• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

dostęp do wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser866
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser866

Guest
Po usunięciu celowym , lub nie ,wiadomości zbiorowych traci się dostęp do następnych postów przychodzących na tą wiadomość . Pojawia się tylko powiadomienie bez wiadomości . Propozycja jest taka , żeby poprawić ten problem gry , ponieważ eliminuje to gracza z dalszych wiadomości dotyczących bractwa
 

DeletedUser79

Guest
Był już poruszany ten temat gdzieś na forum, ale nie mogę go znaleźć. Usuwając wiadomości, pozbawiamy się możliwości otrzymywania kolejnych postów i taki był celowy zamiar twórców. Mi jednak w ogóle nie podoba się system korespondencji w grze i trudno się do niego przyzwyczaić jak dla mnie.
 

DeletedUser866

Guest
nie tylko dla ciebie . brak strony dla funkcjonalności bractwa , ginące wiadomości , to nie celowość a niedopracowania . ktoś gdzieś pisał że do porozumienia się bractwa założyć forum na serw. zewnętrznym . idiotyzm , gram tu , kasę jakąś już w tej grze zostawiłem nie po to by sobie utrudniać . nie ma stron porozumienia bractwa , to przynajmniej problem wiadomości powinien być rozwiązany , przypadkiem usunięta zostaje wiadomość grupowa , bo wiadomo że się usuwa niepotrzebne wiadomości , ktoś z bractwa zamieszcza ważnego posta na usuniętej wiadomości , wszyscy mają a ja tylko oglądam motylka powiadomień . bezsensowne .Dla tego jestem za udostępnianiem usuniętych wiadomości po następnym czyimś poście , ewentualnie utworzenie kosza wiadomości usuniętych z którego do tygodnia można wiadomość odzyskać .
 

DeletedUser629

Guest
Nie wiem czy tu mam poruszyć ten temat ... ale odkryłam dość dziwne (jak dla mnie) zdarzenie.
Wcześniej robiłam porządki na "kopertce" ... bardzo dużo wiadomości i ciągle wszystkiego szukałam... więc za duże albo niepotrzebne usunęłam ... nie przypuszczałam że będę miała aż takie tego konsekwencje ...
A ostatnio zauważyłam: pokazuje mi się że przyszła wiadomość, a po wejściu jej w ogóle nie ma. Okazało się że pisała do mnie znajoma i mało się z tego względu nie obraziła, gdyż Jej nie odpisywałam, a Inna dała mi przez to "jazdę". Pisałam do obsługi gry i dostałam odpowiedź : jak usuwam wiadomość .. to nie chcę już w tym wątku pisać i nie dostaję wiadomości ( ale to przecież nie forum).... system powinien samoczynnie przekierować na nową "kopertkę", albo nie dopuścić do wysłania jej. Bo to nie jest tak, że ja nie chcę odpisywać , ja po prostu nie otrzymuję tych wiadomości i w dodatku zabrano mi możliwość na nie odpisać !!! :mad:
Podejrzewam, że nie tylko ja mam taki problem i nie wiedziałam na jakiej zasadzie to działa !!:oops:
Mam nadzieję, że odpowiednie osoby, działające w systemie gry wezmą to pod uwagę i jakoś to naprawią.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 

DeletedUser1143

Guest
Nigdy wcześniej nie usuwałam żadnych wiadomości, nie miałam więc podobnie przykrych doświadczeń. Nie chcę teraz tego sprawdzać, ale jeśli jest tak jak opisujesz, to powinno być to jakoś rozwiązane. Może jakimś wyjściem mogłaby być nowa zakładka w Wiadomościach, w której zbierane byłyby wszystkie usunięte przez nas wiadomości? Przy czym odpisanie na daną wiadomość, przez którąkolwiek ze stron, przywracałoby tę rozmowę do Odebranych. Podobnie jest przecież w Plemionach i tam support nie robi problemu...
 

DeletedUser626

Guest
Usunęłam posty nie wnoszące nic do tematu, bardzo proszę skupić się na opisanym tu pomyśle, a ogólne opinie i ogłoszenia przenieść do innych działów.
 

DeletedUser629

Guest
mam propozycję ... a może wiadomości w "kopertce" niech będą ważne przez miesiąc ... a potem niech ich usuwa system u adresata i odbiorcy ... i to byłoby najlepsze rozwiązanie :)
 
Do góry