• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Zapraszamy do dyskusji o nadchodzącej aktualizacji 1.12

Znacznie wcześniejsze ogłoszenie o aktualizacji jest odpowiedzią na Wasze uwagi dotyczące zbyt późnego informowania o zmianach, jednocześnie jednak liczymy na Waszą wyrozumiałość, jeśli konieczne będzie wprowadzenie zmian w ogłoszeniu po jego publikacji.
 

DeletedUser650

Guest
Czyżbym nie widział nic o wycofaniu się z pomysłu podbijania sektorów z udziałem orków ?
 

DeletedUser80

Guest
  • Ze względu na fakt, że badanie Powiększenie Oddziału 24 jest potrzebne w zadaniach fabularnych, zostało ono dodane do głównego drzewka badań, natomiast w zamian Powiększenie Oddziału 25 będzie badaniem opcjonalnym.

Dla części graczy poniewczasie:)
 

DeletedUser37

Guest
Lubię to! ;)

W sensie
Znacznie wcześniejsze ogłoszenie o aktualizacji jest odpowiedzią na Wasze uwagi dotyczące zbyt późnego informowania o zmianach

Co do samej aktualizacji, na + sprawdzanie surowców gościnnych ras i balans Bastionu :) Reszta mniej ważna.
 

DeletedUser192

Guest
malutki paczyk, na duży plus informacja w grze z linkiem przekierowującym na forum!
 

DeletedUser

Guest
mogliby dodać jakieś misje w których można by było wygrać diamenty :)
 

babaruba

Wędrowiec
Czyżbym nie widział nic o wycofaniu się z pomysłu podbijania sektorów z udziałem orków ?

w cuda wierzysz?
orkowie mieliby sens gdyby nie "martwe" światy -a teraz blokują jedynie możliwość rozwoju graczy


Posty połaczone
/Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest

seriooo??? naprawdę chcesz dostać jako nagrodę główną np 100k złota??? bo nawet młotki by pewnie miały mniejsze prawdopodobieństwo trafienia. No ewentualnie po zapchaniu ze 4x ratusza złotem z nagród może dostaniesz 20 albo 30 diaxów na otarcie łez tylko pytanie po co? Chociaz z drugiej strony pomysł nawet mi się podoba, bo taka "nagroda" z pewnością skłoniłaby mnie do rezygnacji z gry :D Z foe własnie z tego powodu zrezygnowałam ^^ może i tu się kiedyś uda

oczywiście irytuje mnie, że event jest do wygrania tylko za diaxy. Zadania skończone a to nawet nie jest połowa eventu. Trochę szkoda, ale co zrobić życie. Nie ma co płakać tylko z usmiechem klikać co swoje lub zapomnieć o grze. Innych opcji chyba nie ma

ps: czy jest dostępna lista nagród dziennych? czy tego nawet najstarsi górale nie wiedzą? ewentualnie może jakaś podpowiedź na która nagrodę opłaca się zmarnowac okruchy?

edit: ups chyba zrobił się of top :( Czy można prosić jakiegoś miłego moda o posprzatanie i przeniesienie wątku eventu w odpowiedni dział? Dziękuję i przepraszam za kłopot
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1065

Guest
a ja powiem tak: aktualizacja dla mnie w całości na +, zobaczymy jak to będzie działać, ponarzekamy jak już wejdzie teraz jeszcze za wcześnie
 

DeletedUser449

Guest
Dragomira napisał:
Orkowe Rezydencje teoretycznie miały balansować niższą ilość populacji na pole większą produkcją monet, ale ponieważ wielu z Was patrzy tak naprawdę tylko na populację na tym etapie gry, zostanie ona nieco dla tych budynków zwiększona.
@Dragomira Ta informacja jest dalej aktualna?
 

DeletedUser626

Guest
@Kalart tak, ale nie w 1.12 jeszcze. Póki co plany są na 1.13 ale nie jest to potwierdzone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry