• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Discordzie

Nusion

Kapłan
Spójrzcie, co wykombinował iDavis :)


To jest na razie tylko przykład, jak to będzie wyglądać.
W skrócie chodzi o to, że można zgłaszać tematy z forum, np. poradniki, dyskusje, cokolwiek, a iDavis zamieści to na swojej stronie, żeby nie przepadło po zamknięciu forum :)

Tu post iDavisa na ten temat na forum bety
 

Yamahoshii

Wędrowiec
Cd tego Discorda, to czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak zrobić żeby po prawej ptronie pojawiały się polskie tamety. Czy działy, jakkolwiek sie to nazywa. XD
Mimo tego, że wybrałam polski serwer pojawia mi się tylko "english" i "english beta"... masakra...

Dobra, ogarnęłam... powiedzmy XD
//
Ogólnie, też nie przepadam za discordem i myślę, że nie da on rady zastąpić studni wiedzy jaką jest formu. Chyba, że wszystkie poradniki przeniosą na wiki. Miało by to jakiś sens, tyle że na wiki nie można o nich dyskutować. :(
Ale z drugiej strony też zgadzam się z discordem, może więcej nowych graczy będzie tam wchodzić, bo tutaj raczej cisza. Zwykle doppóki gracze nie dołączą do jakiegoś starszego bractwa, które im powie "chodź na forum, tam masz dużo fajnych info" to na forum nie wchodzą. Ze mną tez tak było. Więc discord może trochę pomóc w rozkręceniu nowych graczy...
No ale discord, discordem, ale forum nie powinni zamykać, chociaż na pewno to zrobią znając życie... :(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DETES

Wędrowiec
Discord to jakaś popierdółka dla gimbazy. Już raz robiłem podejście i dałem spokój. Teraz się zarejestrowałem i co? Wchodzę tam co parę dni a tam 2-3 posty. Jak dla mnie porażka.
 

Koval92

Kapłan
Ogólnie zaglądam na tego discorda - padaka.
Jak ktoś wrzuca jakiś pomysł, to może z dwie łapki maksimum pod nim łapie.
Zero dyskusji. Po prostu martwe miejsce.
Po co było to tworzyć kosztem forum, na którym ludzie od lat wkładali swój czas i pokazywali swoją pasję wobec Elvenaru?

Spójrzcie, co wykombinował iDavis :)


To jest na razie tylko przykład, jak to będzie wyglądać.
W skrócie chodzi o to, że można zgłaszać tematy z forum, np. poradniki, dyskusje, cokolwiek, a iDavis zamieści to na swojej stronie, żeby nie przepadło po zamknięciu forum :)

Tu post iDavisa na ten temat na forum bety

Niestety projekt już zamknięty.
 

Deleted User - 198835

Guest
Bo discord jest darmowy a za forum trza płacić
Dlatego zamieniają dobre forum na tą popierdułkę w której nic nie da się zrobić , dlatego będzie tam cisza
 
Do góry