• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czas rekrutacji

R Y C E K

Wędrowiec
Czy ilość bonusowych reliktów ma wpływ na czas rekrutacji?
Miałem tak pobudowane zbrojownie na 4 poziomie,że czas rekrutacji jednego slota wynosił idealnie 2 h a we wszystkich slotach równe 8 h.
Wpadł mi niechcący 1 relikt i podniosło to bonus z reliktów o 1 poziom a czas mi się skrócił w rekrutacji 1 slota do 1h 57 min.
Nic innego nie podnosiłem w rozbudowie ani nic nie dostawiałem nowego.Jedynie wyprodukowałem w AM Bibliotekę Kamienia Księżycowego ,lecz jej nie postawiłem w mieście (nie mam jeszcze kompletu).
Czyżby ten bonusowy poziom zadziałał czy była jakaś cicha aktualizacja zmieniająca parametry ,której nie wyłapałem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadł mi niechcący 1 relikt i podniosło to bonus z reliktów o 1 poziom a czas mi się skrócił w rekrutacji 1 slota do 1h 57 min.
Dla mnie skrocenie czasu szkolenia jednego slotu o kilka minut moze miec tylko takie przyczyny:

1. Podniesienie Iglic/Latajacej Akademii/Zrodel Zwyciestwa (w zaleznosci od tego, czy chodzi o Koszary, Oboz czy Tereny)
2. Rozbudowa Koszar/Obozu/Terenow
3. Przypadkowe usuniecie (lub odlaczenie od drogi) jakiejs mikrozbrojowni 2x2.

Z kontekstu wnioskuje, ze chodzi o wioske iglicowa, wiec punkt 1 odpada. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi sie punkt 3. No nie wiem, brzmi to w kazdym razie dziwnie, ale jestem pewien, ze zwiekszenie bonusu za relikty nie moze miec z tym nic wspolnego. Sprobuj moze w ramach testu dostawic jedna mikrozbrojownie i sprawdz, czy czas szkolenia slotu wroci wtedy do rowno 2h. Najlepiej testuj krok po kroku, czyli po kolei ze zbrojownia na 1, 2, 3 i 4 lvl. Moze miales jakas na 1 czy 2 lvl i to taka usunales ?
 

R Y C E K

Wędrowiec
Niestety dostawienie mikrozbrojowni nie trafiło w równe 2 h ale podniosłem ja do 4 poziomu i mam teraz 2h 8 minut.:)
Jak zwykle jesteś Chris niezawodny.Dzięki wielkie.
 
Do góry