• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.43

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Ech.
Kiedyś napisałem pomysł, żeby zadania odrzucalne nie miały konieczności potwierdzenia, czy na pewno.
Ten pomysł pewnie już jest gdzieś w archiwum. Za to został wprowadzony na aplikacji mobilnej, co mnie szczerze uradowało.
Niestety...
Zostało to "naprawione". I po co? Były skargi?
Kupiec - właściwie to nic nie zmienił. Był już wcześniej dostępny po pacnięciu budynku.
Inwentarz - tylko jedna zakładka, z budynkami. Wg mnie akurat ta najmniej użyteczna.
A wydaje mi się, że Graczom zależało przede wszystkim na możliwości wrzucania pkt w cudy i obsłudze turniejów.

Czyli priorytety IG i priorytety graczy jakoś się rozminęły :(
 

DeletedUser2621

Guest
Witam. Popieram przedmówców. w aplikacji turnieju najbardziej mi brakuje
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Odnoszę wrażenie że komputerowa wersja Elvenaru jak i Forg of Empires nie długo zmyją się w ogóle z Platformy PC i wylądują tylko i wyłącznie na smartfonach oraz tabletach. Nie lubię takowego podejścia bowiem w Polsce nadal mamy spory rynek PC i on o tak sobie nie zniknie. Mimo to firmy związane z grami już dawno przestawiły się na nowe urządzenia. Dodatkowo promują nowe wersie Laptopów przez co dobitnie lekceważą sobie rynek PC. Niestety takowe podejście bardzo szybko mści się na firmach. One muszą zrozumieć że to rynek PC generują całą sprzedaż danej typu gry, a nie tylko i wyłącznie konsole które są drogie i dodatkowo nie zawsze można na nich uruchomić starsze tytuły gier. Proszę aby firma InnoGames bardziej poważnie podchodziła do platformy PC ponieważ tylko i wyłącznie ona jest w stanie udźwignąć obciążenie związane z Elvenarem bądź FoE.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser2014

Guest
witajcie

Odnoszę wrażenie że komputerowa wersja Elvenaru jak i Forg of Empires nie długo zmyją się w ogóle z Platformy PC i wylądują tylko i wyłącznie na smartfonach oraz tabletach. Nie lubię takowego podejścia bowiem w Polsce nadal mamy spory rynek PC i on o tak sobie nie zniknie. Mimo to firmy związane z grami już dawno przestawiły się na nowe urządzenia. Dodatkowo promują nowe wersie Laptopów przez co dobitnie lekceważą sobie rynek PC. Niestety takowe podejście bardzo szybko mści się na firmach. One muszą zrozumieć że to rynek PC generują całą sprzedaż danej typu gry, a nie tylko i wyłącznie konsole które są drogie i dodatkowo nie zawsze można na nich uruchomić starsze tytuły gier. Proszę aby firma InnoGames bardziej poważnie podchodziła do platformy PC ponieważ tylko i wyłącznie ona jest w stanie udźwignąć obciążenie związane z Elvenarem bądź FoE.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Muszę cię niestety zmartwić ale kompletnie nie masz racji. Siedzę w tym od prawie 30 lat i widzę jakie zmiany zachodzą. Niestety ale to Android jest w tej chwili platformą która ciągnie rozrywkę, a komputery coraz częściej służą tylko do poważnych zastosowań. Oczywiście, można złożyć paczkę do gier ale tu pojawia się pytanie, czy nie lepiej kupić najnowsze wydanie konsoli. Wyjdzie taniej, a że gry są drogie... Jesteśmy przyzwyczajeni do ściągania gier. Jeśli porównasz oryginały - nowości - na PC i na konsole dużej różnicy nie ma. Świat idzie do przodu i to nie w kierunku, który jeszcze jakiś czas temu ja też uważałem za jedyny słuszny
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam przedmówcę ... niestety (mam mniejszy staż tak gdzieś dobre 25 lat)

Poza tym potencjalny użytkownik smartfona czy tableta czy też konsoli jest generalnie nastawiony na zabawę czyli dużo łatwiej/chętniej/częściej zapłaci za mikropłatności. Nie oszukujmy się to nie gracze tylko realna kasa rządzi.

PS. I przegiąłeś z tym "drogim" taka konsola PS 4 to wydatek od 1000zł + cena TV, laptop do przeglądarek podobnie od 1000zł a teraz złóż PC do gier w tej cenie :) minimum to budżet konsoli x2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry