• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.41

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
a o czym tu dyskutować :confused: przecież ostatnie aktualizacje wnoszą tak wiele nowości, że ........... aż słów brak do dyskusji
 

Hassano

Łucznik
a o czym tu dyskutować :confused: przecież ostatnie aktualizacje wnoszą tak wiele nowości, że ........... aż słów brak do dyskusji

Dokładnie tak, to nie jest żadna aktualizacja tylko naprawianie własnych błędów więc nie wiem czym tu sie chwalić.. Nie dodają zupełnie nic co graczy by mogło interesować, a znając życie to jedno naprawią a co innego sie zepsuje..
 

DeletedUser1445

Guest
a co z 3 skrzynkami za motywki ? caly czas źle zaliczane są nagrody z nich
 

DeletedUser1496

Guest
A o czym mamy dyskutować?
Z zapowiadanych aktualizacji wynika, że będzie można je ocenić i może docenić jeśli wystartują Przygody bractw, więc kiedy?
 

DeletedUser1921

Guest
Pytanie do @Dragomira odnośnie Przygód Bractw czy przed startem owej przygody będzie wielki test na 3 światach z użyciem tzw duchów graczy(System polegający na włączeniu wszystkich graczy,ale wirtualnie w celu sprawdzenia płynności gry, tak jak się resetuje serwery z użyciem identycznego obciążenia do realnego). Co do aktualizacji. Ciekawe. Poruszę temat po raz enty nieaktywnych graczy i ich przeniesienie na mapę umarłych(tutaj też mój pomysł o efektywniejszym wykorzystaniu wojsk) oraz graczy z multikontami np. : na Feryndral obok mnie jest 3 Krisów tylko inne numery.
 
O jak fajnie,już mi się nastrôj przed snem popsuł,bo mam niemiłe odczucia po ostatnich aktualizacjach . Wcale się nie zdziwię jak naprawa łapek wyjdzie na opak i wszystko padnie w systemie pomocy . Pozdro dla informatyków za jakże obszerną aktualizację:)
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego zostały zmienione statystyki ostatniego budynku eventowego (kusząca jaskinia orzechów z wzrostu Eldasirów)?! Jeszcze wczoraj dawał samą kulturę, dziś daje młotki (czyli dla mnie jest zupełnie bezużyteczny).
 

DeletedUser626

Guest

DeletedUser629

Guest
Ja tu popiszę po Przygodzie ;) bo jeszcze moje oczka nie widziały tego "coś"
a łapki naprawione .. przynajmniej u mnie :)
reszty nie sprawdzam ... nie chce się wkurzać jak cosik jest nie tak :p
 

DeletedUser1921

Guest
@Dragomira takie testy każdy szanowny producent gier przeprowadza. W celu uniknięcia błędów i wykrycia w porę i naprawienie tego błędu . Ale jak chcecie testować od razu, to życzę powodzenia. Po nieudanej przygodzie sobie obiecałem, póki to nie będzie dobrze zrobione, nie będę brał w tym udziału. To jest moja propozycja,warta rozważenia. Inaczej was ludzie zjedzą;do dnia dzisiejszego nie ma rekompensat za utracone towary i odznaki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
Super ze zostala dodana zakladka z rankingiem przygody:D:D NIESUPER popsuliscie zakladke turniejowa!!! teraz nawet w bractwie sie nie wyswietla kto ile punktow zdobyl....
 

DeletedUser1470

Guest
no własnie u mnie dzialalo do zakonczenia turnieju, wszystko wyswietlalo sie idealnie, a jak sie skonczyl turniej to zniknela zakladka w rankingu, a w bractwie sie nie moze zaladowac...
 

DeletedUser1470

Guest
ale tu nie o dane chodzi tylko ze sie nie wyswietla zakladka.... co mnie obchodzi ktora jestem w rankingu??? mam bractwo i obchodzi mnie co moi ludzie zrobili tzn wazny jest dla mnie podgląd turnieju...
 

DeletedUser1496

Guest
Dzięki, a z Felyndral też masz? :)
A też bardzo mnie interesuje jak wyszli ludzie z bractw w których gram, chyba gra powinna nam zapewnić taki podgląd sytuacji.
I jak pisałam, mam nadzieję, że to szybko poprawią
 

DeletedUser1470

Guest
belgariada no wlasnie:) co nam da to ze ktos przytoczy nasze statystyki?? przeciez nie o to chodzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry