• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.44

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Korzystam z trzech niezależnych komputerów, przy czym stacjonarny został międzyczasie całkowicie przebudowany (z amd na intela) to prawie 4 :):) (win7 i win10 różne wersje flasha), więc to chyba nie u nas :) (mam na myśli mnie i moje ego). A to też nie problem sieciowy bo korzystałem z różnych sieci (w tym łączy zagranicznych). Najgorzej jest na chromie choć są takie dni że tnie na wszystkim, ale że zwykłą zmiana zoomu starczy to nie jest takie uciążliwe, są poważniejsze problemy

Ok koniec śmieszkowania @Cruella, jak to dla ciebie poważny problem to własciwszą ścieżką jest przez pomoc techniczną a nie forum

Edit. Zapomniałem dodać jak widać po powyższym to nie z powodu aktualizacji 1.44, bardziej z samego silnika gry opartego na flashu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2076

Guest
Sprawa jest prosta jak drut ze wszystkimi problemami od ostatniej aktualizacji - oni prawdopodobnie robili ją pod wersję 27.X a nie 28 wtyczki. Testowane na kilku systemach i konfiguracjach. Zawsze na wersji 27 chodzi normalnie (o il normalnie można nazwać to jak to w ogóle chodzi) natomiast na 28 nawet grafika wydaje się uszkodzona (błędy przezroczystości, paskowanie animacji, spowolnione o 1-2 sekundy pomiędzy klikaniem na budynkach). Rozwiązaniem jest cofnięcie się do 27 wersji wtyczki ale ALE... problem dotyczy tylko gierek od Inno. Pozostałe chodzą nawet lepiej niż dotychczas. oznacza to, że:
- dyletantom skończyły się pomysły na utrzymanie kodu i rozwiązań na przyzwoitym poziomie (pewnie używają przestarzałych metod i rozwiązań)
- szefostwo żuli na nowe narzędzia (musieliby płacić miesięczny haracz Adobe a to, nawet jak na ich dochody może być bolesne bo Adobe nie **** się w tańcu i ceni coraz bardziej za nic)
- wdrażają nową kadrę bo stara się zwolniła zostawiając niespodzianki w kodzie

Innych rozwiązań nie widzę. Samo cofanie wtyczki przy samoświadomości korzystania z sieci przez większość (bez urazy) graczy to również denny pomysł (co jak co kolejne krytyczne dziury załatane). Dlatego płaćcie im dalej za diamenciki i biadolcie na forum. Ja tam wolę wspierać projekty, w których widać iż pieniądze zainwestowane nie są marnotrawione i że motywują zarząd i cały zespół do kolejnych zmian. Inno nawet kawałka suchego chleba nie powinno dostać*.

Tłumaczenie, że proces przepisania gry na inną technologie zajmuje czas... Ja tego nie kupuję. Zatrudnijcie boty jak Wasi spece nie dają rady (podejrzewam, że mogą być znacznie inteligentniejsze). Albo zróbcie grę społecznościową (nie tylko z nazwy) i niech się nudzący w domu zapaleńcy zabawią z kodem. Efekty zobaczycie sami. Jak by co to może ktoś ze wsparcia przekaże tym miernotom pokazówki co teraz można zrobić w przeglądarce - https://www.crazygames.com lub https://play.freeciv.org (projekty darmowe więc konkurencji nie robią). Żeby nie było - Windows/Linux/OS X (a nawet coraz częściej Android) - wszystko działa aż miło. Tylko trzeba chcieć a nie "nie ma jak".

* za denne płatki śniegu na forum powinni rózgę dostać - bezpośrednio na gołe poślady; zajmują się debilizmami a reszta prawdziwej pracy kwiczy.
 

DeletedUser1763

Guest
Ten wątek służy do dyskusji na podany temat a nie przepychanki miedzy sobą. Usunąłem wiadomości niezwiązane z aktualizacją i proszę aby spory między sobą załatwiać na pw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry