• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.33

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
A łapki mają zamiar naprawić czy już sie tak przyzwyczaili że to nie żaden błąd i temat olali??
 

DeletedUser626

Guest
Poprawka jest gotowa, może uda się ją dodać do 1.33, ale nie ma potwierdzenia w tej sprawie, dlatego nie ma tego w ogłoszeniu. Jeśli się nie uda, to będzie w 1.34

Edit: Będzie w 1.34
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
A wiadomo coś w sprawie wprowadzenia jakichś Pomysłów lub Propozycji graczy? Bo temat trochę przysechł...
Żeby nie było, że nikt od dawna nie poruszał, to przypomnę: Dzienny bonus logowania, Ułatwienia na Mapie Świata, Zastosowanie Schematu do Podniesienia Poziomu Kultury Eventowej, Info o rozmiarach budynków umieszczonych w mieście, Grafika Miast u Innych Graczy, Nowe Zaklęcie, Kolejny Slot do Koszar, Dodanie Znaczników (flag) przy Odwiedzinach, Ulubieni Sąsiedzi, Mnogość Ofert u Kupca, Dzień i Noc, Aktywność Bractwa, Tablica Antycznych Cudów, Anulowanie Zwiadu, Oferty na handlu tylko dla bractwa, Przenoszenie budynków, Symulator Walki itd. itd.

Coś tam stuka, puka?
 

DeletedUser1074

Guest
coraz bardzo mniej znaczace i ubogie te aktualizacje sa.....
 

Nusion

Kapłan
Dodana została opcja, która po najechaniu na punkty rankingowe wyświetla informację na temat szczegółów naliczania PR. Mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest "Efekt Rankingu Antycznych Cudów" i dlaczego mają to tylko niektórzy gracze?
 

Hassano

Łucznik
Dodana została opcja, która po najechaniu na punkty rankingowe wyświetla informację na temat szczegółów naliczania PR. Mógłby mi ktoś wyjaśnić co to jest "Efekt Rankingu Antycznych Cudów" i dlaczego mają to tylko niektórzy gracze?

Z tego co zauważyłem to wydaje mi się że chodzi o cud dający punkty rankingowe czyli "Trony Wysokich Ludzi" ale na 100% pewny nie jestem :)
 
Z tego co zauważyłem to wydaje mi się że chodzi o cud dający punkty rankingowe czyli "Trony Wysokich Ludzi" ale na 100% pewny nie jestem :)
Tylko,że inne cuda po rozbudowaniu już na 2 poziom też dają pkt rankingowe. Szczerze,jak nam nie wyjaśnią tego dokładnie to nigdy się nie domyślimy co mieli twórcy na myśli...
 

Hassano

Łucznik
Tylko,że inne cuda po rozbudowaniu już na 2 poziom też dają pkt rankingowe. Szczerze,jak nam nie wyjaśnią tego dokładnie to nigdy się nie domyślimy co mieli twórcy na myśli...

Ale inne cuda masz osobną linijke "antyczne cuda" a to o co pytał @Nusion jest w innej i już sprawdziłem w innych miastach i tak jest :) konkretnie Tron daje te dodatkowe punkty które są wpisane osobno :)
 

DeletedUser626

Guest
Potwierdzam, że chodzi o bonus taki jak z Tronu, nazwa niestety jest dość ogólna, bo niewykluczone, że będą istnieć inne Cuda/budynki wpływające na ranking.
 

Nusion

Kapłan
A to zapytam jeszcze czy jeśli teraz postawiłabym Trony to czy to zadziała wstecz? Czy zaliczy mi te wszystkie rozbudowane poziomy cudów, które już mam? Czy dopiero te, które rozbuduję po postawieniu Tronów?
 

Hassano

Łucznik
A to zapytam jeszcze czy jeśli teraz postawiłabym Trony to czy to zadziała wstecz? Czy zaliczy mi te wszystkie rozbudowane poziomy cudów, które już mam? Czy dopiero te, które rozbuduję po postawieniu Tronów?

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale to niema znaczenia bo tron daje sobie ptk rankingowe (ileś tam na poziom) i po prostu to jest wpisane w innej linijce. Poziomy innych cudów nie mają tu znaczenia
 

Nusion

Kapłan
W opisie Tronów jest że zapewnia dodatkowe PR i jego moc zwiększa się za każdym razem jak buduję i rozbudowuję antyczne cuda (czyli pozostałe w moim mieście) czyli chyba rozbudowa innych ma tu kluczowe znaczenie (stąd ten efekt rankingu antycznych cudów). I chodziło mi czy po postawieniu Tronów brane są pod uwagę wcześniejsze rozbudowy tych innych cudów czy jego moc zwiększają tylko rozbudowy po wybudowaniu Tronów.
 

Hassano

Łucznik
Ten opis jest tak dziwnie zrobiony że w sumie nie wiem :) może drago sie wypowie i będzie wiedzieć konkretnie
 

DeletedUser626

Guest
Trony liczą poziomy wszystkich Antycznych Cudów istniejących w mieście, więc oczywiście policzone będą te już postawione jak i doliczony będzie każdy poziom samych Tronów. Rozbudowa każdego Cudu zwiększa efekt punktów rankingowych z Tronów Wysokich Ludzi, jest to efekt tego Cudu, a nie punkty za niego samego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry