-banner.jpg


A tu są statystyki i NAGRODY od iDavisa
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Mogli dać wieżę króla zimy za 50 poziom i by było mega, a tak to dali fatalny budynek który nic nie daje.
 

Kurczaczek

Wędrowiec
Czy w PB na becie na pewno jest księga z artefaktami do Światłego i Parowego Golema oraz księga do zestawu Starożytna Obietnica?

Bo wydaje mi się (nie gram na becie), że powinien być artefakt do Słonecznego Ogniwa lub Tinluga i coś do obecnego zestawu Eksperymenty Dusz.
 

Nusion

Kapłan
No właśnie zgłosili już gracze z bety błąd z tymi nagrodami, na razie nie ma odpowiedzi, zobaczymy co z tym zrobią.
Dam znać jak się wyjaśni
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Czy w PB na becie na pewno jest księga z artefaktami do Światłego i Parowego Golema oraz księga do zestawu Starożytna Obietnica?

Bo wydaje mi się (nie gram na becie), że powinien być artefakt do Słonecznego Ogniwa lub Tinluga i coś do obecnego zestawu Eksperymenty Dusz.
Na bank się pomylili, bo te nagrody już u nas były, a wiadomo jak to Twórcy - robią kopiuj wklej i jakoś zapominają podmienić stare nagrody na nowe. Tak samo było z Iglicą, że kilka razy zapominali o podmiance.
 

Nusion

Kapłan
Koniec historii z nieprawidłowymi nagrodami jest taki, że w trwających już przygodach nagród zmienić nie mogą. Ale żeby gracze nie utracili postępu, obecna przygoda na becie zostaje i dzień po jej zakończeniu rozpocznie się kolejna runda przygód, tym razem już z właściwymi nagrodami.
Dwie przygody z rzędu... :oops: każda 7 dni
 

Klops

Rozbójnik
Koniec historii z nieprawidłowymi nagrodami jest taki, że w trwających już przygodach nagród zmienić nie mogą. Ale żeby gracze nie utracili postępu, obecna przygoda na becie zostaje i dzień po jej zakończeniu rozpocznie się kolejna runda przygód, tym razem już z właściwymi nagrodami.
Dwie przygody z rzędu... :oops: każda 7 dni
Ale nagrody w trakcie przygód na normalnych serwerach bedą poprawione?! :cool:
 

Charlene

Szef kuchni
Koniec historii z nieprawidłowymi nagrodami jest taki, że w trwających już przygodach nagród zmienić nie mogą. Ale żeby gracze nie utracili postępu, obecna przygoda na becie zostaje i dzień po jej zakończeniu rozpocznie się kolejna runda przygód, tym razem już z właściwymi nagrodami.
Dwie przygody z rzędu... :oops: każda 7 dni
Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy XD. Hit. Z jednej strony, jak komuś brakował artek do golemów, to ma szansę na dodatkowy i ten budynek zestawu, ale jak ktoś chce tylko nowe nagrody, to wychodzi podwójny koszt. 14 dni PB... serio nie ogarniam i mam nadzieję, że na live nie popełnią tego samego błędu, bo to będzie największa katastrofa w historii tej gry XD.
 
Do góry