• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.138

kikimora

Rozbójnik
klasyk: w aktualizacji nie ma słowa o błędzie grafiki na expach w aplikacji. @jarq żebyś miał co wpisać w raport to pytanie: co z chwastami?
 

Deleted User - 198835

Guest
A ja mam jeszcze jedno pytanie - w regulaminie gry od początku istnienia gry jest punkt w którym określono , że gracz , co nie loguje się powyżej 6 miesięcy będzie usuwany - kiedy ten punkt regulaminu będzie egzekwowany szybciej , niż po 5 - 6 latach nieobecności gracza na grze ?
Pozdrawiam wszystkich , którym obrywa się od nas graczy za błędy w grze :)
 

Ovocko

Rycerz
W apce wraz z aktualizacją pojawiło się takie cuś (na górze po lewej od ilości złota). Zero opisu, ani w info o aktualizacji, ani w wątku o zmianach

Screenshot_2021-09-28-14-39-17-277_com.innogames.elvenar.jpg

Edit - i jeszcze takie cosik, również bez komentarza:

Screenshot_2021-09-28-15-28-12-287_com.innogames.elvenar.jpg
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Jeszcze jedna rzecz - na apce można wyszukać dowolnego gracza i wejść w jego miasto. Nie kojarzę, żeby ta opcja była wcześniej aktywna, bo teraz weszłam w ranking graczy i widzę, że mam na dole pole do wyszukiwania. Jeśli to było w poprzedniej aktualizacji to niech mnie ktoś poprawi.
 

Koval92

Kapłan
W apce wraz z aktualizacją pojawiło się takie cuś (na górze po lewej od ilości złota). Zero opisu, ani w info o aktualizacji, ani w wątku o zmianach

View attachment 4389

Edit - i jeszcze takie cosik, również bez komentarza:

View attachment 4390

To jest spectral stone, kamień który może zostać raz na negocjację użyty zamiast dowolnego towaru i duch go weźmie w ciemno bez problemu.
Będzie takie ułatwienie negocjacji.
 

Ovocko

Rycerz
Jeszcze jedna rzecz - na apce można wyszukać dowolnego gracza i wejść w jego miasto. Nie kojarzę, żeby ta opcja była wcześniej aktywna,

Sama funkcja była, tyle że w zakładce zgłoszeń do bractwa.
Teraz jej tam nie widzę, więc może przenieśli, a może dlatego że mam komplet.
Na rankingi (gdzie jest teraz) za rzadko wchodzę by pamiętać, czy tam było.
 

BlossomValvi

Łucznik
@jarq funkcja szukania prowincji w apce czy dałoby radę zamienić miejscami jej ikonę z turniejem?
Jak dla mnie jest to błąd UI bo ikona turniejowa jest tymczasowa (wtorek-sobota) i co ikona szukania na mapie będzie wędrować tam i z powrotem? Czy tez będzie ziała dziura obok niej?
 
Ostatnia edycja:

Bigorek

Wędrowiec
fajnie są te zielone lampeczki przy avatarach członków bractwa, tylko niestety nie działają jak należy , powina być jakaś sekwencja czasowa, żeby się odświeżały, bo jako odświeżenie działa tylko zamknięcie okienka i wejście ponownie. Tak się dzieje również w kupcu i to nie jest wygodne - raczej uciążliwe. To kolejna rzecz do zmiany na lepsze ;)
 

BlossomValvi

Łucznik
A’propos miałem (nie)przyjemność widzieć te lampeczki i zawsze sądziłem ze deweloperzy maja spore monitory ;) do czego zmierzam:
- kropeczki są malutkie na monitorze 24cale+ to ze 2-4 pikselki (czubek kursora mi to potrafi zasłonić)
- nie wiem co za geniusz (pewnie ten od ewentowych dobrodziejstw na mapie miasta) wymyślił szara kropkę jako nieaktywność ona tak pieknie się zlewa z ikonami w tle ze trzeba się chwile patrzeć czy to szary czy zielony

Ja wiem ze klasyka (czerwień - zieleń) nie pozwala się wykazać w pracy ale myślą przewodnia powinien być szacunek dla wzroku użytkownika. Tia szacunek dla graczy …
 
Do góry