• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.149

Tajniakos

Paladyn
hehe dlatego poczekam z iglica, moze zdaza naprawic przed startem przygody.
Nie będę czekał bo wzmocnienia się skończą... Miało być naprawione w następnej iglicy a ta jest już trzecia.
Edit: Dziwi mnie tylko ta opieszałość... jest gotowa "szczepionka" bo ten błąd był już naprawiany i wystarczyło by ją zaimplementować.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Miało być naprawione w następnej iglicy a ta jest już trzecia.
też mnie to trochę irytuje jednak cóż począć przyzwyczaiłem się już do expresowego tempa twórców, popsuć jak najbardziej, naprawić no to trzeba pomyśleć ale taki zapiernicz że nawet nie ma kiedy kompa odpalić i to zajmuje trochę czasu :)
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq przepraszam za dociekliwość ale inaczej się nie da.

łyk klarowności.jpg

Niedługo rozpoczyna się event i konieczność zdobywania do zadań mgieł wizji a my już 4 iglicę jesteśmy pozbawieni łyku klarowności.
Zaczyna to być już z lekka frustrujące, tym bardziej, że miało być to naprawione 3 iglice temu. Nie uśmiecha mi się zużywanie diamentów do kręcenia w AM tylko dlatego, że nie został naprawiony błąd, który sami nam zafundowaliście.
Cztery iglice to 20 łyków klarowności i 20 kręceń w AM a w przeliczeniu 1K diamentów, więc chyba rozumiesz, że najwyższa pora to naprawić.
@jarq możesz się dowiedzieć kiedy to nastąpi?

Edit:
O 15 była aktualizacja:
149.2.jpg149.3.jpg
Niestety błąd dalej jest nie naprawiony.
łyk klarowności2.jpg
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Nie pogniewałbym się , gdyby była rekompensata w postaci diamentów w ilości , która jest potrzebna do kręceń tymi straconymi łykami klarowności
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq czy to aby na pewno jest błąd? czy może celowa rotacja łyków klarowności w iglicy o której się nie mówi?
Zastanawiający jest fakt, że kiedy ten błąd był też w styczniu niektóre miasta otrzymały oferty:

"10 CC = 750 diamentów
3000 odłamków zaklęć = 500 diamentów
1 schemat = 300 diamentów (maksymalnie 2 schematy)
20 łyków klarowności = 1000 diamentów
20 1-godz. boosterów = 640 diamentów"
 
Ostatnia edycja:
Do góry