• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.30

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Zadaje pytanie TE SAME co w przypadku poprzedniej "aktualizacji":
A gdzie nowy kupiec??? A gdzie nowa normalna elfka z ekranu startowego??? A gdzie nowe, dostosowane dla ludzkiego wzroku kolory na forum???
 

DeletedUser1088

Guest
a nowa rasa???
nuda nuda nuda
po co mi labirynt ciemnej materii skoro w magazynie mam 700k many i codziennie zabieracie 70k i zbieram 70k???

uwaga:
a co ze zwrotem PW za odkrycie turniejów w drzewku badań???
hehe
 

DeletedUser1088

Guest
i dodatkowo:
jakiś nowy event z budynkami produkującymi manę???
schemat- jakieś nowe użyteczności dla graczy bez diaxów????

ta aktualka to mogła by być nawet nie ogłaszana, bo nic nie zmienia, poprawia jakieś tam mało istotne błędy (oprócz prawidłowego wyświetlania motywek) nie wnosząc niczego nowego do rozgrywki
 

DeletedUser967

Guest
i dodatkowo:
jakiś nowy event z budynkami produkującymi manę???
Labirynt ciemnej materii Ci niepotrzebny,ale budynek z maną już tak? :D oczywiście wiem o co chodzi i rzeczywiście skoro nie będzie nowego rozdziała to Labirynt jest zbędny jak na razie i wydaje mi się, że on powinien być już po elfach leśnych, a nie na końcu gry :<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Co to za aktualka wogóle.. nic nowego co my byśmy chcieli.. wprowadzają JEDNĄ !!JEDNĄ!! 111111 rzecz i reszta to naprawianie własnych błędów.. co za kpina a nie aktualka.. szkoda sie już denerwować
 

DeletedUser967

Guest
Co to za aktualka wogóle.. nic nowego co my byśmy chcieli.. wprowadzają JEDNĄ !!JEDNĄ!! 111111 rzecz i reszta to naprawianie własnych błędów.. co za kpina a nie aktualka.. szkoda sie już denerwować
Sami psują, trochę naprawiają trochę nie, słowem: jakoś się kręci ;)
 

Midi67

Rozbójnik
Tego co zepsuli i jak zniechęcili część graczy już nie odbudują, teraz przyjdzie lato i frekwencja w grze jeszcze bardziej spadnie.
Niestety nieprofesjonalne podejście do graczy, brak uwzględniania ich propozycji, daje efekt, iż coraz więcej miast w opisnie ma urlop, przerwa, koniec itd. Do tego część graczy tak jak ja... zaprzestała inwestować w grę (mimo zmasowanych propozycji zakupu diaxów.... zdarzały mi się po 2 w jednym dniu :) ) Rzadko się również odzywam na forum... bo niestety stwierdziłem że NIC to nie daje.... więc szkoda klawiatury.... szkoda... :/

Jak sie CM nie ogarnie... i nie przekona IG o tym, że czasami trzeba słuchac graczy.. to myślę, że lepiej nie będzie. Ostatnie Aktualizacje tak jak ktoś napisał :) nic nie wnoszą i tylko częsciowo naprawiają to co zepsuli wcześniej.
 

DeletedUser1088

Guest
Labirynt ciemnej materii Ci niepotrzebny,ale budynek z maną już tak? :D oczywiście wiem o co chodzi i rzeczywiście skoro nie będzie nowego rozdziała to Labirynt jest zbędny jak na razie i wydaje mi się, że on powinien być już po elfach leśnych, a nie na końcu gry :<

oczywiście , że o to mi chodziło;)
a najlepszy budynek na ery z maną to aktualnie Smocze Opactwo;)
nie dosyć że wzmacnia mi kapłanów
to za każdy użyty czar generuje dużą ilość many;)
poziom 2 to 2303 many za czar
poziom 3 to 2632 many za czar
więc pora odwiedzić Akademię i klepać najszybsze, np te na młotki;)
brakuje 200k many 80 zaklęć i po kłopocie;););););)
 

astoN-

Rozbójnik
kij z lapkami, kiedy naprawicie buffy na kulture? jade na 100% kultury prawie caly czas od miesiaca
 

Hassano

Łucznik
kij z lapkami, kiedy naprawicie buffy na kulture? jade na 100% kultury prawie caly czas od miesiaca

Przecież to są nie istotne detale.. Ważne że milion powiadomień dziennie sie wyświetla że można kupić diaxy.. Ludzie naprawdę Weście sie ogarnijcie i przestańcie to kupować choćby na tydzień lub dwa to może sie obudzą że czas zacząć robić coś istotnego..
 
Status
Zamknięty.
Do góry