• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Czasy produkcji grzybków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

czy to jest dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
12h, 24h, 1,5 dnia, 2 dni - to są czasy bardzo "niefajne". Nawet nie chodzi mi o to, że trwają tyle, ile trwają, bo podstawowa produkcja pierwszego towaru (słoneczników) u Wróżek trwała godzinę, co po wejściu rasy powodowało 'przyspawanie graczy', a teraz odwrotnie :(. Chodzi mi o to, że po kilku cyklach w końcu graczowi któryś cykl 'wypadnie'. 24 godziny oznaczają opóźnienie kolejnego o kilka minut. Pewnego dnia farmy grzybów zostają bezczynne na minimum ok 23 godziny. I dotyczy to jedynie graczy bardzo siedzących 'na grze'. U innych to zjawisko wystąpi wcześniej, po drugim, trzecim cyklu.
Proponuję zmianę pozwalającą na niewielką elastyczność, podobnie jak z motywacją: 11h, 23h, i tak dalej, aby był 'godzinowy' zapas. Wówczas realne jest produkować 2x twardogrzybki na dobę itp.
 

DeletedUser37

Guest
Cześć :)

Jak dla mnie powinny być czasy z manufaktur, tj. 3h, 9h, 24h i 48h.

Zapodam screena z miasta jednego z graczy bety, i jak sam napisał, wykasował 1/3 czy 1/4 miasta i wybudował w to miejsce farmy grzybków tylko po to żeby czym prędzej dojść do końca badań i mieć święty spokój.
1570lty.jpg
Jak widać, kolega ma wybudowane aż 53 farmy grzybków!! Chyba że coś źle policzyłem, to przepraszam, ale jest coś na rzeczy, we Wróżkach czy Krasnoludach wystarczyło żebyśmy mieli po kilka farm. Tu devsi przegięli pałe że tak powiem.
Sam mam 12 czy 14 farm i powiem że to mi nie starcza, nawet przy jednym punkcie zbiorek, a co dopiero przy trzech punktach (które są wymagane żeby zaliczyć jedno z zadań).
Tak czy siak czasy niektórych produkcji są grubo przesadzone.
 

DeletedUser580

Guest
Mi się podoba jak to jest takie właśnie "głupie". Czasy w manufakturach też są 1 i 2-dniowe. Oprócz motywek chyba nic nie jest 23h...?
Takie ułatwienia są bardzo kuszące, ale bez przesady... Jak się PW nie da wetknąć w drzewko, to można w cuda. Nic się nie marnuje. ;) W przypadku braku własnych cudów, proponuję się cieszyć dobrymi uczynkami w sąsiedztwie/bractwie, o!

Jak ktoś chce lecieć przez drzewko szybko (jak, np. ja) to stawia dużo budynków rasowych, a jak się nie spieszy to mało. Na coś trzeba się zdecydować i dobrze.
Im głębiej się w Elvenar wchodzi, tym wszystko wolniej idzie. Taka gra. Cierpliwość vs frustracja.

a co dopiero przy trzech punktach (które są wymagane żeby zaliczyć jedno z zadań).
To prawie na pewno błąd tekstowy. Prawie, bo nie ma oficjalnego potwierdzenia od modów na Becie, ale graczom zalicza to zadanie 1 punkt zborny.
Więcej info tutaj: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/quest-have-3-rally-points.5533/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak się PW nie da wetknąć w drzewko, to można w cuda.
Jeśli ktoś nie wie, że nadal w grze istnieje możliwość wkładania Punktów Wiedzy w cuda wszystkich graczy (nie tylko odkryci sąsiedzi i bractwo), to na niskim poziomie, gdy nie ma dostępnych graczy z cudami, nie włoży ich nigdzie. No ale taki gracz też nie musi się grzybkami martwić, bo o daleka przyszłość dla niego :) Czasy owszem są długie, ale też budynki grzybków w porównaniu do Wróżkowych manufaktur są malutkie. Dopiero punkty zbiórki tu ten aspekt zmieniają.
 

DeletedUser626

Guest
Przykro mi, ale te czasy nie są ustalane na podstawie rzutu kostką, są zaplanowane i takie pozostaną. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry