• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.129

Charlene

Szef kuchni
Najbardziej mnie interesuje opcja wyszukiwania w inwentarzu :))) no i się okaże co z tą Sową, czy będzie miała ten bonus z cudaków czy nie.
 

Magyrna

Zwiadowca
A ja mam takie pytanie, bo wchodzi nowa aktualizacja a nie widziałam, żeby weszły zmiany z tej poprzedniej, w szczególności chodzi mi o dodanie reliktów T1 i T2 do receptur w Akademii Magii... To zostało zrobione (ale po prostu ja nie trafiłam takich receptur), czy teraz wejdzie bo jeszcze w 1.128 nie było jednak zaimplementowane? A może w ogóle tego nie będzie? @jarq na czym z tym w końcu stanęło?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Skoro było w poprzedniej aktualizacji to raczej powinno wejść, ja u siebie nie widziałem niestety tego w akademii, ale powiem szczerze że nie zwracałem na to uwagi, może ktoś kto miał to w akademii da nam znać.
 

Wewe1

Zwiadowca
Kiedy wreszcie na aplikacji możliwe będzie znośne korzystanie z inwentarza? bo wyciągnięcie kilku budynków i postawienie w mieście to katorga,niedługo już łatwiej będzie zbudować niż wyciągnąć z inwentarza,tylko Ci co mają mało budynków jakoś sobie radzą reszta klnie i korzysta z przeglądarki.
 

Charlene

Szef kuchni
Jest już opcja wyszukiwania w budynkach inwentarza i super, ale po postawieniu budynku w mieście i powrocie do inwentarza powinno być zapamiętane ostatnie wyszukiwanie.
Przykład: chcę znaleźć Oświeconego strzelca, wpisuje w wyszukiwarkę ,, oś” i wyświetla mi budynki. Stawiam na mieście, chcę postawić kolejnego i tym samym muszę znowu wpisywać hasło w wyszukiwarce :/ dużo wygodniejsze byłoby zapamiętanie w inwentarzu wyniku wyszukiwania i wtedy wchodząc w niego ponownie miałabym znowu oświeconych i szybciej postawiłabym kolejny budynek.
 

BlossomValvi

Łucznik
Jest już opcja wyszukiwania w budynkach inwentarza i super, ale po postawieniu budynku w mieście i powrocie do inwentarza powinno być zapamiętane ostatnie wyszukiwanie.
Przykład: chcę znaleźć Oświeconego strzelca, wpisuje w wyszukiwarkę ,, oś” i wyświetla mi budynki. Stawiam na mieście, chcę postawić kolejnego i tym samym muszę znowu wpisywać hasło w wyszukiwarce :/ dużo wygodniejsze byłoby zapamiętanie w inwentarzu wyniku wyszukiwania i wtedy wchodząc w niego ponownie miałabym znowu oświeconych i szybciej postawiłabym kolejny budynek.

Ej nie zdradzaj tajemnic, bo przeciez całe to wyszukiwanie byłoby zbędne jakby system wracał do ostatniego wybranego położenia w menu :) a tak to maja roboty na kilka aktualizacji
 
Do góry