• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o 19 rozdziale

jakub357

Łucznik
1. Czy coś z poniższych warto postawić w Zemście?
Biblioteka Iglicy, Arena Turnieju, Smocza Arka, Wyrocznia Fortuny, Świątynia Czempionów, Świątynia Duchów?
Jedyna sensowna wydaje się mi Świątynia Duchów, czy to słuszny trop?

2. Jak wygląda w Zemście sprawa Unurytu, Ziaren, Żywych i Wzniosłych?
Na chwilę obecną na Unuryt mam Boblinga + myślę o tej Świątyni Duchów. Wystarczy?
Co do Wzniosłych, to czy wystarczy jedna t7 i jedna t8?
 

elfena1

Wędrowiec
Świątynia duchów jest konieczna. U mnie po 2 manufaktury wzniosłych towarów ciągle zasilane zaklęciami zwiększonej produkcji.
Unurytu, ziaren i many potrzeba multum.Ilości żywych widać w badaniach.
 

Ovocko

Rycerz
Biblioteka Iglicy, Smocza arka, świątynia czempionów, arena turnieju - nie bardzo rozumiem związek tych cudów z przechodzeniem rozdziału?

Świątynia Duchów - może się przydać, ale też unurytu w XIX rozdziale nie trzeba jakoś strasznie dużo - kilka badań czy rozbudów go wymaga, niektóre produkcje w niewielkich ilościach.

Co do produkcji, nadspodziewanie dużo many na rozbudowy budynków osady. Żywe właściwie jedynie w badaniach, co do wzniosłych to znowu kwestia kosztów rozbudów budynków i tempa przechodzenia rozdziału.
Są w rozdziale zadania na posiadanie 10 zakładów hodowlanych na bodaj 3 poziomie, jedna rozbudowa na 3 poziom to jeśli pamiętam 75k żywych drugiego sortu. Trzeba też sporo wież (nawet jeśli butelki zdobywasz portalówkami, nadal trzeba postawić i zburzyć 74 czarne wieże by zdobyć czarną materię i 2x tyle białych, by móc postawić te 72 czarne. Wieże robi się m.in. za wzniesione pierwszego sortu
 
Do góry