• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.146

xEasyRiderx

Rycerz
jarq napisał:
Zaktualizowano nagrody Mistycznego obiektu w Tworzeniu. Poza nagrodami, które były do tej pory dostępne, od teraz w Mistycznych obiektach można od czasu do czasu znaleźć też Widmowe kamienie i Szybkie bonusy jednostek. Dodatkowo, dostępne budynki zostały zastąpione nowym zestawem powracających budynków wydarzeń.
@jarq nie żebym się zaraz czepiał ale jakie to są te nowe budynki bo ich nie wymieniono a zgadywać to nie chcę, coś więcej można się dowiedzieć bo w akademii to już taki bałagan że nie ogarniam co wymieniają a co tylko dodają ;)
 

Charlene

Szef kuchni
@jarq poproszę o wyjaśnienia odnośnie:
  • Wszystkie budynki Mistycznych snów i Zaklętych plonów od teraz dają po +3000 towarów przy jednym połączeniu zestawu, zamiast +4000 i +2000.
O co w tym chodzi? Moje połączenia wyglądają tak :
Zrzut ekranu 2022-01-31 o 20.50.50_Easy-Resize.com.jpgZrzut ekranu 2022-01-31 o 20.50.40_Easy-Resize.com.jpg
Chodzi o to, żeby wyrównać ilość eliksirów i pyłu? Mam nadzieję, że po wyrównaniu zestaw łącznie będzie dawał taką samą ogólną ilość surowców, jak przed zmianą.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq nie żebym się zaraz czepiał ale jakie to są te nowe budynki bo ich nie wymieniono a zgadywać to nie chcę, coś więcej można się dowiedzieć bo w akademii to już taki bałagan że nie ogarniam co wymieniają a co tylko dodają ;)
Zostały dodane takie budynki jak: Małżowe Klify, Kusząca Jaskinia Orzechów, Kwietna Platforma, Smoczy Balon, Platforma Elfów i jeszcze kilka innych.
 

Nusion

Kapłan
Ja dzieki dzisiejszej aktualizacji stalem sie dumnym (?) posiadaczem Lodowego Ogrodu, bardzo dobrego budynku pop/kul 5x3 z wysokim wskaznikiem populacji.

To dawno temu był bardzo pożądany budynek wyczekiwany w eventach właśnie ze względu na popkę. Potem zniknął na długi czas. Ja moje ogrody trzymałam w mieście dłużej niż powinnam i wywaliłam z wielkim żalem. Fajnie, że wróciły :)
 

Koval92

Kapłan
Zrobicie coś w końcu z tym balansem towarów w grze? Cały dzień próbuje wymieniać sztabki na minerały i zero ofert od innych graczy, a na dwa inne towary 12 i 16 stron ofert wymiany, to samo z woskiem, zaraz dodacie kolejne towary i znowu 1/3 graczy będzie poszkodowana
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Zrobicie coś w końcu z tym balansem towarów w grze? Cały dzień próbuje wymieniać sztabki na minerały i zero ofert od innych graczy, a na dwa inne towary 12 i 16 stron ofert wymiany, to samo z woskiem, zaraz dodacie kolejne towary i znowu 1/3 graczy będzie poszkodowana
A co mają zrobić z tym fantem Twórcy? Mają nagle powymieniać graczom bonusy, bo nie są równomiernie rozłożone?
 

Nusion

Kapłan
Zrobicie coś w końcu z tym balansem towarów w grze? Cały dzień próbuje wymieniać sztabki na minerały i zero ofert od innych graczy, a na dwa inne towary 12 i 16 stron ofert wymiany, to samo z woskiem, zaraz dodacie kolejne towary i znowu 1/3 graczy będzie poszkodowana
Balans w nowej rasie zawsze taki jest od dawna już. To być może element spowolnienia przechodzenia ras? W sumie słuszny i skuteczny jak widać :) Ale bez przesady, da się to ogarnąć. Też oczywiście miałam problemy surkowe w 19 rozdziale, tak samo jak problemy z maną... Ale surowce są potrzebne tylko do pewnego etapu, tak samo jak mana czy ziarna. Potem, po rozbudowaniu budynków rasowych, problem znika i tylko sobie pomalutku klikamy produkcje rasowe, żeby nazbierać na drzewko.
A więc bez dramatu, da się, trzeba tylko przez ten początek przebrnąć :)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Balans w nowej rasie zawsze taki jest od dawna już. To być może element spowolnienia przechodzenia ras? W sumie słuszny i skuteczny jak widać :) Ale bez przesady, da się to ogarnąć. Też oczywiście miałam problemy surkowe w 19 rozdziale, tak samo jak problemy z maną... Ale surowce są potrzebne tylko do pewnego etapu, tak samo jak mana czy ziarna. Potem, po rozbudowaniu budynków rasowych, problem znika i tylko sobie pomalutku klikamy produkcje rasowe, żeby nazbierać na drzewko.
A więc bez dramatu, da się, trzeba tylko przez ten początek przebrnąć :)

No tak, one są tylko do przechodzenia ras, a żywe też do iglicy i rozbudowy budynków, więc gracze produkują je non stop
 

Nusion

Kapłan
W sumie to cały smaczek nowych rozdziałów tkwi w tym, żeby rozkminić, jak podejść rasę, ile postawić budynków rasowych, ile budynków na manę czy ziarna, trzeba to dla swojego miasta przemyśleć i w tym tkwi zabawa, a nie problem :) Ja z każdą kolejną rasą coraz mniej się stresuję problemami, a coraz więcej mam przyjemności w znajdywaniu fajnych rozwiązań :)
 

Charlene

Szef kuchni
Jak mamy koncert życzeń, to ja bym chciała, żeby w końcu był dokładny czas produkcji receptur w AM na apce, bo w wersji beta na apce tak jest a u nas nie ma tego a jest to kluczowe i tak sobie czekam i czekam...
 
Do góry