• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.48

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
yyy...
w czasach mojej szkolnej młodości funkcjonowało określenie "śmierdzący leń" wypowiadane oczywiście z odpowiednim akcentem dla podkreślenia krytycznej oceny takiej postawy, żeby nie nazwać tego obrzydzeniem wręcz. A te wspominki naszły mnie, bo jak ktoś ma tyły w badaniach to ma je tylko i wyłącznie na własne życzenie. Sory, ale nie da się "zapomnieć" zrobić jakiegoś zadania choćby nawet dlatego że większość robi się albo automatycznie albo przy okazji. Żeby mieć zastój w badaniach naprawdę trzeba się wysilić. I co??? I teraz po raz kolejny obrzydliwie leniwi gracze dostaja bonus za to że są. Może im pomnik jeszcze postawmy - to takie modne ostatnio.

Bo aktywny gracz ma problem z zawieszkami gry, ale mamy to gdzieś...
aktywny gracz ma problem z zadaniami, które wieszają grę.... litości, nie mamy czasu na takie pierdoły będziemy projektować pomnik weekendowego gracza
aktywny gracz dostaje białej gorączki zaglądając na targ i śmie jeszcze co jakiś czas wyrazić swoje niezadowolenie - bezczelność! taki leniwy gracz jest lepszy, pomyślmy jak mu jeszcze ułatwić życie....
aktywny gracz dostaje jasnej cholery na funkcjonalnośc czatu i niezwykle kłopotliwe i uciążliwe problemy z nim związane - co może jeszcze mamy się tym zająć? z czym ta bezmózga społeczność gry się na rozumy pozamieniała...
aktywny gracz narzeka na ładowanie mapy/sąsiadów... może jeszcze karnet na basen?
wymieniać dalej?

super aktualizacja! nic tylko sie cieszyć...

i dlaczego od jakiegoś czasu forum chodzi jakby dostało 2 tonowy odważnik? przecież wysłanie posta powinno zająć sekundę...

kurcze co z wami (IG) się dzieje? Zioło jakieś przeterminowane dostaliście? Może czas przewietrzyć trochę? Pootwierajcie okna czasami moze? Bez obaw, orłów u was nie ma także otwarcie okna nie jest niebezpieczne. Złapcie jakiś kontakt z rzeczywistością, albo złapcie wieczny odlot to będziemy mieć wreszcie spokój z tymi waszymi pojechanymi pomysłami
 

DeletedUser110

Guest
Ciekawe, czy odrzucenie głównej linii zadań będzie 'pojedyncze' - tak, jak zwykłych zadań 'odrzucalnych', czy będzie to odrzucenie całości?
Bo jeśli całości, to jak znam życie, sporo Graczy odrzuci resztę zadań a potem będzie płacz i prośby do supportu, bo 200 diaksów poszło się [...]
 

DeletedUser1921

Guest
Kiedy będą turnieje w Aplikacji? Niestety funkcjonalność po ostatnich aktualizacjach jest do niczego. Płynność gry bez komentarza. Pojawiające się Błędy i Komunikaty " Przepraszamy, chwilowo serwer lub gra jest niedostępna". Jaki jest szereg innych poprawek;o tego niewiedzą najstarsi górale. Czekamy na odpowiedź @Dragomira
 

DeletedUser

Guest
co by tu dopisać, a może to co ze znikającymi zadaniami w przeglądarce? W apce pisze że będzie naprawione a przeglądarka? To bardziej męczące niż zadania fabularne
 

DeletedUser2701

Guest
co by tu dopisać, a może to co ze znikającymi zadaniami w przeglądarce? W apce pisze że będzie naprawione a przeglądarka? To bardziej męczące niż zadania fabularne
Też ta informacja mnie zmartwiła bo liczyłem że w przeglądarce też naprawią ten błąd,
 

DeletedUser2017

Guest
Ludzie co z wami czy wy nie potraficie czytać przecież oni tą nową aktualizację wprowadzili dla żywiołaków nie dla nas. Nie ma tam nic a naprawieniu błędów które od kilku dni piszemy i zalewają to forum a tak bardzo uprzyjemniają nam grę.
Tyle czasu zajęło IG wprowadzenie nowej rasy i nie potrafili jeszcze tego dostosować do wymogów gry a wy chcecie naprawienia błędów które wyskoczyły po ostatniej aktualizacji to zajmie im pewno sporo czasu i dużo kawy czy co oni tam piją na tych swoich dyskusjach.
 

