• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.179

Ovocko

Rycerz
Powtarzam uwagę z wczoraj (z wątku dot. 1.178) - po aktualizacji licznik czasu przy nastawianiu produkcji wojska jest w liczbach dziesiętnych (czyli np. 3,5h zamiast 3h 30 minut) W slocie wyświetla się już w godzinach i minutach.
 
W jednej ultraoszczednej iglicowce przerzucilo mnie z 3 do 5 rozdzialu i przezylem szok. Pozytywny szok :)
Liczba oddzialow koszarowych to obecnie 34 oddialy Kusznikow, a w pierwszej walce liczba oddzialow iglicowych to... 357 !!!
A to oznacza, ze kiedy podniesie sie koszary z 8 do 15 lvl (co mozna zrobic natychmiast, byle miec populacje) i dzieki temu zwielokrotni sie tempo szkolenia wojska, to wioska bedzie jeszcze o wiele bardziej wydajna militarnie, niz ta z 3 epoki :) Wystarczy dodac kilka dodatkowych minizbrojowni, zeby przeciwdzialac skroconej kolejce szkolenia. Absolutnie nie ma potrzeby rozwijania wioski i podnoszenia wszystkiego do poziomu z 5 epoki. Tylko Koszary. Zuzycie mlotkow na szkolenie zwiekszy sie wprawdzie kilkukrotnie, ale i tak zawartosc Ratusza wystarczy na kilka dni szkolenia nonstop. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze dopiero od nastepnej Iglicy zwiekszona liczba badan w drzewku bedzie miala wplyw na wielkosc oddzialu iglicowego, a poki co nie ma, ale i tak oddzial ikglicowy wzrosnie najwyzej dwukrotnie, ale tempo szkolenia po rozbudowie Koszar wzrosnie czterokrotnie :) Czyli rachunek jest prosty.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Dorzucę jeszcze jeden błąd - w akademii magii pozamieniane są produkcje zaklęć - w miastach gdzie miałem nastawione katalizatory zamiast nich jest medytacja. Co ciekawe tam gdzie produkuję podarunki nic takiego się nie stało
 

skuter

Zwiadowca
U mnie 18 do 8. Koszary 15 miałem od początku dzięki Bractwu. I Dorobiłem po 1000 odzialow strzelcow I magow
 

HUNGER

Wędrowiec
Na s1 gram ludźmi więc i tak muszę dorobić dużo badań żeby mieć wszystkie jednostki z 2 gwiazdkami, ponieważ w iglicy wróg dysponuje już jednostkami z 2 gwiazdkami, więc te bajki że ta zmiana jest dla dobra graczy można sobie darować
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dorzucę jeszcze jeden błąd - w akademii magii pozamieniane są produkcje zaklęć - w miastach gdzie miałem nastawione katalizatory zamiast nich jest medytacja. Co ciekawe tam gdzie produkuję podarunki nic takiego się nie stało
Wszystko powinno być już na miejscu.
 

Izabella600

Wędrowiec
No niestety potwierdzam . Na S1 i S2 prawie nie da sie grać , bo nie dość ,że ładują się wiadomości b.długo to na dodatek jak ktoś jednocześnie wpisuje wiadomość , albo dodaje pw w cudaka to wyrzuca mnie z gry i pokazuje sie komunikat : Wystąpił błąd (502 - Bad gateway)
Na S3 w miarę normalnie wszystko działa choć też z niewielkim opóźnieniem . I nie jest to sprawa ciasteczek czy jakiś innych "kompowych dolegliwości" tylko ewidentnie jakiś błąd w grze . Liczę na szybką poprawę , bo tak nie da się grać . Łańcuszki praktycznie odpadają z gry , bo wieczność nas zastanie zanim się dokopiemy do czyjegoś cudaka .
 
Do góry