• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.32

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

astoN-

Rozbójnik
oni tam maja chyba jednego programiste i to na L4... kultura nadal 100% bez wzgledu na czary...
 

Hassano

Łucznik
- Łapki nie
- Przebudowa powiadomień podzielona na zakładki nie
- Przebudowa okna bractwa dla arcymaga i magów nie
- Przebudowa czatu nie
- Dzwonek w obcych miastach nie
- Znikające budynki nie
To tak na szybko i z pamięci a pewnie jeszcze z 10rzeczy bym wypisał jakbym zajrzał do pomysłów.. kabaret
 

Osteres

Zwiadowca
Przecież ten błąd już od kilkunastu tygodni nie został naprawiony. Pewnie jeszcze poczekamy kolejne kilkanaście tygodni bo to przecież błąd który nikogo nie wkurza :mad: Jak wystąpił błąd przy szukaniu codziennych skrzynek za motywację to został naprawiony poza normalnym trybem aktualizacji :rolleyes:
 

DeletedUser626

Guest
Błąd z łapkami został częściowo naprawiony, nie znalazł się w ogłoszeniu, ponieważ częściowo, to nie całkowicie. Trwają nad tym prace.

Kultura 100% nie otrzymuje bonusu od Zaklęć, to nie jest błąd. Zaklęcia zwiększają bonus, a 100% to normalny stan bez bonusu.
 

Hassano

Łucznik
Błąd z łapkami został częściowo naprawiony, nie znalazł się w ogłoszeniu, ponieważ częściowo, to nie całkowicie. Trwają nad tym prace.

Co znaczy częściowo naprawiony? Albo naprawione albo nie.. słowo "częściowo" sugeruje że czasem działa czasem nie czyli tak jak było do tej pory.. Współczuje Ci Drago tego hejtu nawet z mojej strony :p bo w sumie nie jesteś temu winna a zbierasz baty za nieudolnych programistów :)
 

DeletedUser626

Guest
@hassano W sumie taka moja rola ;)

Częściowo naprawiony, to znaczy, że występuje rzadziej niż wcześniej. Ale fakt, że naprawiony nie jest, dlatego jak wspomniałam, o takich "naprawach" nie informujemy w ogłoszeniu, co nie znaczy, że nic nie jest robione.

A co sądzicie o rozbudowie Inwentarza? Teraz zmiana tylko będzie graficzna, ale celem oczywiście jest dodanie nowych "przedmiotów". Co byście chcieli tam zobaczyć?
 

DeletedUser110

Guest
A co sądzicie o rozbudowie Inwentarza? Teraz zmiana tylko będzie graficzna, ale celem oczywiście jest dodanie nowych "przedmiotów". Co byście chcieli tam zobaczyć?
Właściwie to bardziej do pomysłów i propozycji: "Genialny architekt" - potrafiący zapamiętać każdy szczegół każdego budynku który posiadamy. Zajęcie wyczerpujące, więc umiejętności tej można użyć, powiedzmy, raz na tydzień. Zapamiętuje wskazany przez nas budynek i pozwala po likwidacji budynku odbudować go z planów.
Praktycznie: przenosi budynek z miasta do inwentarza. Ponieważ podobne pomysły już się pojawiały, można:
- zawęzić działanie Genialnego Architekta tylko do budynków ewentowych
- wprowadzić rosnący koszt składowania budynku do inwentarza
Genialny Architekt widoczny byłby obok 'dolara' i strzałek do przesuwania.
 

DeletedUser967

Guest
Ja też nie rozumiem tego nowego inwentarza... na co to po co to?
A gdzie nowy (niegdyś zapowiadany) KUPIEC? :<
To, że nie jest wspominane nie oznacza, że zapomnimy... tak samo jak 40 PW za technologię "Turnieje" ;).
 

DeletedUser626

Guest
Napisałam, ze celem jest dodanie nowych przedmiotów - chodzi o nowy typ, poza istniejącymi Zaklęciami i Budynkami, czyli nową zakładkę. A co tam będzie, zależy też od Was, po to padło moje pytanie. Są oczywiście zbierane też pomysły z innych wersji językowych.

