• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum

BlossomValvi

Łucznik
No nie propozycja była inna dodatkowy post w nowościach i to był adekwatny temat, nie moja wina ze trzy- postowy temat jest taki długi tj
- propozycja
- tak / nie
- ok
A tak to mam odpowiedz ze nie będzie wczesniej niż centrala pozwoli, serio?

poza tym, niektórzy mogą się pastwić tygodniami o „chwasty” a ja nie mogę przez tydzień pomęczyć o dodatkowy post w ogłoszeniach?
 

Lanariko

Szef kuchni
To, co tu się dzieje, jest naprawdę śmieszne. Człowiek się pomylił i przeprosił. Świat się nie zawalił. Wszyscy i tak wiedzieli kiedy rusza przygoda. (mówcie co chcecie, ale to jest tak powtarzalny event już teraz ze bez trąbki i ogłoszenia na forum wszyscy u mnie w bractwie mieli co trzeba ponastawiane, i w wielu innych bractwach też)
WSZYSCY NA SERWERZE byli w tej samej sytuacji. Bractwa przygodowe widza gdzie mają szukać info w razie czego a te nieprzygodowe, no cóż, u nich to i tak niewiele zmieniło...
Ludzie a ludzie się mylą, wiec, zamiast wykłócać się i psuć nerwy sobie i innym może lepiej ta energie ukierunkować na wymyślenie jakiegoś lepszego systemu i przedstawienie go np. w dziale pomysłów do przegłosowania???
 

BlossomValvi

Łucznik
Ludzie, przeciez dział pomysłów jest od zmian w grze nie od zarządzania forum.
Propozycja by dodać informacje w Nowościach jest według mnie w adekwatnym miejscu bo to leży w gestii CMa

i to zabawne bo w sumie wrzuciłem tu propozycje i czekam cierpliwie na odpowiedz od adresata a reszta się zleciała ze żądam nie wiadomo czego
 

BlossomValvi

Łucznik
Tez prawda. Mysle, ze wiekszosci ludzi nie razila akurat ta Twoja propozycja @BlossomValvi , tylko niektore wypowiedzi innych graczy. Po prostu powstalo tu ogolne wrazenie, ze walkuje sie w kolko ten sam temat, a ta Twoja konkretna propozycja po prostu "zginela w tlumie".
I dlatego odnoszę wrażenie ze to celowe działanie ;)

Ok ja już kończę poczekam co @jarq odpisze

edit:

widze ze każdy się wypowiada ale nie czyta, wiec tu jest początek i to co zaproponowałem:

 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
Były już zgłaszane pomysły na różne sposoby usprawnienia forum. Forum to tez jest część tej gry. W tym wątku nawet jeśli ktoś powie cos ciekawego to i tak<w całej tej pianie, nie będzie tego widać.

Przedstaw to w pomysłach tam będzie przegłosowane — mam nadzieję ze spokojniej. A może ktoś wpadnie na lepszy pomysł?
Ktoś pisał o zegarze jak przed eventem...
 

kikimora

Rozbójnik
@BlossomValvi dwa sprostowania tylko

Z obecnością szefu dodałam info, że post mógł się pojawić automatycznie. Co onacza, że szefu mógł być, ale nie jest to dostateczny dowod

A drugie to pomysł o wcześniejszym powiadomieniu wyszedł z mojej klawiatury, a nie Chrisa, który tylko rozwinął wątek.

Tak dla ścisłości tylko

A o chwasty dalej będę się pieklic niezależnie od tego jak się Wam to nie podoba :p
 

Magyrna

Zwiadowca
Czy będzie ktoś zgłaszał pomysł żeby przed pb na 72h pojawiał się taki zegar jak przed evenatami? (bo to rozumiem jest działanie automatyczne/trigger w kodzie i nikt nic nie musi klikać ani czekac na żadne pozwolenie ORAZ wszystkie serwery będą musiały mieć to samo) Ja bardzo chętnie zagłosuję na tak, bo to by nam wszystkim ułatwiło życie :)

Edit: poczekam do jutra i jak nie będzie chętnych to zgłoszę, a co tam ;)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Ja jestem za takim zegarem w PB o którym pisze Magyrna - aż nie idzie czytać tego durnego biadolenia i jeżdżenia po ludziach
A co w końcu będzie z tymi chorymi martwymi kontami na mapach ?
Kiedy w końcu będą kasowane o czasie sześciu miesięcy , a nie po kilku latach ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ok ja już kończę poczekam co @jarq odpisze
OK. Uważam że powielenie ogłoszenia na forum jest zbędne, jeśli to samo jest w trąbce w grze, dobrze wiecie że na forum wchodzi niewielka ilość graczy. Pewnie zaraz napiszecie że jeśli byłoby głoszenie na forum to uniknęlibyśmy tej sytuacji, ale zakładamy że taka sytuacja się już nie powtórzy.

Co do odliczania w grze do PB to zostało już to zgłoszone w pomysłach przez inne wersje językowe, więc zobaczymy co z tego wyniknie.
 

BlossomValvi

Łucznik
OK. Uważam że powielenie ogłoszenia na forum jest zbędne, jeśli to samo jest w trąbce w grze, dobrze wiecie że na forum wchodzi niewielka ilość graczy. Pewnie zaraz napiszecie że jeśli byłoby głoszenie na forum to uniknęlibyśmy tej sytuacji, ale zakładamy że taka sytuacja się już nie powtórzy.

Co do odliczania w grze do PB to zostało już to zgłoszone w pomysłach przez inne wersje językowe, więc zobaczymy co z tego wyniknie.
Ok
Nie było to trudne

mam tylko nadzieje ze jak liczysz te osoby to mnożysz ich ilość bo na przykład ja przekazuje to kolejny 24 osobom itd
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli w tym samum czasie identyczna informacja pojawi się w grze w trąbce to nie ma sensu już przekazywać jej z forum komukolwiek w grze.
 
Do góry