• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.130

Charlene

Szef kuchni
Szalenie mnie intryguje przełączanie produkcji w ewoluujących budynkach. Rozumiem, że taka opcja może się pojawić w lipcowym evencie.
 

BlossomValvi

Łucznik
Za to mnie bardziej intryguje wyzerowanie wersji do 1.00 czyli co wracamy do początków? ;)

Mam tylko nadzieje ze w związku z przełączaniem produkcji ich ilości będą adekwatne do tego systemu, bo jeśli będą obecne ilości podzielone na pół ...
 

Koval92

Kapłan
Szkoda że nie ma tego na już istniejące budynki, żeby niektóre trochę uatrakcyjnić, po tym jak zepsuliście bonus sowy i nowego feniksa.
 

Koval92

Kapłan
Postuluję, żeby chociaż było pomyślane, czy tego nie wprowadzić, żeby ci z dawnymi budynkami ewolucyjnymi też coś mieli z tych nowości.
Nic złego nie mam na myśli. Dobrze, zobaczymy co z tym wymyślą.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Ja to bym się chętnie dowiedziała, dlaczego ta zmiana w ewolucyjnych została zapowiedziana na czwartkową aktualizację. Czy to wejdzie już w czwartek u nas w obecnych budynkach ewolucyjnych? Z pominięciem bety?
A jeśli to zmiana dotycząca przyszłych budynków ewolucyjnych, to czemu jest zapowiedziana już z kolejną aktualizacją?
@jarq, zdradzisz coś?
 

Poziomek

Rycerz
Jako ze nie ma mozliwosci komentowania nowych nagrod w iglicy zapytam przy okazji w tym temacie

  • Artefakty Letnich Syren zostaną wycofane z puli nagród Iglicy Wieczności.
  • W to miejsce jako jedne z możliwych nagród wejdą Artefakty Niedźwiedzie.
  • Zostaną również dodane Artefakty Stonehenge
Wejda niedzwiadki - fajnie.
ale co z tym stonehnegem tez bedzie w iglicy?? tez bedzie w AM?
Przeciez to totalna glupota bo zmniejszacie szanse i tak juz bardzo mala na artefakt dajac krotko mowiac badziewny stonhenge

zaraz sie okaze ze jeszcze w nastepnej iglicy czyli za 6tyg bedziemy mieli obecna syrenke/niedzwiadki i ten nowy- Jak rozumiem te zmiany to po to aby wkurzyc graczy ktorzy i tak z ledwoscia zbieraja miedzy 3-6 syrenek robiac cale iglice.
 

Charlene

Szef kuchni
Jako ze nie ma mozliwosci komentowania nowych nagrod w iglicy zapytam przy okazji w tym temacie


Wejda niedzwiadki - fajnie.
ale co z tym stonehnegem tez bedzie w iglicy?? tez bedzie w AM?
Przeciez to totalna glupota bo zmniejszacie szanse i tak juz bardzo mala na artefakt dajac krotko mowiac badziewny stonhenge

zaraz sie okaze ze jeszcze w nastepnej iglicy czyli za 6tyg bedziemy mieli obecna syrenke/niedzwiadki i ten nowy- Jak rozumiem te zmiany to po to aby wkurzyc graczy ktorzy i tak z ledwoscia zbieraja miedzy 3-6 syrenek robiac cale iglice.
Już ktoś o tym pisał na forum- w Iglicy są niedźwiadki( w AM już są aktywne podstawki) a Stonehenge trafi do AM i będzie na zmianę z artefaktem Feniksa za 3 schematy.
P.S Syrenka się chowa przy nowym zestawie budynków z eventu czerwcowego, więc żadna strata.
 
Do góry