• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.29

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
A gdzie nowy kupiec? A gdzie nowa normalna elfka z ekranu startowego? A gdzie nowe, dostosowane dla ludzi kolory na forum?
 

Hassano

Łucznik
A więc zakładka "pomysły i propozycje" odłożona do kolejnej aktualki.. Czekam z niecierpliwością aż coś stamtąd wyłowią.. mam nadzieje ze jeszcze będe w to grał.. :)
 

astoN-

Rozbójnik
buffy na kulture zamierzacie naprawic? zglosilem blad, temat zamkniety, 2 aktualki i nic....
 

DeletedUser967

Guest
Spokojnie, po cóż ta wyrywność! Nie oczekujemy od nich zbyt wiele! Przecież oni pewnie robią co mogą :D :D
 

jakub357

Łucznik
Nasze pomysły dalej leżą odłogiem - nie ma żadnych informacji zwrotnych. Odbieram to jako ignorancję, na zasadzie twórcy mają na nas wylane. Bardzo więc proszę o informowanie nas o tym, jak mają się prace nad projektem, chociażby w temacie ,,Co w trawie piszczy", ponieważ przy obecnym stanie rzeczy... czuję frustrację.
Takie mikro-aktualizacje nie spełniają oczekiwań konsumentów, graczy, którzy od wielu już miesięcy zwracają uwagę na to, że projekt rozwija się za wolno.
 

Hassano

Łucznik
Mam pytanko odnośnie zakończenia leśnych elfów :) dostałem zadanie aby zbadać zaawansowany zwiad :) czy w tym przypadku nie będzie już zadania na sprzedanie Leśnej polany?? Dodam że antyczne cuda jeszcze nie zbadane :)
 

DeletedUser629

Guest
Mam pytanko odnośnie zakończenia leśnych elfów :) dostałem zadanie aby zbadać zaawansowany zwiad :) czy w tym przypadku nie będzie już zadania na sprzedanie Leśnej polany?? Dodam że antyczne cuda jeszcze nie zbadane :)
Nie będzie zadania o sprzedaży leśnej polany :) sama ją trzymałam, bo myślałam że jest tak jak w innych epokach ... ale nie było ...
spokojnie możesz sprzedać leśną polanę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry