• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.41

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1470

Guest
do cholery.... Adka fajnie ze tobie dziala ale my tez chcemy zeby nam dzialalo....no chyba ze chcesz mi podac staty wszystkich 24 osob z bractwa Jawnogrzesznicy???
 

DeletedUser2054

Guest
Ok, ok - po prostu może komuś w Bractwie działa, zapytaj.
A może to kwestia przeglądarki? Ja działam na Chrome.
...a może po prostu wiedźma jestem i czytam w myślach ;P...
 

DeletedUser1470

Guest
wiem ze z aplikacji na tel dziala ale na PC nie dziala... tyle wiem od bractwa
 

DeletedUser1496

Guest
Dzięki @AdkaPatka , ale naprawdę mam nadzieję, że to przywrócą. Ja w moich bractwach nikogo nie pilnuję, a chcę jedynie motywować do udziału w następnych turniejach.
Twoje wpisy pokazały mi po prostu, że mam jakiś błąd, podobnie jak @najamoon. Jest więc nadzieja, ze szybko to poprawią :)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Na pewno nie jest to kwestia przeglądarki, też gram na Chrome i nie widzę turnieju.
 

DeletedUser2054

Guest
A bo wy Arcy jesteście obie...
Niech ktoś z niższą rangą sprawdzi....
 

DeletedUser1496

Guest
Arcy jestem na jednym świecie, na drugim nie :)
I korzystam z chrome.
Na obu światach wyświetla mi to samo czyli właściwie mi nie wyświetla.
 

DeletedUser1470

Guest
tez jestem arcy tylko na jednym swiecie na na obu mi nie dziala... korzystam z firefoksa
 

DeletedUser1921

Guest
O ile wiem to od paru aktualizacji wyświetla mi po zakończonym turnieju "ładowanie danych,proszę czekać ...." Korzystam z przeglądarki Firefoks. W trakcie turnieju działa,normalnie. Świat Felyndral-Stanowisko MAG. Zamiast naprawiać błędy to są dodawane. Może IG powinno zastosować nowy silnik niż flash,który przechodzi do lamusa.
 

Hassano

Łucznik
I co z tym błędem?? Mija tydzień a jak nie działało tak nie działa dalej.. Nawet na mapie świata nie można sprawdzić za ile sie turniej zaczyna..
 

DeletedUser626

Guest
Poprawka jest w przygotowaniu, ale nie wiem czy uda się ją skończyć na 1.42, które u nas będzie już w czwartek. Mam to zgłoszenie na oku, jeśli będzie możliwość doczepienia go do najbliższej aktualizacji lub jakiegoś hotfixa to się o to upomnę.
 

DeletedUser2264

Guest
Nie ma innej możliwości sprawdzenia tych danych, jeśli ranking turnieju nie działa to można tylko czekać, aż naprawią. U nas w bractwie 2 osoby maja dostęp do statystyk, więc jakoś dajemy z tym radę. Ale serio, tyle czasu trzeba, żeby to naprawić???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry