• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.42

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
podobno tylko krowa nie zmienia zdania, wiec odszczekuje co powiedziałam o powiadomieniach. Wchodzę na grę dzisiaj rano i zaatakowało mnie "powiadomienie" że mam 10 książeczek za pomoc w cudzie. a na paseczku tylko 9... gdyby nie powiadomienie to bym nie wiedziała, ze mi sie należą jakieś książki. Napisałam do suportu o zwrot książek, bo 10pw piechota nie chodzi. Czekam na zwrot :) a ponieważ nie ma informacji od kogo i skąd te nagrody są, to żadnej możliwości weryfikacji czy to są zdublowane książeczki czy też tylko zaginione w akcji nie mam. Dla mnie powiadomienie=nagroda.
 

DeletedUser1921

Guest
@Dragomira Jakoś nie widać,żeby system był stosowany. Po raz trzeci napiszę moje pytanie : Jakie wszystkie błędy zostały naprawione,bo te ogólne to nic nie wnoszą.
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem o jakich "wszystkich błędach" piszesz. Sporo błędów jest wciąż w trakcie naprawy, to co było naprawione teraz jest podane w ogłoszeniu, więc o co pytasz?
 

DeletedUser1470

Guest
No to chyba sie za szybko pochwalilam tym ze ranking turniejów dziala... Ruszyla przygoda i znowu zniknoł...o_O
 

DeletedUser1921

Guest
Niestety u mnie to samo. Gra coraz bardziej wolniej chodzi. Jedynym wyjściem jest stworzenie aplikacji typu exe... i na linuxa. Wtedy gra by tak nie tnęła.
 

DeletedUser2054

Guest
Ranking Turnieju widać z poziomu zakładki Bractwa

PS. No chyba, że znowu mam buga widząc ranking ;P...
 

DeletedUser1412

Guest
Moje dziecko jest zawiedzione: nie ma ludków. Jak mam jej wytłumaczyć, że zniknęły? :D
No niestety poprawki są na niskim poziomie; poprawki wprowadzają błędy. "Kosmetyka gry" powinna być przeprowadzana, gdy wszystko inne gra i huczy.
Tyle mojego. Miłego dnia
 

DeletedUser1953

Guest
zamiast bezużytecznego powiadomienia o tym, że się dostało pw lepsza byłaby poprawka taka, że nagroda za pomoc w cudzie przyznawana jest po zalogowaniu się przez gracza, który w nim pomógł. Niepotrzebna byłaby wtedy poprawka informująca o nagrodzie niezależnie czy jest on/off bo nagroda wpadałaby zawsze kiedy jest on. Po drugie jeśli gracz idzie off na 9 h, a godzinę później ktoś skończy cud w którym pomógł i uzyskał za pomoc 10 pw to faktycznie dostanie te 10 pw, ale nie dostanie tych przyrastających co 1h. Gracze, którzy logują się niezbyt często tracą sporo na takiej pomocy i im się nie opłaca pomagać innym
 

DeletedUser2054

Guest
No to znowu mam buga...
Bo mnie od początku PW a pomoc dawało w chwili zalogowania (czasem i po 25PW na posku było)...
 

DeletedUser1953

Guest
No to znowu mam buga...
Bo mnie od początku PW a pomoc dawało w chwili zalogowania (czasem i po 25PW na posku było)...

a u mnie bywało po zalogowaniu np 12 pw. idąc off miałem 0. Dostałem 10 (wiedziałem z jakiego cudu) logowałem się po 5h. Powinienem mieć 5 za 5h + 10 za cud, a było 12pw. To oznacza że cud został skończony 2h po tym jak poszedłem off przyrosło mi 2 pw za czas i dostałem 10 za pomoc w cudzie. Pasek się wypełnił i przez 3h nie przyrastały pw. To oznacza że pw otrzymałem po zakończeniu cudu a nie po zalogowaniu się. Po raz kolejny się przekonuję, że owszem masz buga ale tego którego starają się wyeliminować ( z marnym skutkiem przeważnie) w szkole na języku polskim i matematyce. czyli czytanie ze zrozumieniem i dodawanie się kłania
 

Midi67

Rozbójnik
Chcę zapytać @Dragomira - co się dzieje z informacjami o aktualizacjach i aktualizacjami?
Miały być co 2 tygodnie (0statnia była 9 czyli teraz wypada 23.11) i informacja zawsze była w poniedziałki - od jakiegoś czasu brak wcześniejszej informacji a jak już się pojawią to aktualizacje są, ze tak się wyrażę "Kiepskie" jak p. Ferdynand .... czy gra powoli nie "zdycha" i nikt już do niej nie ma serca?

poza tym co z ludkami? nadal są uśmiercone....
 
Ostatnia edycja:

Midi67

Rozbójnik
na testowym są już 1.43 i 1.44 czyli coś się dzieje.
Na przykład zamiana miejscami towarów u kupca:)

To widzę również - "szaleją" - zamiana kolejności jest OSZAŁAMIAJĄCĄ aktualizacją na którą wiekszośc graczy nie zwróci uwagi :) ale tu niestety jakoś "para" opadła.... i to mnie martwi... CISZA...............................................
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 172852

Guest
zamiana kolejności jest OSZAŁAMIAJĄCĄ aktualizacją na którą wiekszośc graczy nie zwróci uwagi

Zapewniam, że większość zwróci uwagę. Zwłaszcza kiedy z przyzwyczajenia klikniesz przycisk, który teraz już nie jest tym właściwym :) To właśnie mi się przydażyło :) Wydałam furę młotków zamiast nadwyżkę monet. Wrrr... :mad:
 
Do góry