@Fredek z Fabryki Kredek jak widać zrozumiał o co chodzi, jego przykład jest bardzo dobry. :)
 

DeletedUser382

Guest
zakładka 1
Manufaktury - lista moich manufaktur , info o stanie, przycisk uruchom produkcję
zakładka 2
Moje miasto
- tabelka z listą moich budynków w mieście bez cudów i manufaktur (jakie info o budynkach to zostawiam wolnej woli programistów - oby jak najwięcej z przyciskiem do rozbudowy)
zakładka 3
moje cuda reszta j.w.
zakładka 4
WRZUTY czyli lista cudów do których wrzuciłem PW z info o stanie i przyciskiem linkujacym
zakładka 5
GOŚCIE czyli lista budynków nowej rasy , reszta j.w.

to by było tak na początek bo kłania się również niezałatwiona rozbudowa informacji o bractwie dla arcymaga .... itd... itd
Nie wiem dlaczego ale śmierdzi mi tu początkiem opcji premium, czyli tak jak jest to za darmo a chcesz więcej informacji i ułatwień strategicznych uruchom diaxy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1220

Guest
Napisałam, ze celem jest dodanie nowych przedmiotów - chodzi o nowy typ, poza istniejącymi Zaklęciami i Budynkami, czyli nową zakładkę. A co tam będzie, zależy też od Was, po to padło moje pytanie. Są oczywiście zbierane też pomysły z innych wersji językowych.
No widzisz i gdybyś tak od razu napisała w informacji o aktualizacji, to byłoby to dla mnie jasne czego dotyczy KONKRETNIE aktualizacja.
 

Hassano

Łucznik
zakładka 1
Manufaktury - lista moich manufaktur , info o stanie, przycisk uruchom produkcję
zakładka 2
Moje miasto
- tabelka z listą moich budynków w mieście bez cudów i manufaktur (jakie info o budynkach to zostawiam wolnej woli programistów - oby jak najwięcej z przyciskiem do rozbudowy)
zakładka 3
moje cuda reszta j.w.
zakładka 4
WRZUTY czyli lista cudów do których wrzuciłem PW z info o stanie i przyciskiem linkujacym
zakładka 5
GOŚCIE czyli lista budynków nowej rasy , reszta j.w.

to by było tak na początek bo kłania się również niezałatwiona rozbudowa informacji o bractwie dla arcymaga .... itd... itd
Nie wiem dlaczego ale śmierdzi mi tu początkiem opcji premium, czyli tak jak jest to za darmo a chcesz więcej informacji i ułatwień strategicznych uruchom diaxy...
Pomysły fajne i na pewno potrzebne ale Drago konkretnie napisała że będą tam NOWE PRZEDMIOTY a nie zakładziki tak jak Ty to rozpisałeś/aś więc na takie bajery to jednak musisz jeszcze sporo poczekać
 

DeletedUser382

Guest
Pomysły fajne i na pewno potrzebne ale Drago konkretnie napisała że będą tam NOWE PRZEDMIOTY a nie zakładziki tak jak Ty to rozpisałeś/aś
Słownik języka polskiego
inwentarz - 2. «trwałe składniki majątku jednostki organizacyjnej» 3. «spis faktyczny ilości i wartości wszystkich składników majątku jednostki organizacyjnej»
Drogi hassano rozmawiamy o grze czy o tym co chce Dragomira ?
A wpis zrobiłem tylko po to aby tysięczny raz udowodnić że kikimora ma rację
@ przecież to i tak nie ma znaczenia jakie są nasze oczekiwania :confused: od kiedy to zdanie graczy ma znaczenie?
założenie tego wątku przez CM-y na forach jest typowym marketingowym biciem piany bo nie trzeba enty raz wymyślać koła , wystarczy wykupić premium w Plemionach i odpowiedź gotowa....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry