• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.42

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Serio ludziki wchodziły na siebie?????Aż taki duży błąd,że trzeba było to graczom oznajmiać.....A tak na poważnie,dobrze,że wprowadzono komu się w cudach pomogło,tylko fajnie by było jakby do tego wprowadzono osobny pasek do PW z pomocy antycznych cudów,bo krew zalewa jak człowiek po 9h pracy wraca do domu a pasek zawalony 34 PW.
 

DeletedUser1921

Guest
Powiadomienia się przydadzą. Jakie jeszcze inne błędy zostały naprawione?
 

DeletedUser1174

Guest
Powiadomienia o nagrodzie za pomoc w budowie cudu nie działają prawidłowo. Otrzymałem powiadomienie o nagrodzie za pomoc w konkretnym cudzie dwukrotnie - pierwszy raz, gdy cud uzyskał komplet książek (i otrzymałem nagrody), drugi raz po ponownym zalogowaniu się do gry (bez nagród oczywiście).
 

DeletedUser

Guest
Słabo, powiadomienie jest o tym co się dostało (no jak widzę pełny pasek pw to wiem co dostałem) i podziękowanie. Ani słowa od jakiego gracza ani za jaki antyk (chyba że runy wpadną). Także aktualizacja zrobiona na odczep się albo tylko dla aktualizacji bo cyferki muszą rosnąć
 

DeletedUser

Guest
Że co to dopiero w planach? To czemu jest podane że w aktualizacji 1.42 ma być wprowadzona notyfikacja?
Swoją drogą nazwanie tego ulepszeniem to niezły eufemizm i współczuję pracy jak taką wieprzowinę firma podrzuca
 

DeletedUser626

Guest
Powiadomienia do tej pory wyświetlały się tylko jeśli Gracz był zalogowany dokładnie w momencie zakończenia rozbudowy i to też nie we wszystkich przypadkach, więc generalnie mało kto wiedział, że nagrody dostał. Jeśli PW w skrzynce było 5 albo 10 to zupełnie mógł przegapić ten fakt, bo nawet nie przekraczały paska. Teraz powiadomienie będzie zawsze gdy zostaną dodane nagrody, to jest pierwszy krok. Drugim będzie dodanie informacji o tym z jakiego Cudu pochodzi nagroda.
 

DeletedUser

Guest
:) oczywiście też jestem ciapą i niezauważę nagłego 5-cio czy 10-cio godzinnego wpływu punktów wiedzy, oh dzięki ci światłości teraz będę wiedział że je dostałem i nawet runy. Podziwiam impregancję na fakty, muszą tam chyba niezły hajs płacić zwłąszcza za te 10 punktów pw nie przekraczające paska podczas mojej nieobecności - pulitzer jak malowany no oskara dorzucę, ok już wyłączam ironię
To że rozdałem pw około 20-30 graczom i teraz nawet nie wiem komu podziękować i dodać kolejne pw ... to oczywiście są takie szczegóły które nie poprawiają jakości i komfortu z gry ważniejsze że animowane mikro-ludki nie wpadają na siebie. Notabene co po poprawce spowodowało ich całkowite usunięcie :) w sumie problem rozwiązany (metoda na Kononowicza). Tym niemniej jeśli ich usunięcie ma poprawić tempo ładowania miast to jestem nawet za

PS. I dlaczego to się nazywa powiadomienie? Jest okno powiadomień i zgodnie z opisem spodziewałem że tam się pojawi adnotacja (tak jak o wykonanym handlu czy pomocy sąsiedzkiej) a to co się pojawia to komunikat zakończenia budowy, czyli co świadome wprowadzenie w błąd ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
:) .............to oczywiście są takie szczegóły które nie poprawiają jakości i komfortu z gry ważniejsze że animowane mikro-ludki nie wpadają na siebie. Notabene co po poprawce spowodowało ich całkowite usunięcie :) w sumie problem rozwiązany (metoda na Kononowicza). Tym niemniej jeśli ich usunięcie ma poprawić tempo ładowania miast to jestem nawet za

buhahaha :) faktycznie... ludki zniknęły (Kononowicz wiecznie żywy buhahaa :) ) "wpadały na siebie" widocznie IG nie chciało płacić odszkodowań za ewentualne wypadki, złamania lub zapobiegawczo wprowadziło metodę antykoncepcyjną (usunięcie ludków), żeby ludki gdy na siebie wpadają się czasami nie rozmnożyły :)
 

DeletedUser174

Guest
a co mi z powiadomienia ile książeczek dostałam? skoro byłam na grze godzinę lub dwie wcześniej to wiadomym jest, ze pw nie rozmnożyły się od wpadających na siebie ludzików... albo to tylko zwykły przesąd jest zacofanego ciemnogrodu że istnieje takie coś jak mózg i używanie go nie boli. Bo kto to widział "na chłopski rozum" wyjaśniać rzeczywistość?!

Powiadomienie bez informacji od kogo i za co jest do obicia o kant... jak zwykle IG zabrało się od złej strony, ale wiadomo każdy uprawia seks jak lubi... nie mnie to oceniać, ale od mojej tylnej strony wara! ja tam lubię "po bożemu"
 

DeletedUser1775

Guest
Hmmm, muszę powiedzieć, że błąd wpadających na siebie ludzików został rozwiązany i to nawet definitywnie - od aktualizacji żadne ludziki po moim mieście ulicami nie chodzą :p A szkoda, lubiłam gości ;)
 

DeletedUser1921

Guest
Teraz zwróciłem uwagę brak chodzącej populacji. Mi oni nie przeszkadzali. Od pseudo aktualizacji na 3 przeglądarkach podczas trybu walki Armia to czasami duchy,widać ilość,ale danej postaci nie widać;wolne wgrywanie się paska z walczącymi. Równowaga jest mocno przesadzona, chodzi o turnieje. Zadałem pytanie, na które nie dostałem odpowiedzi parę odpowiedzi wyżej. Niby usunięcie ludzi chodzących upłynniło grę,guzik prawda. Zamulają grę gracze,którzy nie grają. A IG nic z tym nie robi, tylko by zarobić na naiwności graczy. Oraz niestety mogę podpowiedzieć, co można zrobić Stworzyć aplikację startową(coś typu ikonka na pulpicie, chodzi o tryb poza przeglądarką,tak jak ma np.:lol,metin2,tibia,itp.Wtedy nie trzeba będzie się denerwować na flash player który przechodzi do lamusa.)Zamiast robić syfiastą aplikację mobilną,która nie jest funkcjonalna. To można tak rozwinąć grę. Myślałem,że powiadomienia o cudach będą w powiadomieniach (chyba od tego są), a nie gdzieś w przestrzenie kosmicznej :p
 

DeletedUser626

Guest
Okienko o nagrodzie też jest powiadomieniem, stąd zapewne nieporozumienie. Nikt go nie przebudowywał, zostało po prostu rozszerzone jego działanie, aby wyświetlało się zawsze. Przy przebudowie może zostanie dodane faktycznie do listy powiadomień o której mówicie, można to zaproponować projektantom.

Sprawę brakujących ludzików sprawdzę, dzięki za informację.
 

DeletedUser1470

Guest
no popatrz:D akcja chyba juz zaczela przynosic efekty bo ja tez mam:D:D
 

DeletedUser1921

Guest
@Dragomira Jakie wszystkie błędy zostały naprawione?
Od tych pseudo aktualizacji, zamiast płynnie funkcjonująca gra to niestety co raz bardziej zamula. Na operze wywaliło i nie można wejść na konto. Na chromie,safari,mozillafirefox zamula,na midori chodzi jak nie wiadomo co. Tutaj nie można zgonić na zbyt częste klikanie. Jak się robi testy podczas gry, a nie stosuje się crash systemu( testy są robione na duchach graczy przy codziennym obciążeniu bez używania realnych graczy) to potem wychodzi masa błędów. Stosujcie ten system,a zaoszczędzicie czasu,itp i przede wszystkim nerwów graczy.
 

DeletedUser626

Guest
@ThomASBBor89 Nie powiedziałam, że nie stosujemy takiego systemu, tylko że nie jest on potrzebny w odniesieniu do błędów ostatniej przygody, ponieważ problem z eventem wyniknął z błędu ludzkiego i żaden system przed tym nie uchroni.
 
Do góry