• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.6

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Skarby można znaleźć też u sąsiadów, nie tylko w Bractwie :)
 

DeletedUser881

Guest
Ja też nie znalazłam raz skrzynki, ale wtedy miałam razem 4 komunikaty skarb odnaleziono czyli chyba kliknięcia na skrzynki się liczą
 

DeletedUser

Guest
Można zebrać 3 skrzynki u sąsiadów lub gildiowiczów. Ale muszą być zebrane. Komunikat będzie tak długo się wyświetlał u odwiedzanych osób, aż je 3 razy klikniesz. Dopiero wtedy przestaje się pojawiać. Nie pojawi u jednego (niewidzialny) to idź do innego. W końcu zazwyczaj nie masz tylko 2-3 ;)
 

DeletedUser79

Guest
Skarby fajna sprawa, 3 dzień bez problemów odnalezione skrzynie, lecz za szybko - dzisiaj przykładowo u pierwszej trójki z bractwa były skarby. Wiem, że skarby są u losowych graczy, ale mogła by też występować losowa kolejność - nie wiem czy dość jasno się wyraziłem :p
 

DeletedUser446

Guest
No muszę powiedzieć, że aktualka super. Mniej klikania.. to jednak duży plus. Trochę się trzeba czasem tych skarbów naszukać, no ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo hah :D Dziś dostałam dwa czary i jakis bzdetny relikt, ale spoko, przetworzy się.. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry