• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.178

Ovocko

Rycerz
@jarq, ta aktualizacja co weszła na apkę parę dni temu to jakaś tajna jest? ;)

Jak na razie nie zauważyłem większych zmian oprócz tego, że pasek postępu przy logowaniu liczy teraz od 1 do 17 zamiast do 16 :cool:
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie żadna tajna, dziś dałem ogłoszenia ale nie ma tam za dużo, poza tym to wprowadziliśmy rzeczy które będą potrzebne w przyszłości.
 

Ovocko

Rycerz
Widzę :cool:
Natomiast w sklepie aktualizacja była dostępna już ze dwa dni temu, stąd moje zdziwienie
 

Ovocko

Rycerz
@jarq nie wiem czy to kwestia aktualizacji, czy jakichś "ukrytych" zmian, ale (przynajmniej na apce) czas produkcji wojska podaje mi w liczbach dziesiętnych (czyli po przecinku mam np. 0,8h zamiast 47 minut).
Wydaje mi się, że tuż po aktualizacji było jeszcze OK, a zmieniło się w ciątu ostatnich paru dni.

Zgłosić to jako błąd?

Dopisek: widzę, że na apce nr wersji przeskoczył na 1.179, więc problem pojawił się najprawdopodobniej właśnie z tą aktualizacją.
 
Ostatnia edycja:

HUNGER

Wędrowiec
To chyba ta aktualizacja zmieniła algorytm walki na auto, szkoda że nikt nie raczył poinformować zmian wprowadzanych kuchennymi drzwiami chyba że to jednak błąd?
 

skuter

Zwiadowca
Zmigrowali tez Iglicówki do 5/6 rozdziału. T3 ( i ich relikty) zwiekszaja trudnosc ( od tego turnieju i nastepnej Iglicy). To tez oznacza ze XXI lada moment- to był bloker
 
Do góry