• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Cuda tier2

Czy uważasz możliwość dodatkowego wzmocnienia cudów przez odłamki za interesującą propozycję?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Axatloc

Wędrowiec
Podnosimy cuda o kolejne poziomy a i tak jesteśmy w posiadaniu ogromnej ilości odłamków run. W związku z tym nasuwa się myśl jak można by jeszcze owe odłamki zagospodarować i spowodować aby chciało się robić turniej nie tylko dla PW ale i dla odłamków. I tu pojawia się koncepcja aby użyć je nie tylko do podnoszenia poziomu cudów ale i ich jakości, nazwijmy to roboczo tierem. I tak, strzelam, np 100 odłamków run pozwala nam podnieś cud o 1 tier w górę a np kolejne 300 o kolejny tier, co podnosi nam wszystkie statystyki cudu. Ile odłamków i o ile podnosimy statystyki, czy np 10% czy 20% to już kwesta dla osób odpowiedzialnych za grę. Wydaje mi się że mogłoby to wprowadzić kolejne wyzwanie i urozmaicenie do gry.
 

DeletedUser3388

Guest
No 100 to może trochę przesada, bo nie każdy aż tak szaleje w turniejach, ale 10 albo 20 to jak najbardziej, a tymbardziej jakby się tam jakiś cud skończyło.
Tak jak kiedyś wymyślono Akademię Magii i możliwość wykorzystania reliktów, to warto by pomyśleć i o odłamkach run :)
 

Axatloc

Wędrowiec
Chciałbym trochę doprecyzować ideę. Otóż podnoszenie tieru nie odbywałoby się w taki sam sposób jak obecnie podnoszenie poziomu. Każdy wrzucony odłamek runy dodawany byłby do puli potrzebnej do podniesienia tieru, nie byłoby możliwości produkowania w ten sposób uszkodzonych odłamków run. Jakiś czas temu na forum bety (może i tutaj, nie pamiętam już) pojawiła się informacja że w nadchodzących aktualizacjach pojawi się możliwość przechowywania większej ilości uszkodzonych odłamków run niż 10. Do tej pory ta możliwość się nie pojawiła i chyba wiem dlaczego, odłamki run byłyby w jeszcze większym stopniu niepotrzebne. Mój pomysł otworzyłby drzwi również uszkodzonym odłamkom run i możliwości zbierania większej ich ilości niż 10, podnoszenie poziomu cudu w większej części odbywałoby się poprzez uszkodzone odłamki run a same odłamki run byłyby oszczędzane na podniesienie tieru cudu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry