• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser89
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Nie (uzasadnij, wskaż co w nim złego)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser89

Guest
Witam.

Chciałbym przedstawić Wam mój pomysł polegający na wprowadzeniu do gry czatu znanego nam np. z Forge of empires bądź The-West. Czat ten byłby mobilny (czyli możnaby go było przesuwać w dowolne miejsce), a także posiadał możliwość zwinięcia go, zamknięcia/otwarcia, schowania.

Pokoje jakie znajdowałyby się na czacie to kilka ogólnych (w zależności ile graczy byłoby on-line, to na taki jeden ogólny przypadałoby max 100) - podobnie jak na The-West z Saloonami.
Drugim typem pokoju mogłyby być pokoje przyszłych gildii, sojuszy.
Innym typem pokoju mógłby być pokój z osobami, które odkryliśmy na mapie.

Zapraszam do ankiety i do pisania swoich opinii.
 

DeletedUser14

Guest
Mam nadzieję, że devsi sami już nad tym myślą i pracują, ale i tak jestem na tak :)
 

DeletedUser55

Guest
z chatem to zajefajny pomysl .. bez niego jakos tak nudno
 

DeletedUser13

Guest
Przyda się, oczywiście również z podziałem na zakładki "sąsiedztwo"/"gildia"/"pani Goździkowa" :rolleyes:
 

DeletedUser14

Guest
Już w IGTV devsi powiedzieli, że oprócz Bractw czatu też możemy się za niedługo spodziewać ;)
 

DeletedUser

Guest
chociaż im w TV chodziło chyba o czat w gildii (baardzo potrzebny). A nic nie wiadomo o czacie ogólnym (podobno przydatny)
 

DeletedUser14

Guest
Mi się wydaje, że chodziło o właśnie ogólny czat, w gildii będzie poczta :confused::confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry