• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.28

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
  • Bazując na komentarzach otrzymanych od Was, wprowadziliśmy kilka poprawek do ekranu ładowania elfów w świecie Elvenar - dziękujemy bardzo za Wasze wiadomości!
Czy to znaczy, że zmieniono tą szkaradę z ekranu powitalnego gry?
 

jakub357

Łucznik
A czy można zobaczyć, jak wygląda ten zmieniony ekran ładowania gry dla elfów w świecie Elvenar?
Tajemniczo brzmiący zwrot kilka poprawek, może mieć wiele, różnych znaczeń. Dajcie nam zobaczyć i ocenić nową grafikę, aby w razie karykaturalnych błędów, była dana Wam, twórcom, możliwość ewentualnej korekty, zanim nowe dzieło zajaśnieje na Naszych monitorach i będzie straszyć dzieci.

Dodam jeszcze, że taka uboga ta aktualizacja, żadnych konkretów - chociaż wedle zapowiedzi proroków, miała przyjść i odmienić świat E.
Lecz w sumie teraz nie jestem pewien, czy po prostu staje się wybredny, czy rzeczywiście tak jest, że w Elvenarze czas jest bardzo rozciągliwy, również dla twórców?
 

DeletedUser629

Guest
@Dragomira ... mam pytanie odnośnie tych skasowanych wiadomości .... nie będziemy dostawać powiadomień jak ktoś odpowie na skasowaną "kopertkę" - ok ... ale z tego wynika że jednak w dalszym ciągu będzie mógł na nią odpisać ? ehh. Nie wiem po co to wprowadzili ... żebyśmy tylko wykrzyknika nie widzieli :confused: ... są ważniejsze sprawy tu do wprowadzenia ... wolałabym ten "dzwoneczek " :p
I czekam z niecierpliwością na "normalną " Elficzkę z Krainy Elvenar :rolleyes:
 

Hassano

Łucznik
W sumie to żadna aktualka tylko naprawianie starych błędów.. Hucznie nazwanie tego "aktualizacją" troche mydli oczy:) takie "naprawy powinni robić o 3 w nocy i nawet sie tym nie chwalić :p i jeżeli teraz mi Drago napiszesz że nie mogli choć jednego naszego pomysłu wsadzić do tej wielkiej aktualizacji to ja już nie mam sił..
 

DeletedUser626

Guest
Proszę, obecny i nowy ekran poniżej:
ekran.png



@agafi99 Tak, bo gdyby opuszczenie rozmowy powodowało zablokowanie możliwości pisania jej, to jedna osoba mogłaby zablokować wszystkie wiadomości Bractwa wychodząc z nich, to jest ten sam system. Może zostanie to kiedyś rozdzielone.
 

DeletedUser174

Guest
Mimo iz widać delikatne różnice to mnie te poprawki nie zadowalają :( co mi nie pasuje? Lista jest długa:
-pijackie rumieńce
-cycki dalej sa krzywe
-te nienaturalne wcięcie w tali po retuszu - no proszę
- berło jest nieproporcjonalnie duże, korona równiez
"stanik" jest za mały
ten gigantyczny pająk na kiecce (ta czerwona kropka wuj wie po co) czy inny pas cnoty
ten cień na twarzy jakby przed chwila w pysk dostała
krzywe ramina
...

naprawdę tak trudno jest zrobić dobra grafikę??? a może niech wróci jajo po prostu? albo stary ekran - co z nim było nie tak?
 

DeletedUser1140

Guest
A dajcie spokój tej "Elfce" :D rasa ludzka też nie jest idealna i pewnie tak jest z innymi istotami :x zawsze można znaleźć sobie w trakcie logowania bardziej przyjemny obiekt do obserwacji. :D
 

DeletedUser1445

Guest
ustalmy najpierw czy facet czy kobitka, bo ja dalej nie wiem,
skoro u ludzi jest facet , to dajcie elfom kobiete a nie cos pomiedzy
czy tak trudno narysowac elfa? niech graficy spojrza tylko na elfie avatary, chyba jest duza roznica miedzy nimi a tym czymś na zdjeciu,
i elfy to raczej mieszkancy lasów, łąk, kojarzone są z natura i magią, czasem przedstawiane jako chochliki,
a ten tu, to nie wiem jak po lesie biega w kiecce i z tym mega-berłem,
oddajcie poprzednią elfice,
i jeszcze jedno, dlaczego właściwie on/ona jest niebieskie? smerfa ma w rodzinie?
 

DeletedUser995

Guest
i jeszcze jedno, dlaczego właściwie on/ona jest niebieskie? smerfa ma w rodzinie?
Od początku gry elfy są niebieskie więc nie rozumiem tego pytania .
Co do grafiki tej elfki zmieniłbym tylko jej ubranie - jakoś nie pasuje do charakteru magicznego i leśnego . A tak ogólnie pasuje do wyobrażenia akurat tej rasy elfów . Pozdrawiam
 

DeletedUser1445

Guest
Od początku gry elfy są niebieskie więc nie rozumiem tego pytania .
Co do grafiki tej elfki zmieniłbym tylko jej ubranie - jakoś nie pasuje do charakteru magicznego i leśnego . A tak ogólnie pasuje do wyobrażenia akurat tej rasy elfów . Pozdrawiam

to, ze tak jest od poczatku gry nie oznacza , ze jest to poprawne przedstawienie postaci elfa, bo jakos nie przypominam sobie z literatury niebieskiego elfa, troche trudno mieszkac w lesie i byc niewidocznym w kolorze blue, :cool::cool::cool:
albo niebieskie elfy Świetego Mikolaja,:confused::confused::confused:
tak czy inaczej niewiele ten komputerowy retusz zmienił, czas wysłać elfice do kliniki urody :D:D:D:D:D
 

DeletedUser995

Guest
to, ze tak jest od poczatku gry nie oznacza , ze jest to poprawne przedstawienie postaci elfa, bo jakos nie przypominam sobie z literatury niebieskiego elfa, troche trudno mieszkac w lesie i byc niewidocznym w kolorze blue
Mała podpowiedź - Nocne elfy z Warcraft 3 lub Mroczne elfy z Lineage2 . Na wikipiedii można znaleźć ciekawostki . Pozdrawiam
 

DeletedUser1445

Guest
Mała podpowiedź - Nocne elfy z Warcraft 3 lub Mroczne elfy z Lineage2 . Na wikipiedii można znaleźć ciekawostki . Pozdrawiam

Nasze nie sa ani nocne ani mroczne, i napisalam z literatury , mutanty z agresywnych gier akcji mnie nie interesuja i mam nadzieje, że graficy nie pójdą w te strone.
elfy.jpg
 

Hassano

Łucznik
Wpisałem w wujka google Lineage 2 elf i znowu chce mi sie grać :p ale tam na te elfy to aż można z zachwytem patrzeć a nie to nasze coś :p i nie podoba mi sie że piersi jej zmniejszyli :D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry