• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.28

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Mimo iz widać delikatne różnice to mnie te poprawki nie zadowalają :( co mi nie pasuje? Lista jest długa:
-pijackie rumieńce
-cycki dalej sa krzywe
-te nienaturalne wcięcie w tali po retuszu - no proszę
- berło jest nieproporcjonalnie duże, korona równiez
"stanik" jest za mały
ten gigantyczny pająk na kiecce (ta czerwona kropka wuj wie po co) czy inny pas cnoty
ten cień na twarzy jakby przed chwila w pysk dostała
krzywe ramina
...

naprawdę tak trudno jest zrobić dobra grafikę??? a może niech wróci jajo po prostu? albo stary ekran - co z nim było nie tak?
dodaję:
- szyja jak u żyrafy
- po co te świecące diamenty na głowie i w okolicy stref intymnych?
---> wywalcie elfke zostawcie zameczki
 

DeletedUser629

Guest
@Dragomira dzięki bardzo za info ... mam nadzieję, że pomyślą nie o oddzieleniu ... ale o możliwości dalszego pisania :)
Elfinka jest ciut lepszą wersją poprzedniej ... ale to jeszcze nie to ... może powinniśmy wrzucać fotki... i wybrać najodpowiedniejszą :)
i jeszcze jedno, dlaczego właściwie on/ona jest niebieskie? smerfa ma w rodzinie?

zapewne za dużo zjadła smerfo-jagód :p
 

jakub357

Łucznik
Szczerze, to jestem zawiedziony zmienionym ekranem ładowania gry u elfów.
Myślałem, że będzie zupełnie nowa grafika, a twórcy wprowadzili tylko drobne zmiany kosmetyczne.

To z całą pewnością nie jest wygląd królowej elfów, która jest gotowa podbijać świat!
Jej skóra jest zbyt... smerfastyczna.
Jej okolice intymne, są po prostu niedorobione - po co się krygować? A jeśli nie możliwym jest zrobienie piersi porządnie, to je zasłońcie - bo w połączeniu z tą za małą kiecką, wygląda to co najmniej niesmacznie.
Jeszcze trzeba by było zmienić jej wyraz twarzy, bo ten obecny, z pijackimi rumieńcami, wygląda tak sztucznie, jakby zaraz miała zrzucić z siebie koronę, firankowatą kieckę i berło do wyciągania pizzy z pieca, żeby owinąć się kocem hańby i zapaść ze wstydu pod ziemie.
 

grain

Zwiadowca
Kpiny sobie robią ? Nadal jest słup z cyckami- tylko trochę mniejszymi, już lepiej byłoby zostawić sam zamek bez tego straszydła.
 

DeletedUser626

Guest
Aktualizacja jest planowana na jutro, nie dzisiaj, poprawiłam ogłoszenie, przepraszam za pomyłkę.

Edit: Z przyczyn technicznych aktualizacja została przesunięta na początek przyszłego tygodnia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Nic nie szkodzi :) A są planowane jakieś dalsze zmiany ekranu ładowania gry u elfów? Coś wiadomo w tej sprawie?
 

DeletedUser626

Guest
Dalsze zmiany będą zależne od opinii jakie napłyną, a 1.28 nawet jeszcze nie weszło na serwery.
 

DeletedUser1693

Guest
hehehe ładnie się niebieskiemu straszydłu dostało :p zlitujcie się i zmieńcie te obrazki - ten od ludziów też jest paskudny. stylowy widoczek miasta, chociażby taki jak w tle forum byłby chyba najlepszy ;)
 

DeletedUser1470

Guest
ta elfka teraz jeszcze bardziej wygląda na uposledzona.... wczesniej duze cycki troche równoważyly te duże bary a teraz on ma chyba porazenie mózgowe.... im dluzej sie temu przyglądam tym gozej.... a i jeszcze pytanie: czemu ona ma ciemne wlosy skoro wszystkie awatary elfowe maja platynowy blond lub rózowy??? jakos bardziej pasuje blond do niebieskiej karnacji, a ta elfka jest po prostu niespójna z reszta gry.... Bron was boże NIE zmieniajcie awatarów pod ta elfke!!!!!
 

Christo

Rozbójnik
A czy ktoś zauważył, że od kilku dni zostały zmienione nazwy niektórych produkcji w wydziałach? Np. Alchemicy na Seminarium z Alchemii. Kurcze.. to była tak ważna aktualizacja, że nie mogła poczekać do oficjalnej aktualizacji, ale błędy zawsze muszą czekać :D
 

Hassano

Łucznik
A czy ktoś zauważył, że od kilku dni zostały zmienione nazwy niektórych produkcji w wydziałach? Np. Alchemicy na Seminarium z Alchemii. Kurcze.. to była tak ważna aktualizacja, że nie mogła poczekać do oficjalnej aktualizacji, ale błędy zawsze muszą czekać :D

Błędy błędami a gdzie do jasnej ciasnej MÓJ DZWONECZEK JA SIE PYTAM!?!?!?!
 
Dzięki za dawkę śmiechu na forum,aż się popłakałam czytając opisy naszej jakże majestatycznej i pięknej elfki:) Mi tam ona nie przeszkadza,niech będzie nawet maszkaronem,byle tylko,żeby twórcy gry słuchali sugestii graczy i rozwijali grę pod nas,a nie pod zarabianie .Jak na razie nie mam do czego się przyczepić,no chyba tylko do tego,że mi nadal źle powiadomienia pokazuje podczas pomocy w kulturze. Opisujcie dalej elfkę,wasze kreatywne opisy poprawiają mi nastrój jak mało co dzisiaj:)
 

DeletedUser1470

Guest
A prosze bardzo bo za każdym przeładowaniem gry dochodzą nowe obserwacje na temat tej elfki:p Ona ma chyba połamane fiszbiny w gorsecie bo tak zle wyprofilowanej tali w zyciu nie widzialam a najpewnie trójkąt ostrzegawczy wsadziła miedzy nogi co by wyjasniało ten kanciasty rozkrok... a te dwie firanki zawieszone na ramionach najwyrazniej nie są w stanie utrzymac sukienki ze zbyt malym stanikiem bo mam wrazenie ze za kazdym razem jak przeladowuje to ta kiecka spływa z niej coraz niżej az w koncu calkiem opadnie xD
 

DeletedUser629

Guest
Znalazłam sposób na Elfiaka powitalnego w naszej grze :p .... włączam i idę po kawusie :D... jak wracam to już po ... ptokach :cool:
@Dragomira tego elfiaka trzeba zmienić ... całego !!! i dać prawdziwą Elficzkę ... smukłą i urodziwą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
MI sie zaczyna coraz bardziej wydawać że dali nam zajęcie o wyglądzie tego potworka i nikt nie psioczy na aktualke :D może to taka zasłona dymna.. Aż sie boje co zrobią w następnej..
 
Status
Zamknięty.
Do góry