• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.139

kikimora

Rozbójnik
Tak wiem. Jestem nudna i irytujące, ale ze nigdy nie ukrywalam, że lubię wnerwiac ludzi (nick zobowiązuje) to.... Zresztą sami wiecie

@jarq w aktualizacji nie ma ani słowa o chwastach. Takzy byłoby miło jakby coś się w tym temacie udało dowiedznąć.

Tak se pomyślałam (tak, też tym jestem zaskoczona) że może w Ig akurat graficy maja urlop, bo się pochorowali biduńki (pewnie dlatego w ramach akcji pomocowej za grafikę do gry posłużył obrazek jakiegoś przedszkolaka - jak wiemy z braku laku....) to może u nas by się udało ogłosić konkurs na grafikę tych chwastów? @jarq co o tym myślisz?
 

Avintia

Wędrowiec
Nurtuje mnie to to od momentu gdy przeczytałam.
Co to jest "Widok płaski" - ma być wprowadzony.
Ani Wiki ani wyszukiwarka o tym nic nie piszą.
Czy do tej pory był jakiś widok "wypukły" bądź "zapadły" ?
 

Magolcia

Zwiadowca
Nurtuje mnie to to od momentu gdy przeczytałam.
Co to jest "Widok płaski" - ma być wprowadzony.
Ani Wiki ani wyszukiwarka o tym nic nie piszą.
Czy do tej pory był jakiś widok "wypukły" bądź "zapadły" ?
Na aplikacji w menu przebudowy można ukryć wszystkie budynki, są wtedy płaskimi kwadracikami/prostokącikami, które nie zasłaniają innych budynków ;)
 

Avintia

Wędrowiec
Skoro teraz jest jak piszesz widok płaski, to ten nowy widok płaski co ma być wprowadzony we czwartek jest jeszcze bardziej płaski?
 

Ovocko

Rycerz
Będzie informacja, czy budynek jest podłączony do drogi czy nie.
Tak jak obecnie widać, które z budynków czasowych przekroczyły już termin przydatności.

Natomiast o co chodzi z trybem przenoszenia, to nie wiem, może chodzi o tryb budowy?
 

Deleted User - 198835

Guest
No cóż jako niegrający na mobilnej wersji nie mam zdania o aktualnej aktualizacji z wyjątkiem aktualnych martwych kąt na mapie , które ciągle i przez lata wadzą na mapie
 

Ovocko

Rycerz
W anglojęzycznej wersji ogłoszenia jest mowa o "building mode" wychodzi więc na to że jest tak jak przypuszczałem powyżej.
 

Ovocko

Rycerz
Na plus:

+ Płaskie budynki w trybie budowy
+ Widok, które budynki są odłączone od drogi w trybie płaskim
+ Widok, na które budynki rzucone są czary czy udzielona jest pomoc w trybie płaskim

Na minus

- Zmiana wielkości bocznych zakładek (chat, powiadomienia, zadania) - rozumiem że chodziło o to by łatwiej trafiać palcami, ale teraz są nienaturalnie porozciągane w poziomie.

Propozycja:
Skoro już w widoku płaskim widać na które budynki jest dana pomoc sąsiedzka i rzucony czar, to może dorzucić możliwość rzucania czarów magicznego podarunku w tym samym widoku?
 
Do góry