• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.73

DeletedUser3033

Guest
hmm ja bym chciał wiedzieć co jest dłubane w grze w tej aktualnie chwili ?
Już na środę 20 lutego planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.73.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nom ja rozumiem ale 20 luty to nie 18 a ja mam jeszcze dwa dni gry bez większych problemów z grą
jak zaczną dłubać to ja mam powtórkę z rozrywki kombinowanie jak te gre odpalić :mad:
 

DeletedUser

Guest
W tooltipie na budynku eventowym pojawia się informacja: "dostępna jest rozbudowa".

@jarq - czy dobrze rozumiem, że to po prostu część polityki dezinformacji G i rozbudowa wcale nie jest dostępna ?
 

DeletedUser2262

Guest
Potwierdzam, jest napisane na budynkach eventowych, że dostępna jest rozbudowa =)
 

Nusion

Kapłan
Z tym napisem o rozbudowie na eventowych domkach to nie od dziś tak jest, już od jakiegoś czasu. Na becie było tak samo, najpierw sam napis, a potem weszły w turnieju zaklęcia renowacji.
 

DeletedUser1921

Guest
Za cytuje wypociny @jarq "
Aktualizacja



Drodzy Ludzie i Elfy.

Już na środę 20 lutego planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.73.
*Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia przepraszamy.


Ulepszenia


  • Kilka technicznych usprawnień zostało dodanych do systemu walk, a w nadchodzących aktualizacjach planowo dojdą kolejne. Mają one typowo techniczną naturę i nie powinny negatywnie wpłynąć na doświadczenia związane z walkami w żadnym aspekcie. W razie znalezienia jakichkolwiek błędów, nie wahajcie się ich nam zgłosić.
  • Nowy przegląd większych wydarzeń, takich jak nadchodzący Karnawał, podświetla wszystkie dostępne nagrody i jest łatwo dostępny z okna wydarzenia.

Naprawione błędy


Jak w przypadku każdej aktualizacji, naprawiliśmy szereg błędów, między innymi poniższe:
  • Wyzwania - Naprawiono błąd ucinający tekst w niektórych podpowiedziach w oknie Wyzwań.
  • Walki - Przywrócono brakujące informacje w podpowiedzi o premii do obrażeń przeciw innym typom jednostek.
  • Weryfikacja adresu e-mail - Naprawiono sporadycznie występujący błąd, który powodował, że linki do weryfikacji konta wysyłane na pocztę elektroniczną nie działały poprawnie.
  • Turnieje - Naprawiono błąd, przez który czasami nagrody za Turniej były pokazywane w dwóch odrębnych oknach zamiast w jednym.
  • Tworzenie - Teraz wszystkie budynki pokazują w podpowiedzi odpowiednie informacje o rozdziale w przeglądzie Tworzenia, zamiast wyświetlania wartości tylko dla rozdziału pierwszego.

Aplikacja


Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
  • Zostały dodane nowe efekty dźwiękowe przy zbieraniu np. jednostek z koszar czy produkcji z najnowszych ras gościnnych.
  • Układ okien przygotowania do walki dostosowano tak, by zajmował cały ekran.
  • Do okna ze zdobytą Nagrodą Główną zostały dołączone dodatkowe przyciski informacyjne, aby bez problemu można było sprawdzić, co się właśnie wygrało.
  • W przypadku zlecenia rozbudowy budynku, w którym zakończyła się produkcja, pojawi się nowe okno wymagające potwierdzenia, informujące o ryzyku utraty danej produkcji.
  • Antyczne Cuda - Przy ukończeniu rozbudowy Antycznego Cudu za pomocą diamentów, jego okno wyświetli teraz zaktualizowaną informację o konieczności ponownego otwarcia.
  • Studnia Życzeń - Studnie Życzeń błędnie pokazywały losowe wartości produkcji obok ikony losowej nagrody. Ta błędna informacja została usunięta.
Teraz moje wypociny;
1.Zgłaszanie błędów i pisanie od aktualizacji 1.45 do dnia dzisiejszego nie są zrobione,chociażby myślenie o kasacji kont,że do 3 rozdziału można kasować,a potem to już nie bo gracze są aktywni,ale w innej grze a miasta takich graczy zamuają grę na maxa w porównaniu do FoE nie jesteś aktywny przez jakiś czas i twoje dotychczasowe miasto na danym świecie jest czyszczone i trzeba zaczynać od nowa w elvenar ten sam system powinien obowiązywać.
2.:Aplikacja i antyczne cuda brak możliwości rozwoju u innych,co mnie dźwięki w grze interesują,bądź czcionka,itp. Brak możliwości kontaktowania się po przez wiadomości prywatne brak w przypadku FoE są;a ten sam twórca.
3: Przyśpieszenie sinika gry,;kolejna dłubanina i cała ciężarówka błędów.4:CM i twórcy macie nas w dupie. To są konkrety ? Nie to jest syf. Gra nie polega na zasianiu wam kabzy pieniędzmi za diamenty. Idziecie w statystyki,a o graczach grających to zapominacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@jarq
Sytuacja apka po aktualizacji, walki turniejowe, grzebaliście przy tym (rozmiar ekranu) teraz pytanie

- dlaczego obóz najemników jest wybrany jako domyślna opcja do walki?

Tego nie ma w opisie aktualizacji bug czy tak ma być?
 

DeletedUser

Guest
@jarq no to jest to błąd, w takim razie kiedy to będzie poprawione?

Jak widać poprawki możecie z palca wprowadzić nawet przed wystartowaniem ewentu, liczę na to że z takim samym zaangażowaniem poprawicie błędy zrobione przez aktualizacje :) <- buźka dlatego, że inaczej niż żartu nie mogę traktować to co napisałem
 

DeletedUser3575

Guest
A jaki powinien być domyślny ekran armii do walki? Bo u mnie jest to bardzo różnie i nie widzę w tym sensu ani logiki.
 

DeletedUser

Guest
domyślny ekran masz taki że są ustawione koszary na prawo od nich tereny treningowe a dalej obóz najemników (lub w lewo obóz najemników i potem tereny idt), po aktualizacji mam tak że co walkę jest obóz najemników, w których są pustki bo armie słabe (na moim poziomie) i muszę przeklikiwać się do koszar

Wkurzające, ja wiem że gra polega na klikaniu ale jak pisałem w zapowiedzi tego nie było a wlepiają tam kazdą pierdółkę (jak sławne zderzanie animowanych ludzików)
 

DeletedUser3575

Guest
Ok u mnie odkąd pamiętam są różne ekrany startowe, inne i zmienne na obu serwerach: czasem to koszary, czasem tereny, czasem obóz. Za każdym razem muszę przeklikać co np przy 20 prowincjach turniejowych jest irytujące. Nie sądziłam że to błąd.
 

DeletedUser

Guest
a piszemy o tym samym? Ja piszę o tym:

- dlaczego obóz najemników jest wybrany jako domyślna opcja do walki?

do tej pory były to koszary (Aplikacja) serwer nie ma nic do rzeczy (testowałem na 3)
 

DeletedUser3332

Guest
Chyba już dali, bo mi się animacje wyłączyły w większości budynków na apce :D
 
Do góry