• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.5

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Cieszę się, że widzicie jakieś pozytywy w tej grze :D
Wszystkie Wasze pytania i uwagi przekazuje dalej i wraz z innymi CMami czuwamy nad tym, by było Wam lepiej, ponieważ jednak plany i prace prowadzone w biurze są objęte tajemnicą firmową, możecie jedynie słuchać naszych obietnic, a nie widzicie postępów - rozumiem, że to bywa irytujące, kiedy nie możecie sprawdzić co faktycznie zostało zrobione. Mam jednak nadzieję, że każdy z Was doczeka się tych upragnionych zmian w grze, mimo że dla każdego to jest trochę co innego i będą one warte wyczekiwania. :) Wszystko naprawdę idzie w lepszym kierunku, mamy też nowego szefa, który jest pełen pozytywnej energii i wierzę, że poprowadzi nas dobrą drogą. : )

A skoro tak wszyscy wymieniali co lubią w Elvenarze, to ja też chcę :D Dla mnie najpiękniejszy w tej gdzie jest spokój, nie tylko w sensie braku walk PvP czy tego, że nie muszę się martwić o miasto jak mnie nie ma. Spokojny charakter gry przekłada się również na bardzo spokojną i przesympatyczną społeczność. Tak, mimo wszelkich narzekań, mniej lub bardziej konstruktywnej krytyki i pozornie wszechobecnego niezadowolenia, uważam że społeczność Elvenaru jest jedną z najbardziej przyjaznych, z jakimi miałam do czynienia. A trochę ich było. :)
 

DeletedUser62

Guest
@Dragomira - Ta gra - Elvenar - to dla mnie najpiekniejsza gra w jaka dotychczas gralam i nie opuszcze Was az do konca swiata :)
Pamietam pierwsze wzmianki o tym, ze ma powstac ta gra :) Czekalam wrecz z utesknieniem na nia :)

Gralam swego czasu w Grepolis na swiecie Phi, od poczatku az do zamkniecia swiata. Gra wciagnela niesamowicie !!! Ale to ponad 2 lata wyjete z zyciorysu :( Ciagle walki, walki i jeszcze raz walki 24h na dobe, bo nawet bonus nocny na pewnym juz etapie gry nie ratowal :( Zasypialam na kilka chwil w nocy przy kompie i budzilam sie z rekami na klawiaturze :( To byl jeden wielki koszmar !!!!! :eek::mad::confused:
Potem przygoda z MyLand i znowu walki z graczami albo z ruinami, zamykanie bram, kombinowaniem na zold, bo inaczej dezercja wojska :(, albo miasto ci plonie :( @Djablica zna to doskonale :)
Przyszla kolej na FoE i znowu walki, okradanie tfuu :mad: Dalej tam pykam ale bez entuzjazmu, jestem bo jestem nic poza tym. Czekam na nowego techa :p

Az nareszcie pojawil sie Elvenar, spokojna bloga gierka.
Przepiekna grafika rasy Elfow :) Bez nerwow, na luzie mozna sobie zaliczac techa, budowac budynki, nastepnie przebudowywac je, stawiac kolorowe Cudenka, ociupinke powalczyc na prowincjach albo wynegocjowac za surowce, powalczyc w turniejach dla zdobycia PW i reliktow.
Nooo bajka ......, bez spinki, bez warowania przy swoim miescie. Nikt mi niczego nie zburzy, nie okradnie, wojsko nie zdezerteruje. Mam wolny czas to gram, nie mam to nie gram i nie martwie sie ze cos bedzie nie tak :rolleyes:

Kazda gra ma wady i zalety. Kazda !!!! Elvenar moze i nie jest idealem w 100% ale to gra, przy ktorej ja osobiscie sie relaksuje . Ilez razy ja juz przebudowywalam to miasta, likwidowalam budynki to znowu je dostawialam ..... i tak w kolko dla zabawy !!:p
Fakt, naleze do tych graczy co kupuja sobie diaxy ... no ale jak moglam sobie odmowic tej kolorowej Swiatyni Nasion albo tych skaczacych rybek w stawie albo niebieskiego lwa ze skrzydlami ? no kurcze ... jak ? skoro sa takie sliczniutkie ;) Nie wazne, ze maly z nich pozytek, wazne ze mnie sie podobaja i mam je w swoim Bajkowym Miescie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry