• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.137

Deleted User - 198835

Guest
Jest błąd w grze przynajmniej u mnie - nie mogę doliczyć się 19 rozdziału , który jest podany w aktualizacji :)
A co do nowej funkcji , to ta , co na becie jest testowana ?
 

kikimora

Rozbójnik
Mamy komentować nowe funkcje w bractwach o których nic nie napisano?
bo oni dopiero nad tym "pracują" i w swojej łaskawości uprzejmie nas o tym poinformowali że "pracują" (w tłumaczeniu: jak wyjdzie tak jak zawsze że bedzie tylko jedno wielkie D, to przecież mamy tylko ogólnikowe info, a nie jakiś konkret, o który możemy się drzeć, więc wszystko jest ok...). A tu jak zwykle zero zrozumienia.... co za ludzie...co za ludzie... ach ci podli gracze...

to teraz jeszcze standardowy głos podłego gracza z roszczeniową postawą: co do pioruna z tym gównem na expach w aplikacji. @jarq czekam (-y?) na wyjaśnienia. Mi już się trochę wprawdzie znudziło o tym pyszczeć na każdej aktu, ale dam radę.... Pamiętam, ze jak dali tą napitą ćpunkę to jakoś dali radę to stosunkowo szybko ogarnąć, a tu guzik. Rozumiem że to tak w imię tego "słuchania graczy" o którym wspominałeś jakiś czas temu? Taaa... zauważyłam "różnicę"
 

Deleted User - 198835

Guest
Oczywiście , że pracują - wstawili nowość do bety i czytają co ludzie myślą o aktualce i wykonaniu - tam dopiero im wylewają pomyje na głowy :)
Tym bardziej , że już raz to mieli i nie dotrwało to do końca turka :) :)
Ale jak im to wyjdzie , to będzie w końcu coś pożytecznego , w przeciwieństwie do obiecywania w przepisach o kasowaniu kont nieaktywnych po 6 miesiącach (Mojego sąsiada usunęli po 6 latach nieaktywności) :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Czy opisy aktualizacji zamiast silić się na fajność i luzackość mogłyby wreszcie zacząć wnosić jakąś wartość?
Dla kolegi pytam ;)
 

Rudolf

Zwiadowca
nowosci nowościami, ale dlaczego nie wprowadzićie ogólnego ustawiania produkcji w zbrojowniach na przeglądarce, tak jak to jest w aplikacji?
Nie wszyscy lubią aplikację :)
 
Do góry