• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.148

Koval92

Kapłan
Po zastosowaniu kroków doradzonych przez support, dalej błąd.
Na becie sprawdziłem, działa mi. Prawdopodobnie fix z bety to naprawi. Oby.
 
Ostatnia edycja:

nonpix

Wędrowiec
Na mapie świata nic się nie zmieniło, musisz kliknąć w "Przegląd prowincji"

dzięki ... takie małe, że nie zauważyłem zmiany ale ... to przy kupcu na max rozwiązuje mi mi całkowicie problemy z T1, T2 i T3 (których i tak nie miałem) czyli byłem bogaty a teraz będę obrzydliwie bogaty
 

Koval92

Kapłan
1646418376780.png

Drugi dzień to samo... Kazali usuwać cookies i wszystko z historii i nic to nie daje.
Próbowałem z wielu przeglądarek, to samo. W ogóle nie ładuje listy i trzeba restartować grę.
 

Nusion

Kapłan
Właśnie przeklikałam kilka stron dla sprawdzenia, na początku listy sąsiadów, na końcu, w środku, tych, co mieli złotą łapkę i co nie mieli, tych z cudami i tych bez... i u mnie nie nie ma tego błędu.
 

Koval92

Kapłan
shift + F5 i ctrl + F5 próbowałeś?
Tak i crtl+shift+R, to u nich problem musi być w kliencie, bo beta mi działa w tej samej przeglądarce bez problemu, ignorowanie cache przy refreshu strony nie ma tu nic do tego jak widać. Po chrome próbowałem przez microsoft edge i jest to samo.
 

nonpix

Wędrowiec
coś się faktycznie musi dziać, u mnie gra nie działa na operze (nie ładuje się) a jak już działa, to z takim opóźnieniem, że kursor porusza się jak na gumce od majtek . O dziwo, na Edge działa płynnie i dobrze.
 

Ovocko

Rycerz
Tak i crtl+shift+R, to u nich problem musi być w kliencie, bo beta mi działa w tej samej przeglądarce bez problemu, ignorowanie cache przy refreshu strony nie ma tu nic do tego jak widać.

Ja mam tego typu problem z walutą z newslettera - z niewiadomych przyczyn nie zalicza mi waluty po kliknięciu na linka.
Nawet miałem okazję przetestować na komputrze kompletnie "czystym" (świeżo po instalacji systemu) i też nie działało.
 
Do góry