• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Drugi rozdział?

Poziomek

Rycerz
Dobra powiedzcie mi bo ja troche nie lapie. O co chodzi z ludzmi co maja zalozone konta rok 2 lub 3 lata temu!!! i ciagle stoja w 2 rozdziale. Graja!!, sa aktywni , ale stoja ciagle, nie ida do gory. O ile w tym 3 rozdziale to rozumiem bo moze iglica i poswiecaja jej czas , ale w 2?. Czy sa to zwyczajne pasożyty? ktore dorzucaja np 300 punktow do bractwa i zgarniaja ich dorobek ? Takie osobniki skacza niczym koniki polne po bractwach , czasem zdazyli zaliczyc nawet 10 z nich. Nie chce podawac tu nickow, ale coraz czesciej takich widuje. i zastanawia mnie ten fakt. Jaki jest sens takiej gry.
 

Poziomek

Rycerz
czyli to taki pasozyt do przekazywania punktow pw wlasnorecznie zdobytych i za pomoca bractwa? - no ale gdzie tu sens i logika:) jakby poszedl kawalek dalej to mialby zdecydowanie wiecej profitow i tez moglby stac
 
Nie wiem, czemu Tajny stosuje niedomowienia :D
Dla nikogo (nooo prawie dla nikogo jak widac) nie jest tajemnica, po co komu takie konta. Slowo klucz to pushing, czyli niezgodne z regulaminem wspieranie miast glownych za pomoca PW zdobytych wlasnie w takich malenkich wiosczkach. Rekordzisci maja takich nawet po 40-50, choc zazwyczaj jest to od 2 do 5-6 takich lewych kont na gracza. Wsrod graczy niedzielnych to zjawisko raczej nie jest zbyt rozpowszechnione, natomiast wsrod w miare aktywnych graczy to zjawisko dosc powszechne.
Zawsze przy okazji pojawiania sie takich tematow pisze, ze obserwuje to z przymruzeniem oka, bo nie za bardzo rozumiem, po co to komu :) Tzn. niby wiem po co, ale w praktyce pushing daje stosunkowo niewielkie korzysci i moim zdaniem ten caly wysilek wlozony w budowanie, a potem obsluge tych kont nie jest wart korzysci, ktore przynosza.

Ja na serio tego nie rozumiem. Jesli komus nie zalezy na rywalizacji (czy to rankingowej czy turniejowej), to konta pushingowe nie maja u takiego gracza zadnego sensu. Jesli z kolei komus na rywalizacji zalezy, to oznacza, ze zalezy mu na grze na bardzo wysokim poziomie. Tyle ze warunki w grze sa obecnie takie, ze podnoszenie cudow jest jednym z najmniejszych problemow w procesie tworzenia naprawde wydajnego miasta i spokojnie da sie to zrobic o wlasnych silach. Mamy obecnie mozliwosci zdobywania bardzo wielu PW zupelnie legalnymi sposobami. Kiedys bylo inaczej i pushing rzeczywiscie dawal przewage, ale od przynajmniej 2 lat (wedlug mojej oceny) warunki w grze sa takie, ze w rywalizacji na wysokim poziomie pushing nie daje praktycznie nic. Ja osobiscie to zjawisko calkowicie ignoruje i w ogole mi to nie przeszkadza.

ale gdzie tu sens i logika:) jakby poszedl kawalek dalej to mialby zdecydowanie wiecej profitow i tez moglby stac
Ale po co ma isc dalej, skoro oznacza to wiecej pracy ? W takiej wiosce PW zbieraja sie na pasku same (1 PW/h), wiec wystarczy zajrzec tam 2-3 razy dziennie i wrzucic je w cud w innym miescie. Dodatkowo niektore takie konta sa w bractwach, gdzie moga na sepa zgarniac nagrody z turniejow, dorzucajac jakies symboliczne ilosci punktow.
 
Do góry