DeletedUser2287

Guest
Witam,
błąd powodujący znikanie zadań NIE został naprawiony
pozdr
Magda
 

DeletedUser1775

Guest
Zawieszający się czat też NIE został naprawiony... :mad:

Ale najdziwniejsze, że po dzisiejszej aktualizacji 2 osobom z bractwa dodało po kilkaset diamentów... o_O
 

DeletedUser1660

Guest
Ale najdziwniejsze, że po dzisiejszej aktualizacji 2 osobom z bractwa dodało po kilkaset diamentów...
Jeśli wcześniej nie robili zadań "epokowych" mogło tak być.
Zadania za diamenty nie wymagają portalu itp. Wystarczy mieć zaliczone badanie, albo cokolwiek wymaganego z listy zadań ;)
 

DeletedUser1775

Guest
Jeśli wcześniej nie robili zadań "epokowych" mogło tak być.
Zadania za diamenty nie wymagają portalu itp. Wystarczy mieć zaliczone badanie, albo cokolwiek wymaganego z listy zadań ;)

Chodzi Ci o te zadania po 200 diamentów? Na pewno robili :) A dokładniej - jednej osobie w środku smoków dodało 700, a drugiej w środku niziołków 600, więc nie wygląda to na diamenty z zadań ;)
 

pikaaa-k

Wędrowiec
Po aktualizacji jest gorzej niż przed.Czat działa maskarycznie,mapa wczytuje sie godzinami?I co to miało niby ulepszyć?Chyba bardziej zniechęcić..;/
 

DeletedUser174

Guest
czy udogodnieniem aktualizacji jest ten obleśny ekran powitalny? poprzedni był słaby, ale ten obecny... pewnikiem był inspirowany korporacyjnymi zabawami w biurze ig tudzież innymi fantazjami erotycznymi, ale mnie ich chore zabawy seksualne nie interesują - w te klocki niech się każdy bawi po swojemu jak lubi. Natomiast przeszkadza jak mnie atakuje gra na powitanie chorym obrazkiem. A ten obecny wywołuje torsje....
 

DeletedUser1775

Guest
czy udogodnieniem aktualizacji jest ten obleśny ekran powitalny? poprzedni był słaby, ale ten obecny... pewnikiem był inspirowany korporacyjnymi zabawami w biurze ig tudzież innymi fantazjami erotycznymi, ale mnie ich chore zabawy seksualne nie interesują - w te klocki niech się każdy bawi po swojemu jak lubi. Natomiast przeszkadza jak mnie atakuje gra na powitanie chorym obrazkiem. A ten obecny wywołuje torsje....

Całkowicie się zgadzam, myślałam że ten przed aktualizacją jest ohydny, ale ten po... Jak tak dalej pójdzie, to na porządku dziennym będą przeróbki na modłę elvenarową "Snu żony rybaka"... A jednocześnie na czacie nawet d*pa napisać nie można... ;)
 

DeletedUser2701

Guest
Nie wiem jak u was ale update na mobilke chyba nie wyszedł bo nie chce mi się zaktualizować..
 

DeletedUser

Guest
czy udogodnieniem aktualizacji jest ten obleśny ekran powitalny? poprzedni był słaby, ale ten obecny... pewnikiem był inspirowany korporacyjnymi zabawami w biurze ig tudzież innymi fantazjami erotycznymi, ale mnie ich chore zabawy seksualne nie interesują - w te klocki niech się każdy bawi po swojemu jak lubi. Natomiast przeszkadza jak mnie atakuje gra na powitanie chorym obrazkiem. A ten obecny wywołuje torsje....

@kikimora po prostu nie rozumiesz niemieckiego gustu poczucia urody :D i estetyki. Ja czekam na następny slajd bo powinna sie załapać noc poślubna i ork jak to ork maczugę powinien pokazać :oops:
 

DeletedUser1660

Guest
A jak wygląda sytuacja gdy gram na s1 zaczne grać na s2 zrobie pierwszy rozdział czy tam też są już diaxy czy dopiero od ras gościnnych??
Od ras gościnnych.
W każdym rozdziale można zyskać po 400 diamentów. 200 za otwarcie Skrzynki, dodatkowe 200 z zadań.

Niesprawiedliwością jest możliwość prze-klikania zadań! Nie wiem jak to wygląda i nawet nie mam zamiaru testować.

Aktualnie nie mam możliwości prze-klikania zadań (robię na bieżąco). Tak więc moje pytanie- co z graczami którzy zadań nie robią?
Jak już wcześniej wspomniałam, również dla większości wiadomą jest otrzymanie dodatkowych diamentów za odblokowane badanie.
Gracze, którzy "olewają" zadania epokowe mają być nagradzani w ten sam sposób?!!

Według mnie jest to wyłącznie odciążenie supportu. Zapewne niejednokrotnie musieli reagować na "niemożność" zebrania produkcji portalowej w celu zaliczenia zadania. Szczególnie jeśli gracz w epoce Elfów obudził się i zaczął działać, ale niestety został zaskoczony przez zgraję Orków!
 
Status
Zamknięty.
Do góry