• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.27

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Oho, koniec z zaczarowaną maną...
A przecież dobrze to pracowało; dziwi mnie przy tym ta wybiórcza ślepota na mankamenty, które rzeczywiście są uciążliwe. Złe Oko Saurona kolą niestety tylko rzeczy dla graczy dobre.
Jednak kropla polskości, w nawet najgęstszej skale, zawsze gdzieś tam znajdzie szczelinkę pociechy :)

.
 

DeletedUser629

Guest
Z cudami to dobry pomysł ... teraz jeszcze chwilkę poczekam ... bo miała być wyliczanka "na kogo wypadnie na tego bęc"... a co się z tym wiąże "loty nad kukułczym gniazdem" ;):p bo miejsce potrzebne do "podaj cegłę podaj cegłę, zbudujemy nowy dom " :D:D
 

Hassano

Łucznik
Martwi mnie troche brak konkretnie podanych ilości %%% przy tych zmianach.. Żeby sie nie okazało że dostaniemy więcej ale i tak mniej niż teraz..
 

DeletedUser1088

Guest
ja sobie spisałem wszystkie bonusy a jutro się zobaczy, martwić się nie będę, jak zwykle ze stoickim spokojem podchodzę do zmian;)
 

astoN-

Rozbójnik
dokladne statystyki sa podane od miesiaca na becie, od dawna sa tez w architekcie... mozecie tez czekac do usranej smierci az wam cos polski support poda... owszem wiekszosc graczy straci na tych dobrych zmianach, zyskaja ci co sa juz mocni, dla przykladu srednio gracz w 4 epoce straci polowe ludzikow w otchlani, a gracze w 10 epoce z odkryta cala mapa zyskaja po kilka tysiecy....

http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/b_all_aw2/
 

DeletedUser1088

Guest
@astoN-
a masz może informacje jak definiować opis?
np. złota otchłań mam poziom 12

Produkcja Monet: procent magazynu Monet w Ratuszu.
- znaczy czy będzie naliczana od max wielkości Ratusza, czyli 17,4kkczy od ilości zmagazynowanych monet czyli np 5-10kk???

Dodatkowa Populacja: procent pracującej populacji.
to raczej logiczne, ale jak mam 81094 pracującej a całkowitej 107440 to z której
 

DeletedUser629

Guest
I nie piszcie że aktualka zła ... u mnie jest miodzio :rolleyes:
Dzięki Twórcy tej gry .... pierwszy raz jest coś na Naszą korzyść :p:cool:
 

DeletedUser1445

Guest
u mnie tez ok,
klasztor nabrał sensu istnienia,
hurtownik gada do rzeczy :D
tylko hale pokazuja 172% a w ratuszu jest 700 + bonus antycznego cudu 72%,
podoba mi sie
 
Proszę o więcej takich aktualizacji:)Tak to ja mogę się bawić,zero stresu i złości na twórców gry.Tylko mam nadzieję,że po jakimś czasie nie wyjdzie ukryty bug w grze....
 

DeletedUser1342

Guest
Co się dzieje z populacją?? Miałem ok 400 ludzi na plusie, po przeładowaniu strony minus 330, po kolejnym przeładowaniu tylko 45 na plus! Dżuma jakaś z cholerą wybiły? Proszę mi oddać trzystu mieszkańców! :mad::mad:
 

DeletedUser629

Guest
Dostaniesz więcej niż 300-tu mieszkańców ... tylko odśwież stronkę lub oczyść przeglądarkę ;):p
 

Deleted User - 172852

Guest
Nareszcie piękna aktualka :)
Twórcy - macie ode mnie cmoka :D Nie ten emotek, ale nie ma lepszego :) Może doróbcie jakiś taki bardziej adekwatny :p
 

Hassano

Łucznik
Chociaż raz naprawdę sie postarali i dodali coś co graczom pomaga:) nareszcie te cuda mają sens istnienia, oby już szli tym tokiem myślenia i robili rzeczy dla nas a nie przeciwko nam:)

Wieża dobrobytu chyba ma stałą wartość młotków. Tzn poziom kultury niema wpływu na produkcje.To błąd czy tak zostało ustalone odgórnie?
 

Hassano

Łucznik
Koledze z bractwa zabrano ponad 200 ludków,to jest związane z jednym z antycznych cudów, w jego przypadku jest to złota otchłań.

To musi być w niskiej epoce a miał nisko rozwinięty cud bo ja z niego dostałem ponad 2k ludzi więcej niż przed aktualką a jestem w leśnych elfach
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry