• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy musze odkryc elfie cuda?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser95
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser95

Guest
No wlasnie,pytanko.Czy musze najpierw odkryc elfie cuda(tzn wydac kp i "aktywowac") zeby odkryc krasnoludzkie?Czy-jezeli zignoruje elfie -to po odkryciu krasnoludzkich bede mial odblokowane menu cudow(z cudami elfimi nieodblokowami oczywiscie,ale z dostepnymi krasnoludzkimi).I jeszcze cus-wiem,ze jezeli odblokuje tylko cuda elfow,to przy podbijaniu prowincjii bede mogl dostac tylko runy dla tych 2 elfich budynkow -a runy do cudow krasnali dopiero jak je odkryje.Rozumiem,ze w takiej sytuacjii,jezeli nie odkryje cudow elfich,ale odkryje krasnoludzkie-bede przy podbijaniu zdobywal tylko runy dla krasnoludzkich?
 

DeletedUser48

Guest
Mnie z kolei chodzi o to mimo, że nie aktywuję cudów, to czy będą runy mi wpadać po zdobyciu prowincji?
 

Deleted User - 34008

Guest
Runy nie wpadają dopóki się nie odblokuje technologii w drzewku. Sprawdziłem empirycznie.
 

DeletedUser95

Guest
Znalazlem odpowiedz na becie-nie trzeba elfich aktywowac,i-na szczescie-jak ich nie odkryjemy-z prowincjii bedziemy dostawac tylko runy dla krasnoludzkich:).
 
Status
Zamknięty.
Do góry